Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Gdzieś na forum było już wspomniane. W plikach SweetFX musisz zmienić nazwę pliku dxgi.dll na d3d9.dll.

Chodzi o to, że ostatni zestaw DLC zaktualizował oryginalny plik dxgi.dll w folderze gry i nie może on być nadpisany przez moda bo spowoduje to błąd przy uruchomieniu gry. Jeśli zrobisz tak jak napisałem wszystko będzie działało - sam sprawdziłem u siebie.
 
Nilfgaardzki set, dla tych co jeszcze nie widzieli. O ile jeszcze tacy są...

[video]https://youtu.be/OzQSiHb5iKk[/video]
 
Tymczasem na reddit trwają spekulacje związane z przeciekami dotyczącymi przyszłych DLC

I tak dzięki Steamowi (https://steamdb.info/app/292030/depots/) wiemy, że następne 2 DLC będą nosiły nazwy "Fool's Gold" oraz "'Ballad Heroes' Neutral Gwent Card Set"
http://www.reddit.com/r/witcher/comments/38das1/next_week_dlcs_fools_gold_ballad_heroes_neutral/
http://www.reddit.com/r/witcher/comments/38e2ek/next_weeks_dlc_leaked/

Ponadto dzięki plikom z DLC ze zbroją nilfgardzką dowiedzieliśmy się, że ma się pojawić nowy tryb gry "Nowa Gra Plus" - czyli nowa gra ze statystykami/przedmiotami wziętymi z gry którą raz już przeszliśmy
http://www.reddit.com/r/witcher/comments/38feow/new_game_confirmed_from_files_of_nilfgaardian/

Czyli następnym razem zapowiada się nowe zadanie oraz nowe karty do gwinta. Fajno, znacznie bardziej odpowiadają mi takie rzeczy niż nowe ciuszki :p Zastanawiam się czy potwierdzi się przeciek dotyczący New Game + i na jakiej zasadzie będzie to działać :hmmm:
 
Zastanawiam się czy potwierdzi się przeciek dotyczący New Game + i na jakiej zasadzie będzie to działać :hmmm:

A przyznam że nju gejm plus to nie głupi pomysł by był. Już rozważam drugi game play a jeszcze Velen całego nie skończyłem. Zrobienie tego na G+ brzmi atrakcujniej niż zaczynanie wszystkiego od nowa.
 
Warto jeszcze dodać że przeciwnicy będą odpowiednio mocniejsi, nie będzie to więc spacerek po plaży ;) No i na ogół taki tryb wiąże się z dodatkowymi nagrodami np. dużo mocniejszym ekwipunkiem.
 
Czyli następnym razem zapowiada się nowe zadanie oraz nowe karty do gwinta. Fajno, znacznie bardziej odpowiadają mi takie rzeczy niż nowe ciuszki
Superfajnie, nowe zadanie znowu będzie trwało trzydzieści sekund jak poprzednie. To właśnie ubrań jest śmiesznie mało i na nich powinni się skoncentrować. :/
 
W PS store nie ma dwóch nowych dlc (nilfgardzki rynsztunek i kusze), czy ktoś jeszcze ma ten problem? Dodam, że poprzednie 4 DLCki się wyświetlają.
 
Kurde ten Nilfgaardzkich set fajny, więcej takich fajnych kurtek. Redzi powinni zrobić dlc z kilkoma takimi kurtkami, albo pozmieniać niektóre w grze, bo są zwyczajnie brzydkie, przynajmniej moimy zdaniem.
 
W PS store nie ma dwóch nowych dlc (nilfgardzki rynsztunek i kusze), czy ktoś jeszcze ma ten problem? Dodam, że poprzednie 4 DLCki się wyświetlają.

Mam tak samo, nie wiem czy to problem czy poprostu ich jeszcze niedodali do sklepu.
 
Last edited:
A propo artbooka, ściągnąłem go z GOG-u/a w polskiej wersji językowej i nie chce się uruchomić, ktoś ma taki sam problem?
 
