Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Chyba najbardziej przesadzonym elementem są te wszystkie piruety i nadmiar ruchów u Geralta
E tam, ja jestem w stanie poświęcić realizm dla czegoś takiego:
;D
 
Co byłoby nudnego w DOBREJ grze z sensownie ubranymi postaciami? Brak cycków na wierzchu psuje rozgrywkę, czy co?

Slabo by cosplayowanie na tym wyszlo. Poza tym umowmy sie, realistycznie to oni chodzili w zgrzebnych koszulinach i wszyscy wygaldali tak samo. Juz teraz jest marudzenie o malym zroznicowaniu NPCow. Rzeczywistosc moglaby byc mniej zroznicowana.
Poza tym nie rozumiem niekonsekwencji. Mod z Ciri ganiajaca z golymi cyckami jest sciagany na potege, a oficjalnie oburzenie, ze czemu ma brzuch pokazany?
PS: Wole oryginalny stroj, ta wersja Skellige mnie jakos nie kreci.
 
@Aiglon
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/c1/64/56/c1645682c8fb8c2e264d0ad0c91a8c53.jpg
Delikatnie podciągnąć tą przeszywanice, tak, żeby wyglądała jak przeszywanica (możliwe, że też wywalić kaptur, mnie się nie podoba, ale to akurat kwestia gustu) i TADA- mamy lepszy wygląd Ciri niż cokolwiek co możemy aktualnie zobaczyć w grze. Wygląda to fajnie, wygląda to ciekawie, całkiem praktycznie (przynajmniej wg standardów jakie są w grze) i wbrew obawom co poniektórych osób Ciri nie wygląda w pancerzu jak babo-chłop
 
Poza tym nie rozumiem niekonsekwencji. Mod z Ciri ganiajaca z golymi cyckami jest sciagany na potege, a oficjalnie oburzenie, ze czemu ma brzuch pokazany?

Jak myślisz kogo jest więcej? Ludzi dorosłych grających w grę dla fabuły / rozrywki, czy dzieciaków którzy właśnie mają wakacje i grają bo można zobaczyć cycka? Osobiście nigdy bym tego moda nie ściągnął, bo jakoś tak niesmacznie :p Na forum jest oburzenie, bo nie ma tu takiej dzieciarni i można porozmawiać na poziomie z osobami kompetentnymi o tym co można by było poprawić, albo zrobić lepiej. Tu w 100% popieram stanowisko @bitels.sas


Delikatnie podciągnąć tą przeszywanice, tak, żeby wyglądała jak przeszywanica i TADA- mamy lepszy wygląd Ciri niż cokolwiek co możemy aktualnie zobaczyć w grze.
 
E tam, ja jestem w stanie poświęcić realizm dla czegoś takiego:

Bo na tym to polega ;) Gra taka jak Wiedźmin powinna zachować balans między rozrywką a realizmem. I tak jest zaskakująco dobrze jak na dzisiejsze standardy. Powiedziałbym nawet, że Wiedźmin 3 to najbardziej realistyczna duża gra osadzona w quasi-średniowieczu (nie liczymy tutaj jakichś indyków czy tytułów jak Kingdom Come).
 
Jak myślisz kogo jest więcej? Ludzi dorosłych grających w grę dla fabuły / rozrywki, czy dzieciaków którzy właśnie mają wakacje i grają bo można zobaczyć cycka?

Alez Panowie, ja sie z wami zgadzam w kwestiii realizmu, ale wlasnie to jest brutalny fakt. Tego realizmu nie bedzie, bo dzieciarnia nie zagra w gre, gdzie glowne bohaterki okutane w niedzwiedzie skory posuwaja sie z szybkoscia slimaka, bo jest ZIMNO i widac im co najwyzej kawalek slicznego noska.
Ja juz machnelam reka, bo albo stanik na wierzchu, albo brzuch. Nic jednak nie przebije koronek Yennefer z DLC :D
Jak mamy sobie pomarudzic, to ja nie lubie sposobu w jaki Ciri biega, bo bardziej przypomina mi to barbie niz wyszkolona wiedzminke. Takie tiputipu to jest dobre na pokazach mody, ale nie podczas walki i drastycznie moze wlasnie wplynac na zachowanie rownowagi.
 
Alez Panowie, ja sie z wami zgadzam w kwestiii realizmu, ale wlasnie to jest brutalny fakt. Tego realizmu nie bedzie, bo dzieciarnia nie zagra w gre

ta gra jest od 18 lat :fish:


na skelige miały być morskie sztormy ktore wywracalyby lodke a kilka minut w lodowatej wodzie konczylo by sie smiercia.
zamiecie tez mialy spowalniac geralta i ograniczac widzenie, a sama wizyta w skelige tez bec cieplego wdzianka miala byc nie ciekawa.

i co z tego wyszło?

noce na tyle jasne zeby gracz wszystko widzial, i automatyczne wyciaganie odpowiedniego miecza, a i wczesniejsze pomysly do piachu xD

jak jak juz jeden z pracownikow pisal, w wiedzminie brakowalo ogolnej koncepcji tylko prowizorycznie sklejano rozne elementy nie pasujace do siebie
 
Last edited:
Poczekamy na mody wtedy dostaniemy (oby :)) te wszystkie ładne pancerze z konceptów. Wszyscy będą zadowoleni :D
 
na skelige miały być morskie sztormy ktore wywracalyby lodke a kilka minut w lodowatej wodzie konczylo by sie smiercia.
zamiecie tez mialy spowalniac geralta i ograniczac widzenie, a sama wizyta w skelige tez bec cieplego wdzianka miala byc nie ciekawa.

i co z tego wyszło?

Słabszy budżet wyszedł. Bo ja (i chyba nikt tutaj) nie wątpi, że gdyby CD Projekt RED miało budżet Rockstara, to wprowadziliby te wszystkie bajery a może i nawet więcej.
 
Chyba już najwyższa pora wrócić do sedna tematu czyli dodatków do Wiedźmina 3. Troszkę się zapędziliście ;)
 
Troszkę się zapędziliście

Gdzie tam. Wszystko się w okół DLC i dodatków obraca :D Niedawno podana została informacja, że dodatki mogą uwzględnić nowe elementy gameplaya, między innymi te, których nie udało się zaimplementować w podstawce.
 
@Falandar

Jakie elementy? Jakieś szczegóły?

a wedzmin w beczkach jest logiczny xD>?
albo te 'wiedzminskie' sety, no prosba

Czy ja napisałem, że to majstersztyk i ostoja realizmu? A swoją drogą to te "beczki" mają więcej sensu anieżeli "płaska" blacha.

W tej zbroi nic nie ma sensu poza ogólną estetyką.
 

Attachments

  • Daedric_Armor%u00255BWEB%u00255D.jpg
    Daedric_Armor%u00255BWEB%u00255D.jpg
    256.7 KB · Views: 55
Last edited:
Top Bottom