Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
[Konsole] Dodatki do W3 z GOG?

Witam,
gracze pecetowi automatycznie otrzymali kopię cyfrową na GOG, a wraz z nią szereg dodatków, tj. artbook, filmy HD, etc. Czy konsolowi użytkownicy w tym przypadku są "pokrzywdzeni", czyli jest to exclusive tylko dla pc? A jeśli nie, to w jaki sposób można wejść w posiadanie extrasów?
 
Kupując cyfrową wersję godzę się na pewne, tnące koszty zabiegi, ale wersja PC w wersji pudełkowej, ma kopię cyfrową na GOG. A pudełkowe wersje na konsole, siłą rzeczy, już nie. Gdyby była możliwość wklepania kodu do xbox store i otrzymania cyfrowej kopii byłoby fajnie. No i te dodatki... =]
 
Na takiej samej zasadzie można by się oburzać, że gra na Steama ma w pudełku kod na Steama, a ten sam tytuł w wersji konsolowej już nie. A co do dodatków, te darmowe są dostępne dla wszystkich, nie tylko dla grających w wersję z GOGa. Natomiast to że REDzi na swojej platformie udostępniają różne gratisy to już ich sprawa. Tak samo jak wersja kolekcjonerska na Xboxa One posiada talie do Gwinta, których nie ma nigdzie indziej.

PS. Scaliłem temat z już istniejącym.
 
Last edited:
Tyle, że ja porównuję wersje pudełkowe, czyli od jednego wydawcy. To, kto jakie deale kręci na swoich cyfrowych platformach to oddzielna sprawa. Sama odpowiedź "Nie, bo nie" w zupełności mi wystarczy, choć smuci. A za wersję kolekcjonerską się płaci dodatkowo i roszczenia do zawartych w niej elementów, w chwili, kiedy kupiło się wersję standardową, są oczywiście nie na miejscu. Byłem ciekaw, nic poza tym. A co do konsolowej kopii cyfrowej: też tylko moja osobista uwaga, której zasadność podpieram tym, że płyty lubią się niszczyć.
 
Powiedzcie mi proszę gdzie jest ten temerski set co doszedł w DLC ? bo wgrałem ale żadna zbroja mi się nie pojawiłą w ekwipunku
 
Powiedzcie mi proszę gdzie jest ten temerski set co doszedł w DLC ? bo wgrałem ale żadna zbroja mi się nie pojawiłą w ekwipunku

Musisz ją kupić u kupca, którego ratujesz na początku przygody w Białym Sadzie.
To samo się tyczy sprzętu dla konia.
 
A jest gdzieś jakieś oznaczenie, że to DLC jest aktywne, bo za każdym razem gdy je kliknę na GoGu ściąga mi od nowa... ;/
 
Mam to samo co pan powyżej, po kliknięciu tego setu lub dodatkowej brody ściąga cós. Czy po ściągnięciu będzie już mozliwosc zdobycia tych przedmitów w grze?
 
DLC najlepiej jest dodać poprzez 'zakup' darmowego pakietu na GOGu (nie wiem czy przez stronę jest tak samo, ja dodawałem w GOG Galaxy). Próba dodania ich przez opcję 'extras' może niestety zaowocować usunięciem gry z dysku (na szczęście bez straty zapisów). Później wszystkie dodatki instalujemy, a w celu potwierdzenia wystarczy zajrzeć do katalogu z grą (domyślnie jest to C:\GOG Games\The Witcher 3 Wild Hunt\). Powinien się tam pojawić nowy folder 'DLC', a w nim zainstalowane dodatki. Jeśli go nie widać to znaczy że pakiet nie został zainstalowany.

Nie pojawiają się one jednak z automatu. Temerski Rynsztunek kupimy u kupca Brama jak już było wspominane powyżej, nowe brody i fryzury przetestujemy dopiero u balwierza.
 
o co z tym chodzi?

witam gram na PS4 i mam pytanko pobraly sie 2 DLC jakas zbroja i zmiana brody i fryzy.... czy ktos mi powie jak moge ich uzyc w grze? albo gdzie mam ich szukac? a moze musze zaczac nowa kampanie? z gory dzieki pozdro
 
Gdzie jest reszta DLC?

