Wiedźmin 3 : Demo/benchmark

+
Chyba trochę już za późno na to. Mamy 5-tego maja. Do premiery zostały 2 tygodnie...


Nie jest za późno. Wersje, z którymi można było zapoznać się na targach były wycinkami. Mi wystarczyłoby 5 - 10 minut gry, żeby ocenić czy muszę coś dokupić/wymienić czy nie.
Raiven - A portale benchmarkowe, społecznościówki i yt, etc. to dla mnie tak wiarygodne źródło informacji jak Fakt i parodiujący to Faktoid. Czyli żaden. Według tego część gier w które gram powinny mi chodzić na low albo wcale. A tu proszę - nawet medium mam i chodzi płynnie -.- I co z tego, że poczekamy na testy wydajnościowe, skoro czasem określony zestaw jest nie do znalezienia i nie do porównania z innym? I co? A w testach benchmarkowych wychodzi, że szansa to 75-88% na uruchomienie na low.
 
Dema nie będzie ale od tego będą testy procesorów i kart graficznych. Ale taki benchmark sprzętowy by sie przydał.
 
Last edited:
Problem z demem rozchodzi się głównie przez charakter gry (open world) jak i dodatkowy czas i koszty produkcji.
 
@Blashix

Z czymś takim dołączonym do gry nie widziałbym problemu, a osobny "produkt" to już chyba zbyt wielkie "zamieszanie".
 
Demo demem ale wbudowanym benchmarkiem bym nie pogardził :) .
Jako benchmark wystarczył by przejazd Geraltem przez jakieś lasy, próba ataku przez potwory po drodze, a na końcu wjazd do miasta gdzie jest dużo NPC aby przykatować CPU, taki test 3-5minut były ok
 
Jako benchmark wystarczył by przejazd Geraltem przez jakieś lasy, próba ataku przez potwory po drodze, a na końcu wjazd do miasta gdzie jest dużo NPC aby przykatować CPU, taki test 3-5minut były ok

O, właśnie coś takiego. Byle nie wbudowanego. Bo po co mi wbudowane skoro równie dobrze mogę sobie uruchomić pełną wersję i wiem czy mi pójdzie czy nie (i sam mogę sobie ustawić poziom grafiki). Ale to się wiąże z jej zakupem. A jeżeli mi nie pójdzie to będę musiał dokonać wymian/zakupów, a to się wiąże z dodatkowymi funduszami, czasem itd. A jeżeli bym od razu wiedział, że mi nie pójdzie, to mógłbym zaczekać, pokombinować z procesorem etc. Więc taki benchmark ok, ale jako osobny system, dla każdego.

Jakich testach benchmarkowych? Nie ma jeszcze żadnych testów benchmarkowych W3.

Jest test pozwalający na ocenę w porównaniu do wymagań minimalnych i poziomu grywalności na danym zestawie etc.
 
Last edited:
Wersji demo nie mamy w planach. O benchmarku też nie słyszałem.

A szkoda, bo w takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak czekać aż ktoś z podobnym zestawem napisze, że gra jest grywalna lub nie i wtedy ewentualnie robić upgrade.
 
Jestem pewien, że tydzień, dwa po premierze bez trudu można będzie znaleźć porównawcze testy najróżniejszych konfiguracji. Jeśli ktoś się obawia, czy zagra na swoim sprzęcie, z pewnością uzyska satysfakcjonujące odpowiedzi. Nie trzeba przecież koniecznie odpalać gry w dniu premiery.
 
@mitmichael

W GTA V było to nieco dziwne, ale już Shadow of Mordor zrealizowało to nieźle.

[video=youtube;M9Cu9Wb-6l0]https://www.youtube.com/watch?v=M9Cu9Wb-6l0[/video]

W Wiedźminie 3 wystarczy coś równie prostego, acz adekwatnego do tego co rzuci na nasz sprzęt gra.
 
Top Bottom