Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
To co tam mamy w tym tygodniu?
Pewno stój dla Ciri, skoro już wyciekło.
W tym tygodniu nie będzie DLC- Marcin Momot powiedział, że wszyscy byli zajęci pracą nad 1.07, więc nie wyrobili z pracami nad DLC

Since it's been all hands on deck working to finish and release this patch on time, we won’t be publishing a free DLC this week (don’t worry - free content comes back next week). We hope you understand our decision.
 
Patch pewnie będzie w następnym tygodniu, w tym tygodniu nie ma na co liczyć na niego.
Jeśli patch wyjdzie w przyszłym tygodniu to też nie będzie DLC, czyli stój Ciri będzie za 2 tygodnie. :D
 
No już jest patch zapowiedziany na ten tydzień.
Nie jestem taki pewien czy będzie na ten tydzień. Na oficjalnym twiterze Wiedźmina pierwszy tweet mówił o tym, że "patch 1.07 będzie w tym tygodniu", albo bardzo szybko ten wpis został poprawiony na "informacje o patchu 1.07 będą w tym tygodniu".
Więc pewnie w tym tygodniu- pełna lista poprawek, a w przyszłym wypuszczenie go.
 
Główną informacją jest poprawa selekcjonowania przedmiotów w ekwipunku, zbyt dużo graczy zwracało na to uwagę. Redzi czytają nasze uwagi i wyciągają z nich wnioski, tak trzymać.

Intryguje ten nowy "muwment" Gerarda i Płotki.
 
Ogólnie omijanie tekstur itp jest tragiczne, mam nadzieje, ze zrobili coś z tym
Omijanie tekstur? To znaczy?
Faktycznie nowe alternatywne poruszanie jest ciekawe. Ciekawe o co chodzi. I w końcu doczekaliśmy się tuningu płotki :p
 
Zarabianie kasy stanie się jeszcze łatwiejsze z uwagi na skrytkę, o którą prosiły setki graczy. Teraz będzie się zbierać każdy, dosłownie każdy złom. W wolnej chwili do depo, a później na sprzedaż. Easy peasy.
 
Omijanie tekstur? To znaczy?
Faktycznie nowe alternatywne poruszanie jest ciekawe. Ciekawe o co chodzi. I w końcu doczekaliśmy się tuningu płotki :p
Wchodzenie w ściane np. Bieganie w miejscu jak tekstura nam przeszkadza
 
@Duraglar kasa to i tak nigdy nie był problem. Jak skończyłem grę miałem 70k na koncie, bez używania żadnych exploitow, bez trickow, nawet nigdy się nie targowałem o robotę, bo nie miałem motywacji (chyba, ze zleceniodawca mnie wkurzał, wtedy zawyżałem cenę dla samej zasady).
Ja chce pojemnik na przedmioty (pewnie tak samo jak większość graczy) tylko po to, żebym mógł gdzieś przechowywać rzeczy których nie mam zamiaru sprzedawać- zestawy rożnych szkół, miecze, pamiątki po questach itp, bez zaśmiecania sobie ekwipunku
 
Zarabianie kasy stanie się jeszcze łatwiejsze z uwagi na skrytkę, o którą prosiły setki graczy. Teraz będzie się zbierać każdy, dosłownie każdy złom. W wolnej chwili do depo, a później na sprzedaż. Easy peasy.
Ja tak robiłem nawet bez schowka. Zbierałem wszystko co się dało.
 
@Duraglar kasa to i tak nigdy nie był problem. Jak skończyłem grę miałem 70k na koncie, bez używania żadnych exploitow, bez trickow, nawet nigdy się nie targowałem o robotę, bo nie miałem motywacji (chyba, ze zleceniodawca mnie wkurzał, wtedy zawyżałem cenę dla samej zasady).
Ja chce pojemnik na przedmioty (pewnie tak samo jak większość graczy) tylko po to, żebym mógł gdzieś przechowywać rzeczy których nie mam zamiaru sprzedawać- zestawy rożnych szkół, miecze, pamiątki po questach itp, bez zaśmiecania sobie ekwipunku

Dokładnie o to wszystkim chodziło. Zbieranie i sprzedawanie wszystkiego jak leci nie stanowi problemu i teraz. Problem stanowi to, że są rzeczy, których sprzedawać nie chcę i muszę przez to biegać z modem na nieograniczony ekwipunek, do tego nic w nim nie mogąc znaleźć.
 
Top Bottom