Wciąż nie mam dostępnych ostatnich DLC. Korzystam z GOG Galaxy. Ktoś ma podobnie, to normalne?:)

---------- Zaktualizowano 20:43 ----------

Wciąż nie mam dostępnych ostatnich DLC. Korzystam z GOG Galaxy. Ktoś ma podobnie, to normalne?:) Jeśli chodzi o artbook, set niedźwiedzia też wyglądał ładnie...

---------- Zaktualizowano 20:43 ----------

Wciąż nie mam dostępnych ostatnich DLC. Korzystam z GOG Galaxy. Ktoś ma podobnie, to normalne?:) Jeśli chodzi o artbook, set niedźwiedzia też wyglądał ładnie...

---------- Zaktualizowano 20:43 ----------

Wciąż nie mam dostępnych ostatnich DLC. Korzystam z GOG Galaxy. Ktoś ma podobnie, to normalne?:) Jeśli chodzi o artbook, set niedźwiedzia też wyglądał ładnie...

---------- Zaktualizowano 20:44 ----------

Wciąż nie mam dostępnych ostatnich DLC. Korzystam z GOG Galaxy. Ktoś ma podobnie, to normalne?:) Jeśli chodzi o artbook, set niedźwiedzia też wyglądał ładnie...

---------- Zaktualizowano 20:44 ----------

Wciąż nie mam dostępnych ostatnich DLC. Korzystam z GOG Galaxy. Ktoś ma podobnie, to normalne?:) Jeśli chodzi o artbook, set niedźwiedzia też wyglądał ładnie...

---------- Zaktualizowano 20:46 ----------

Ups... Sorry, problem z przeglądarką...

---------- Zaktualizowano 20:47 ----------

Ups... Sorry, problem z przeglądarką...
 
Zawartość po zakończeniu gry

Mam pytanie- czy jest może w planach dodanie do gry (w postaci jakiegoś DLC, bądź patchu) jakiejś dodatkowej zawartości dla ludzi którzy skończyli grę? Bo jak narazie przyznać muszę, że świat end gamowy troche nudą zalatuje niestety :/ Poza odkrywaniem wszystkich pytajników, co też po chwili robi się monotonne, szczególnie pływanie łódką na Skellige (kontrabanda, kontrabanda, kontrabanda, zatopiony skarb, kontrabanda itd) i wbijaniem achievmentow nie ma za bardzo co robić.
Żadnych wyścigów konnych i bójek na pieści już nie ma, gra w gwinta (która tak btw sama w sobie jest genialna :) ) ciągle z tymi samymi przeciwnikami też robi się nudna. Odkrywanie świata jest fajne, ale prawda jest taka, że większość interesujących miejsc odwiedziliśmy już przy okazji questów, albo pytajników.
Grę kończymy ok 35lvl, i przez to również brakuje wyzwań, nielicząca jednego archegryfa na 48lvl. I to właśnie nasuwa pomysł- może by tak dało rade dodać troche potworów na poziomach 45-50 pojawiających się w świecie? I nie mowie tu o jakiś nowych bosach, tylko o tych potworach które są już w grze, tylko z podniesionymi statystykami. Na pewno urozmaiciłoby to rozgrywkę tym, którzy grę już skończyli i chcą się trochę jeszcze nacieszyć zbudowanym przez siebie Geraltem.
Co o tym sądzicie? Może macie jakieś inne pomysły jeszcze?
 
WIELKA prośba dla CD PROJEKT RED. Zróbcie DLC z alternatywnym wyglądem dla Ciri jak w artbooku. Chodzi mi głównie o tą fryzurę z czarną opaską <3

@Marcin Momot

Będzie coś takiego? ;)

 
@galdheim ....a zainstalowałeś te DLC? Nie wystarczy wejść tylko w Dowlnoad Extras, ale w Configure i tam musisz mieć zaznaczone "ptaszki" przy DLC.
 
WIELKA prośba dla CD PROJEKT RED. Zróbcie DLC z alternatywnym wyglądem dla Ciri jak w artbooku. Chodzi mi głównie o tą fryzurę z czarną opaską <3

@Marcin Momot

Będzie coś takiego? ;)


W 2 z darmowych DLC ma byc alternatywny wyglad Triss i wlasnie Ciri. Możliwe, że będzie właśnie coś takiego :)
 
Top Bottom