Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
@Ghastly30, zgodnie z lore to Geralt za często nie zmieniał odzieży więc te parę kurtek jak w pierwszym Wiedźminie wystarczy :p

Ja pamiętam tylko jeden moment z książki, kiedy Geralt w ogóle kupił nowy ciuch - to ta nowa kurta, którą mu potargał bodajże doppler w Novigradzie :)
 
Ano, raz też założył dublet na bal (w którym też mu puściły szwy) i bodaj raz ściągnął buty z zabitego wcześniej bandziora :p Wiadomo, Wiedźmin 3 to gra więc nie musi w 100% pokrywać się z książkami (i w sumie nie pokrywa się), ale nie ma co narzekać na ciuchy. Zestawów wiedźmińskich jest jest w sumie cztery (mieczy żmii nie liczę) i każdy można ulepszać więc właściwie jest to coś w czym można biegać niemal całą grę. Taki ukłon w stronę pierwszej części. Dla fanów przebieranek są pozostałe ciuchy, których już nie ulepszymy, tutaj znowu ukłon bardziej w stronę dwójki.
 
Jest co narzekać. O ile sama mechanika (ograniczenie ulepszanych wiedźmińskich setów do kilku sztuk) mi się podoba, to z wyglądem już mocno nie teges. Najbardziej naturalny wybór, czyli lekka zbroja kota w miarę progresu wygląda coraz gorzej i masywniej (w zasadzie tylko pierwszy tier daje radę), gryf to totalne nieporozumienie, najładniej wyglądający niedźwiedź jest zwyczajnie za ciężki. Najlepiej wyglądają kurtki z DLC. Martwi ogólna koncepcja, że lepiej = więcej metalu/ciężej. Trochę smutne, że zwykła przeszywanica wygląda lepiej niż 90% wiedźmińskich setów w grze.

Możliwość noszenia płytówek pozostawię bez komentarza.

Wilk nieco ratuje sytuację. Jednak reasumując "ciuszki" Geralta słabo wyszły.
 
Last edited:
Dobrym rozwiązaniem byłoby zrobienie tak jak z nie-mieczami w W1. Siekierami Geralt ledwie machał i były praktycznie nie do użycia ale mógł je nosić. Tak samo powinni byli zrobić z ciężkimi zbrojami. Może nosić ale ma praktycznie uniemożliwione uniki itp. Szkoda że zrobili inaczej ale chyba tak trzeba było - osoby nieznające książek czy po prostu amerykańscy gracze marudziliby tak jak marudzą na brak Murzynów.
 
Last edited by a moderator:
Ja to przypuszczam ,że po za alternartywnym strojem dla Ciri dadzą jeszcze rynsztunek żmiji.

Też mi się tak wydaje... Jestem ciekaw wykonania, jakby nie patrzeć miałby potencjał... Z drugiej strony czwarty poziom Niedźwiedzia na artach też miał potencjał...
 
Ja tam czekam tylko na "Rynsztunek Geralta", czyli lekka skórzana kurtka i nic więcej :p

A w dużych dodatkach niech zaimplementują gnomy. Już chyba prawie wszyscy zapomnieli o biedakach. Czemu nie zrobić Piercevala jako postać drugoplanową? :p
 
Ja nie mam do pobrania tych dwóch ostatnich DLC.
Ani na GOG.com ani przez GOG Galaxy.

Ma ktoś ten problem również?
 
Ja nie mam do pobrania tych dwóch ostatnich DLC.
Ani na GOG.com ani przez GOG Galaxy.

Ma ktoś ten problem również?
O których ostatnich mówisz? Bo jeśli chodzi o ten quest na Skellige i zestaw zbroi ze Skellige, to zostały dopiero zapowiedziane, a wyjdą pewnie jutro.
 
Wilk nie spełnia twoich wymagań?
Tak średnio. Jak na razie obok Nilfgaardzkiego rynsztunku najlepiej wyglądający pancerz w grze, to bez wątpienia... Ale czy taki który z przyjemnością mogę nosić? No nie wiem. Czekam na więcej kurtek do wyboru. Bez 50 warstw i elementów.
 
Zastanawiam się kto zdecydował o wrzuceniu pierwszego setu Zbroi Wilka do Kaer Morhen (i nie tylko pierwszego zresztą)?! Pierwszy set ma 14 level a do Kaer Morhen chyba nikt nie dostanie się przed 20-24 levelem. Można oczywiście dostać się na 14 levelu ale to "lecenie po łebkach" a nie granie w W3! Bez sensu! Kompletnie nieprzemyślana decyzja o ulokowaniu zbroi! I proszę nie wyskakujcie mi z tym, że tam musi być, bo to Siedliszcze Szkoły Wilka z Sapkowskiego. Lekceważycie ten świat co krok- bądźcie choć logiczni we własnej grze! A kolor 'bordowy" dla setu Wilka- LITOŚCI! Geralt nosił się na czarno- i koniec!
 
A kolor 'bordowy" dla setu Wilka- LITOŚCI! Geralt nosił się na czarno- i koniec!
No właśnie. Geralt nosił się na czarno, ale to nie oznacza, że tak nosił się każdy wiedźmin cechu wilka. A to rynsztunek cechu wilka, a nie rynsztunek Geralta.
 
Top Bottom