Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Czyżby to ta elfka, która czasem nam nie dziękuje za pomoc, gdzieś w Novigradzie?

 

Attachments

  • 12038716_1020744174636729_1599578420413780581_o.jpg
    12038716_1020744174636729_1599578420413780581_o.jpg
    176.6 KB · Views: 52
Last edited:
Tak, domyślam się, że wygląda jak 90% elfek w grze, chociaż ta mimo wszystko przypomina mi panią z W1. ;)
 
Last edited:
Popek czy to ty? :D

Swoją drogą to od początku (gdy po praz pierwszy spotkałem go w Białym Sadzie) ten Pan Lusterko mi się nie podobał.
 
Last edited:
Ten rynsztunek wizualnie średnio wygląda, chyba też jest to coś ciężkiego. Osobiście wolę coś lekkiego lub średnio opancerzonego ;)
 
Tylko rynsztunki Wilka i Niedźwiedzia wyglądają dobrze. Reszta to jakieś pomyłki.
Kwestia gustu:p Mi np. ten rynsztunek ze Skellige się bardzo podoba. Ciekawie wygląda. Ciężki czy nie, o ile to nie zbroja płytowa to jestem w stanie przeżyć. Oprócz tego temerski i nilfgaardzki są fajne. Do wilka sie przekonać nie mogę, bo ta kurtka wygląda jak po młodszym bracie - jest za ciasna i za kusa. Mój faworyt to niedźwiedź, innych rynsztunków praktycznie nie używam.
 
Kwestia gustu:p Mi np. ten rynsztunek ze Skellige się bardzo podoba. Ciekawie wygląda. Ciężki czy nie, o ile to nie zbroja płytowa to jestem w stanie przeżyć. Oprócz tego temerski i nilfgaardzki są fajne. Do wilka sie przekonać nie mogę, bo ta kurtka wygląda jak po młodszym bracie - jest za ciasna i za kusa. Mój faworyt to niedźwiedź, innych rynsztunków praktycznie nie używam.
A tak, w tej wilka mnie bardzo denerwowało że taka króciutka, ale się przyzwyczaiłem po jakimś czasie :p
 
A tak, w tej wilka mnie bardzo denerwowało że taka króciutka

Widzę tu całkiem niemałe grono zwolenników zbroi dłuższych lub sukienkowych tak? A sio mi od wilka. Najlepszy zestaw i basta! Miecze naturalnie również. Jest fajną średnią opcją. Ja chętnie gram na znakach, więc wyjątkowo mi leży. Zanim zestaw się pojawił, śmigałam na średnim niedźwiedziu - równie sympatyczny.
A zbroi i zestawów w grze jest generalnie tak wiele, iż można przebierać do woli. Prawie jak na Witcher Fashion Week ;)
 
@Lotherien może nie sukienkowych, ale ta wilka wygląda jakby była na Geralta sporo za krótka :p Ale z przodu już moim zdaniem najlepsza jest. A zbroi w grze jest sporo, ale tylko kilka wygląda znośnie :p
 
ale ta wilka wygląda jakby była na Geralta sporo za krótka



Za krótkie powiadasz? Lambert ma na ten temat inne zdanie. Ale nie chcę prowokować bezsensownej dyskusji na temat wyższości jednej zbroi nad inną. Poza oczywistymi statystykami. Spotkajmy się w pół kaftana i zgódźmy co do różnych gustów.
 
Top Bottom