Wiedźmin 3 : Demo/benchmark

+
Wiedźmin 3 : Demo/benchmark

Zastanawia mnie czy redzi mogli by się przychylić graczom i zrobić program do benchmarku taki jak np zrobiło SE do Final Fantasy XIV: A Realm Reborn który renderował by jakieś sceny w czasie rzeczywistym i można by było sprawdzić na jakich detalach nasze PC będą w stanie śmigać w wiedzminie:hmm: co wy o tym sądzicie?
 
Bardzo dobry pomysł. W W2 automatycznie wyszukalo mi wysokie, ale i tak musialem pozmieniac kilka detali. Fajnie by bylo gdyby kazdy aspekt byl brany pod uwage a nie np tylko pamiec karty graficznej.
 
a później są takie cyrki jak z watch dogsem chociażby :p
Cyrki z Watch Dogs nie pojawiły się przez brak dema, tylko przez taką, a nie inną politykę Ubisoftu. Demo odrywa ekipę od tworzenia właściwej gry - tak samo jest również w przypadku tworzenia grywalnych etapów na potrzeby imprez. Dla świętego spokoju możesz założyć, że W3 wymagać będzie mocnego sprzętu. Takowy zakupisz, o ile oczywiście zależy Ci na full detalach i wysokim wskaźniku płynności wyrażanego w kl./s.
 
Jak już nie chcą dema, to taki benchmark na silniku gry który "sam sobie zagra" w jakiś bardzo obciążający fragment gry i wypisze wyniki i ustawienia na jakich zagramy w grę byłby iście zbawienny.
 
Myślę, że to bardzo dobry pomysł :) Zawsze można zobaczyć czy działa i jak działa. Często jest tak, że wymagania są zawyżone i nawet na sprzęcie który nie spełnia wymagań minimalnych można pograć komfortowo.
 
Ja się o wymagania nie boję.. :D
Po całej aferze z Watch_Dogs'em bałem się czy w ogóle mi pójdzie, a skończyło się na tym, że...
Gra chodzi mi na ultra z teksturami normalnymi ( mam kartę 2gb, ale na W3 mam zamiar zmienić 270x na 280x lub nawet na 290x [ używaną, bo by mi pieniędzy nie starczyło :D])
 
Jeśli ktoś nie jest pewny możliwości swojego komputera, to powinien zaczekać na recenzję i testy po premierze. Niestety, ale w dzisiejszych czasach demo wymaga zbyt wielu nakładów, żeby się nad nim fatygować. Nie zmienia to faktu, że mogą umieścić WBUDOWANY benchmark w swojej grze.
 
Demo bym sobie odpuścił, bo to sporo niepotrzebnego zachodu, każdy kto interesuje się grą i tak wie czego się pod względem rozgrywki spodziewać. Natomiast jeśli idzie o benchmark - jestem jak najbardziej za!
 
Wiedźmin 3 - wersja demonstracyjna

Witam,
w związku z hypem, ogólnym rozgardiaszem spowodowanym wymaganiami sprzętowymi itd. zapytuję, czy Redzi mają zamiar wydać wersję demonstracyjną, która pozwoliłaby graczom sprawdzić własne sprzęty przed zakupem pełnej wersji? Czy wychodzą z założenia "idźcie na żywioł, najwyżej do 120 zł za grę doliczcie sobie 1200 (12000 xD) zł na upgrade kompa"?
 
Witam,
w związku z hypem, ogólnym rozgardiaszem spowodowanym wymaganiami sprzętowymi itd. zapytuję, czy Redzi mają zamiar wydać wersję demonstracyjną, która pozwoliłaby graczom sprawdzić własne sprzęty przed zakupem pełnej wersji? Czy wychodzą z założenia "idźcie na żywioł, najwyżej do 120 zł za grę doliczcie sobie 1200 (12000 xD) zł na upgrade kompa"?

Chyba trochę już za późno na to. Mamy 5-tego maja. Do premiery zostały 2 tygodnie...
 
Z resztą, chyba sami REDzi mówili jeszcze podczas trwania procesu produkcji, że jako takiej wypuszczonej wersji demo w ogóle nie będzie.
 
W czasach gameplay'ów, youtuber'ów, portali społecznościowych, portali benchmarkowych... naprawdę, kto wypuszcza demo? Jak ktoś ma wątpliwości to nie musi kupować preordera albo w dniu premiery, może poczekać parę dni na wyniki testów wydajnościowych
 
W czasach gameplay'ów, youtuber'ów, portali społecznościowych, portali benchmarkowych... naprawdę, kto wypuszcza demo? Jak ktoś ma wątpliwości to nie musi kupować preordera albo w dniu premiery, może poczekać parę dni na wyniki testów wydajnościowych

Kojima za 100 zł hehe
 
Miałem na myśli dema takie jak kiedyś, darmowe, dołączane do płyt w czasopismach dla graczy ;)
 
Top Bottom