Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Jak zauważyłem to nie są nowe karty tylko obrazki do 3 już istniejących kart, Jaskra, Regisa i Villentretenmertha.
 
Misja fajna, ale czy tylko ja mam wrażenie, że kończy się dziwnie troche? I pozostawia wiele pytań
Bo czemu Jontek nie poszedł po złoto jest interesujące i ciekawi mnie gdzie jest Igor

A co do samego zmiany wyglądu kart- na duży plus. Teraz rysunki wyglądają o wiele lepiej. Chociaż też miałem nadzieje, że to będą zupełnie nowe karty :/
Ale tak to już jest napalać się na spoilery, bez czekania na to jak będzie to wyglądać w rzeczywistości ;)
 
Last edited:
Gdyby dodali nową talię kart musieli by trochę pozmieniać system gry gwinta :) Więc musieli by trochę się napracować :D

---------- Zaktualizowano 12:03 ----------

Mam wielką nadzieje że udostępnią nam dlc z nowymi dwoma rynsztunkami wiedźmińskimi :) Ze szkoły wilka oraz żmiji. Ta ze szkoły wilka była by średnią zbroją z bonusami do walki wręcz a ta ze ze szkoły żmiji była by lekką i miała by może jakieś bonusy magiczne :) Bo jak już na siłę dodali rynsztunek ze szkoły Niedźwiedzia to szkoda by było by nie stworzyć tych pozostałych dwóch :)
 
Raczej nie, ci bohaterowie z ballad działają na takiej samej zasadzie jak nowy strój dla Yennefer. Wybierasz w menu czy mają być włączone czy nie, kiedy są to część grafik w talii się zmienia.
 
Szkoda, że wszelkie dodane w DLC zbroje są dla niskolevelowych postaci. Nic z tego się nie założy jak ktoś już ma porządną postać 20+
Gdyby była jeszcze możliwość zmiany wyglądu tego co się aktualnie nosi na takie nowe "skiny" to co innego, ale w takiej formie jak to teraz istnieje jest dla wielu osób bezużyteczne.
Panowie z CDPR: Dla kogo to jest? Ilu teraz jest na tyle nowych graczy, że im się to przyda? Nie można było tego dać kilka dni po premierze, kiedy takie zbroje byłyby gratką?
 
Podobno jak zrobisz 30 któryś lvl, chyba 33, to wtedy się skaluje.
piszę podobno, bo mam już 31, a temerski rynsztunek nadal na lvl 4
 
To jest przedsiębiorstwo, a nie stowarzyszenie na rzecz popularyzacji gier RPG.. Dodatki zapewniające kilkadziesiąt godzin gry muszą być płatne, bo poświęcono wiele godzin roboczych na ich przygotowanie, a to pochłonęło sporo pieniędzy.
Zakładając, że przynajmniej jeden z nich nie został "przypadkiem" wycięty z wersji podstawowej...
 
Mocno wątpliwe @Aurelinus gdyby tak było, nie czekaliby aż tak długo z wydaniem ich. Bardziej prawdopodobne jest to, że dalej są w fazie produkcyjnej. Chociaż rzeczywiście- nie byłoby to też niczym dziwnym, ani nowym w tym biznesie, ale mimo wszystko dalej mam wiarę w CDPR i dopóki nie zobaczyłbym poważnych dowodów na to, że uprawiają tego typu praktyki to nie uwierzyłbym.
 
Top Bottom