Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Bohaterowie z ballad nie muszą oznaczać że będą to karty bohaterów jako takich :p Jedyna informacja dotyczyła tego że będą to karty neutralne, a więc pasujące do każdej talii.
 
Proszę o więcej zwykłych kart. Mam talię tak przeładowaną bohaterami, że wywaliłem rogi, bo (oprócz jednostek oblężniczych, do których mam róg z Foltesta) nie ma czego mnożyć.
Dodatkowo proszę o jakąkolwiek skrytkę/bank do przechowywania przedmiotów, bo mam sporo takich rzeczy (mutageny, trofea), których sprzedać nie chcę, a robią syf i tak już mocno zalagowanym ekwipunku.

No i na koniec największa prośba:
Gwint jako samodzielna gra online. Mogą być mikropłatności, mogą być boostery za $ - ja chcę w to pograć z żywymi ludźmi :)
 
Mam nadzieje że jutro wraz z nowymi dlc udostępnią nowego patcha który naprawi bugi z qestami i alchemią :]
 
Przed premierą była mowa o poziomie trudności w którym śmierć jest końcem gry, ot taki tryb hardcore z diablo. Czy to nadal aktualne? Szczerze to właśnie takie dlc najbardziej by mnie zmotywowało do przejscia drugi raz gry, bo niestety ale wybory i ich wpływ został spłycony względem drugiej części, takie moje zdanie.
 
Przed premierą była mowa o poziomie trudności w którym śmierć jest końcem gry, ot taki tryb hardcore z diablo. Czy to nadal aktualne? Szczerze to właśnie takie dlc najbardziej by mnie zmotywowało do przejscia drugi raz gry, bo niestety ale wybory i ich wpływ został spłycony względem drugiej części, takie moje zdanie.
Podobny tryb miałeś w wiedźminie 2 :p A moim zdaniem najpierw powinni załatać wszystkie bugi i dopiero potem ewentualnie wydać nowy poziom trudności :)
 
Plotki się potwierdziły ;)



 
Przeglądając internet zauważyłem, że sporo ludzi domaga się Gwinta jako osobnej gry, może CDP RED zamiast wypuszczać DLC z nowymi kartami powinno zainwestować trochę czasu i rzeczywiście wydać to jako aplikację na Androida albo jakąś małą grę na PC/PS/Xbox?
Uzyskane w ten sposób pieniądze mogły by pójść na przywrócenie do gry Kościanego Pokera. :)
 
Albo wydać coś takiego: Gry Towarzyskie w Świecie Wiedźmina. A tam, w środku - i Kościany Poker, i Gwint - do wyboru offline lub online. :coffee:
 
Ma być jeszcze alternatywna broda dla Geronimo, alternatywne majtki dla Triss i alternatywny zestaw samobójcy dla Ciri ;p. Czekamy :).
 
Może też alternatywna scena seksu? Obecnie w grze Geralt dokładnie tak samo obchodzi się ze swoją ukochaną kobietą, jak i z dziwką "kupioną" za 20 koron. Sama animacja jest tak groteskowa i (graficznie) paskudna, że chyba lepiej jakby jej w ogóle nie było, zwłaszcza że jak się widzi dokładnie to samo przy każdej kobiecie. W Wiedźminie 1 były karty, w dwójce w miarę różnorodne scenki, a tu został wrzucony jakiś tandetny zapychacz. Nie samym seksem Wiedźmin żyje i tak naprawdę nikomu nie jest on w grze do szczęścia potrzebny, ale trochę słabo wyszło i bez "duszy".
 
Skoro tak dobrze gra sie sprzedala i tworcy dziekuja fanom, te platne rozszerzenia powinny byc darmowe

W Twojej wypowiedzi jest jakiś wyższy poziom absurdu, którego nie jestem w stanie pojąć. Teraz się zastanawiam czy to bardziej naiwne, czy bezczelne? Wstyd.
 
Skoro tak dobrze gra sie sprzedala i tworcy dziekuja fanom, te platne rozszerzenia powinny byc darmowe



No chyba nie do końca wiesz co mówisz drogi Marcinie...

To jest przedsiębiorstwo, a nie stowarzyszenie na rzecz popularyzacji gier RPG.. Dodatki zapewniające kilkadziesiąt godzin gry muszą być płatne, bo poświęcono wiele godzin roboczych na ich przygotowanie, a to pochłonęło sporo pieniędzy.
 
Top Bottom