Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
To w takim razie musisz sprawdzić w Novigradzie lub Oxenfurcie. W dziczy raczej balwierza nie będzie ;)
 
To w takim razie musisz sprawdzić w Novigradzie lub Oxenfurcie. W dziczy raczej balwierza nie będzie ;)

Znajdą się po wsiach.
Jednego udało mi się uratować od bandytów, nazwy wsi nie pomnę, ale goli i strzyże za darmochę.
Takich jest pewnie jeszcze kilku.

Najłatwiej natomiast znaleźć balwierza... W mieście. Oxenfurt, lub Novigrad.

---------- Zaktualizowano 22:51 ----------

Bajdełejem, odnośnie DLC - dwie rzeczy.

Ktoś wie, na jakiej zasadzie "odpala się" alternatywny strój dla Yennefer? I czy w ogóle to weszło w skład tej paczki, która wyszła w dzień premiery?
Podobnie z tym questem z górnikami, jest w grze, czy nie?

I druga - znalazłem gdzieś w tekstyliach z folderu z grą informacje, jaki prawdopodobnie będzie jeden z kolejnych dodatków.
Alternatywne stroje dla Triss i Ciri. W tym samym pliku była jeszcze Yen, ale nie wiem czy to dotyczy jeszcze kolejnego ubioru, czy może tego który miał być (jest?) teraz. Można się było spodziewać czegoś podobnego.

Przy każdej z linijek można zmienić wartość =false/true, ale nie sprawdzałem czy to coś daje, podejrzewam że konkretny plik jest jednak potrzebny.

Jest środa, jakoś w piątek REDańczycy powinni puścić zajawkę kolejnych popierdółek do ściągnięcia. Przydałoby się.
 
@Szincza Któryś z REDów (nie pamiętam który ani nie pamiętam gdzie) wspomniał, że stroje postaci (oczywiście jeśli ściągnęliśmy DLC) przełącza się w opcjach gry.
 
@Szincza, dodatki mają być udostępniane po dwa. Póki co dostaliśmy Temerski Rynsztunek i nowe opcje dla balwierza. Strój dla Yen i misja z górnikami będzie następnym razem.
 
Pakiety DLC mają być publikowane co tydzień więc można założyć że kolejne będą wychodzić w każdy wtorek aż do końca dodatków.
 
Jakby dali w weekend to by było miło - np jutro. Możnaby już popatrzeć. Ciekawe czy nowy wygląd Yen będzie permanentny czy losowo raz będzie taki, raz inny. Nie wiem jak wam ale mi się Yen w W3 strasznie podoba, Triss nie ma startu.
 
Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie znaleźć Temerski Rynsztunek? Może to pytanie padło,ale nie chce mi się całego topiku przeglądać.

Edit
Znalazłem
 
Last edited:
Po wyjściu z karczmy w Białym Sadzie skręcamy w lewo, stoi Janusz z wąsem. Rynsztunek dość drogi (coś koło 600 pieniędzy) jednak z tego co widzę to ekonomia w grze i stosunek ceny sprzedaży do kupna jest nieco lepszy niż w W2.
 
Last edited:
A ja mam problem z z zainstalowanie dlc ,kupiłem na gog to dlc ale nie ma go nigdzie w bibliotece a gdy na ciskam na gre i daje more to opcja CONFIGUE jest niedostępna
 
A ja mam problem z z zainstalowanie dlc ,kupiłem na gog to dlc ale nie ma go nigdzie w bibliotece a gdy na ciskam na gre i daje more to opcja CONFIGUE jest niedostępna

Jesteś pewny, że nie masz ich już w grze?
Zajrzyj do kupca, któremu uratowałeś życie w Białym Sadzie.
 
Temat był wałkowany wielokrotnie, wystarczyło minimum wysiłku do przejrzenia forum, choćby w oficjalnym newsie. Dodatki musisz 'kupić' za darmo, a po zainstalowaniu znaleźć je w grze. Temerski Rynsztunek sprzedaje Bram w Białym Sadzie, a brody i fryzury są dostępne u balwierzy w świecie gry (najłatwiej ich spotkać w Novigradzie i Oxenfurcie).
Uwierz mi, że te które dało się przejrzeć to przejrzałem. Ściągnąłem te pliki, Problem w tym, że nie wiem jak je zainstalować. Próbowałem coś kombinować, ale w efekcie musiałem reinstalować grę. Dlatego prosiłem tutaj o jakieś ścisłe wskazówki. Wiem gdzie znależć itemki. O ile miałem wątpliwości co do nich, to przed chwilą byłem u balwierza i upewniłem się, że tych dodatków nie ma, dlatego napisałem tutaj.
 
@Galdhiem, musisz je zainstalować w GOG Galaxy. W celu potwierdzenia, że zostały zainstalowane, wejdź do katalogu z grą (domyślnie jest to C:\GOG Games\The Witcher 3 Wild Hunt\) i sprawdzić czy pojawił się tam folder 'DLC'. Jeśli tak to znaczy że zostały zainstalowane, jeśli nie to prawdopodobnie Galaxy się chrzani, tak już ma (ja np. miałem problemy przy instalacji najnowszego patcha).

PS. Przeniosłem rozmowę do bardziej adekwatnego tematu.
 
Top Bottom