wiedzmin 3 api-ms-win-crt-runtime-|1-1-0.dll

+
wiedzmin 3 api-ms-win-crt-runtime-|1-1-0.dll

kupilem wiedzmina w kwietniu pierwszego razu kiedy go odpailem dzialalo wszystko ok lecz gdy odpalilem gre po raz drugi wyskakuje blad api-ms-win-crt-runtime-|1-1-0.dll nie wiem co zrobic probowalem reinstalacji nie pomoglo pomocy nie robilem nic z tym poniewaz nie mialem czasu na szukanie problemow
 

Ukash

Forum veteran
Last edited:
kupilem wiedzmina w kwietniu pierwszego razu kiedy go odpailem dzialalo wszystko ok lecz gdy odpalilem gre po raz drugi wyskakuje blad api-ms-win-crt-runtime-|1-1-0.dll nie wiem co zrobic probowalem reinstalacji nie pomoglo pomocy nie robilem nic z tym poniewaz nie mialem czasu na szukanie problemow
Jeśli gra odpalała to znaczy że od ostatniego czasu coś się działo z systemem (reinstalacja, błędy, itd., itp.)
Zalecał bym najpierw zaktualizować system Windowsa o poprawkę 976932 jeśli nie masz jej zainstalowanej a następnie o 2999226.
 
Zamieść link do pliku raportu Dxdiag.
Jak utworzyć raport diagnostyczny (DxDiag):1. Na klawiaturze wciśnij klawisz „Windows”.
2. W oknie Uruchamianie wpisz „dxdiag” (bez cudzysłowu) i naciśnij przycisk OK.
3. Kliknij “Zapisz wszystki informacje…” i zapisz plik na dysku.
4. Naciśnij przycisk „Zamknij”, by wyłączyć „Narzędzie diagnostyczne DirectX”
oraz spakuj i zamieść link do raportów z .crashinfo
Zależnie od platformy, na której zarejestrowana jest gra, plik .crashinfo można znaleźć tutaj:

(…)\GOG Games\The Witcher 3\bin\x64
(…)\Steam\steamapps\common\The Witcher 3\bin\x64
(…)\Origin Games\The Witcher 3 Wild Hunt\bin\x64
 
Dziwi mnie twoja niechęć w jak najszybszym rozwiązaniu twoich kłopotów z grą ale skoro masz czas to zapraszam tu.
 
Zamieścisz w końcu wspomniane przeze mnie pliki (te same których wymagał by od ciebie support gry) czy czekasz dalej na to aż "sama" gra się naprawi skoro"sama" się zepsuła.
 
System na aktualizacji z bulitu z 2011 r., sterowniki karty graficznej z marca 2016 r, procesor nawet w trybie Turbo nie łapie się na minimalne wymagania systemowe dla gry (mogą być problemy z płynnością rozgrywki).
Osobiście to zalecił bym ci reinstalacje systemu (szybciej niż format i stawianie go na nowo) i jego poprawną oraz kompletną aktualizacje (szczególnie o poprawki które przytoczyłem) - inaczej tego błędu się nie przeskoczy, następnie aktualizacje sterowników karty graficznej tą metodą:
1.Pobierz i zainstaluj gdzieś na dysku programik DDU
2. Po zainstalowaniu uruchom pobrany program i w okienku Launch option - normal zmień z normal na Safe Mode i kliknij Reboot to Safe mode
3.Gdy będziesz w trybie awaryjnym uruchomi się automatycznie programik DDU wejdź w jego opcje i zaznacz "remove C nvidia driver folders" i odinstaluj stery nvidia wybierając clean and restart
4.Po ponownym uruchomieniu zainstaluj sterownik nvida który to powinieneś mieć już pobrany, ale jest jedno małe ale ...
podczas instalowania sterownika wybierz instalację zaawansowaną i nie instaluj:
- nvidia geforce experience
- 3D vision
- nvidia dźwięk HD
- sterownik kontrolera 3D vision

5. Po zainstalowaniu sterownika restart PC

Uruchom ponownie program DDU ale tym razem zainteresuj się jego lewym dolnym rogiem i kliknij Launch w nowym oknie z prawej strony kliknij na przywróć domyślne ustawienia aktualizacji
Następnie instalujesz najnowsze wersje Virtual C++ 2012, 2013, 2015 dla wersji x86 i x64.
Instalujesz program Driver Booster i sprawdzasz czy jeszcze nie ma jakiś aktualizacji dla twojego PC do zaktualizowania i zainstalowania (po ich zainstalowaniu i restarcie systemu możesz program odinstalować).
Reinstalujesz grę.
 
Top Bottom