Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Ja również mam nowy rynsztunek na 10 poziomie, dużo gorsze od mojego aktualnego ekwipunku. Można to u kogoś dostać na wyższym poziomie?
 
Po kiego wała mi zbroja z DLC która jest o 15 leveli mniejsza od mojej aktualnej. To samo z tymi kuszami, ta zbroja się skaluje czy nie? o co tu chodzi?
 
Super, normalnie aż się palę do tego żeby przechodzić tą grę jeszcze raz bo akurat ten armor mi spasuje od 10 levelu.
 
A gdzieś stwierdziłem, że masz przechodzić dla tej zbroi? Bo z tego, co widzę napisałem jedynie, że można użyć przy kolejnym przechodzeniu gry.
 
Super, normalnie aż się palę do tego żeby przechodzić tą grę jeszcze raz bo akurat ten armor mi spasuje od 10 levelu.
Nie widzę problemu, ja do zdobycia pierwszego rynsztunku niedźwiedzia, chodziłem cały czas w koszuli. Obrażenia otrzymywane byly gigantyczne, ale grunt to nie dać się trafić :-D
Załóż ten nilfgaardzki secik, olej statsy, albo choc ubrany jak piżmak co bys się nie pokladal za szybko. Największy wybór w całej grze z jakim się zmagałem.
 
Załóż ten nilfgaardzki secik, olej statsy, albo choc ubrany jak piżmak co bys się nie pokladal za szybko. Największy wybór w całej grze z jakim się zmagałem.
Znam ten ból. O ile pierwszy i drugi poziom zbroi Kota jeszcze jakoś wyglądały, to trzeci był totalną porażką, a czwarty jest mocno średni. Szkoda, że w DLC tak dawkują po jednej zbroi zamiast wrzucić kilka(naście) fajnych kurtek.
 
Super, normalnie aż się palę do tego żeby przechodzić tą grę jeszcze raz bo akurat ten armor mi spasuje od 10 levelu.

Nikt ci nie każe przechodzić gry raz jeszcze specjalnie dla tego pancerza.
Ale gdybyś kiedyś tam przy okazji postanowił przejść grę raz jeszcze, żeby np zobaczyć inne zakończenie, to u odpowiedniego kupca już takową zbroje będziesz miał.
 
Ktoś jeszcze ma "Nilfgaardian Armor Set" - DLC failed?

OK. Za trzecim razem się pobrało.
 
Last edited:
Skaluje się, majac 35lvl nilfgardzki gear ma tez 35 a rekawiczki nawet 37 ;)
Od razu czy po awansowaniu? Bo mam 17lvl a nilfgardzki ma 10 zreszta nawet jak sie skaluje to i tak ochrona zostaje a w znalezionej podczas eksploracji zbroi mam po prostu lepsza ochrone. Gdyby dali do nilfgardzkiej mozliwosc dolozenia przynajmniej runy byloby lepiej
 
Wszystko fajnie z tymi dlc ale ja u tego kwatermistrza mam do wyboru tylko 2 kusze i żadna nie jest lepsza od mojej obecnej (nikt nie mówił że będzie) a gdzie się trzecia podziała, ma ktoś podobnie? Zbroja mi się przyda ale nie cała bo mając 13 lvl mam już coś lepszego. Natomiast zbroja dla konia pasuje jak ulał bo zwiększa udźwig i inne parametry.
 
Z tego, co zauważyłem to zauważyłem jakość itemków jest skalowana wraz ze wzrostem levelu, więc np. gdy zdobędziesz księżycowe ostrze na lvl 30 to bedzie bardzo dobry miecz, a jak na 15 to będzie przeciętny. Ale nie wiem czy tak samo jest z tymi przedmiotami z dlc, bo temerski rynsztunek u mnie jest cały czas słabiutki.
 
We Wrońcach u kwatermistrza nie mam tego Nilfgardzieko rynsztunku. Czy może po ściągnięciu przez GOG Galaxy muszę to jeszcze zainstalować?
 
Tak, wchodzisz w CONFIGURE i tam po pobraniu powinny ci się pojawić DLC. Po tym klikasz na wybrany DLC i się instaluje.
 
Top Bottom