Nie wiem, czy już padło to pytanie, ale przeszukanie tylu wątków z tyloma stronami jest ponad moje siły. Jeśli więc powtarzam coś, na co juz była odpowiedź, to przepraszam i proszę o odesłanie do właściwego miejsca.
A teraz pytanie. Otóż na czerwonej kartce dołączonej do gry jest napisane, że do gry za darmo mogę ściągnąć 16 DLC. Pomijając fakt, że bardzo niejasno jest podane, gdzie je znaleźć (trzeba przeprowadzić własne śledztwo, żeby je w ogóle znaleźć)... Otóż po zalogowaniu na gog.com, zainstalowaniu Gog Galaxy w dziale Get Backup & Extras mam tylko DWA dodatki. Gdzie więc znajdę pozostałe czternaście? I jak te zainstalowane aktywować w grze? Przydało by się jakieś szczegółowe wyjaśnienie, jak to jest z tymi dodatkami, bo wszystko jest tak niejasne i zaplątane, że ciężko się połapać (a widzę, że tu na forum nie tylko ja szukam dodatków).

Pozdrawiam.
Ajgor.
*** - Strona mojej kapeli rockowej.
 
Last edited by a moderator:
Nie wiem, czy już padło to pytanie, ale przeszukanie tylu wątków z tyloma stronami jest ponad moje siły. Jeśli więc powtarzam coś, na co juz była odpowiedź, to przepraszam i proszę o odesłanie do właściwego miejsca.
A teraz pytanie. Otóż na czerwonej kartce dołączonej do gry jest napisane, że do gry za darmo mogę ściągnąć 16 DLC. Pomijając fakt, że bardzo niejasno jest podane, gdzie je znaleźć (trzeba przeprowadzić własne śledztwo, żeby je w ogóle znaleźć)... Otóż po zalogowaniu na gog.com, zainstalowaniu Gog Galaxy w dziale Get Backup & Extras mam tylko DWA dodatki. Gdzie więc znajdę pozostałe czternaście? I jak te zainstalowane aktywować w grze? Przydało by się jakieś szczegółowe wyjaśnienie, jak to jest z tymi dodatkami, bo wszystko jest tak niejasne i zaplątane, że ciężko się połapać (a widzę, że tu na forum nie tylko ja szukam dodatków).

Pozdrawiam.
Ajgor.
*** - Strona mojej kapeli rockowej.

16 dlc są podawane co tydzień, przez 8 tygodni, po dwa na raz. Na rzazie były 2, za tydzień dostaniesz dwa kolejne i tak dalej.
 
Last edited by a moderator:
DLC najlepiej jest dodać poprzez 'zakup' darmowego pakietu na GOGu (nie wiem czy przez stronę jest tak samo, ja dodawałem w GOG Galaxy). Próba dodania ich przez opcję 'extras' może niestety zaowocować usunięciem gry z dysku (na szczęście bez straty zapisów). Później wszystkie dodatki instalujemy, a w celu potwierdzenia wystarczy zajrzeć do katalogu z grą (domyślnie jest to C:\GOG Games\The Witcher 3 Wild Hunt\). Powinien się tam pojawić nowy folder 'DLC', a w nim zainstalowane dodatki. Jeśli go nie widać to znaczy że pakiet nie został zainstalowany.

Nie pojawiają się one jednak z automatu. Temerski Rynsztunek kupimy u kupca Brama jak już było wspominane powyżej, nowe brody i fryzury przetestujemy dopiero u balwierza.
Mozesz krok po kroku opisac (po polsku :p jak zrobic by były te DLC?

Edit: Dobra doszedłem juz ;)
 
Last edited:
A rozumiem. Dziękuję. Szkoda, że to nigdzie nie jest napisane (no chyba, że jest, a ja przeoczyłem).
 
@Ajgor64, zanim założysz nowy temat, sprawdź czy już takiego nie ma tak jak w tym przypadku. I tak, była mowa o tym że dodatki będą udostępniane co jakiś czas m. in. w oficjalnym newsie.

@mitmichael, a nie po polsku napisałem? :p Ale skoro już sobie poradziłeś to ok ;)
 
Witam!
Mam problem. Nie mogę znaleźć golibrody. Na GOG Galaxy mam DLC zaznaczone, tak jak ten z rynsztunkiem. Sprzęt temerski zlokalizowałem, ale NPC nie. Gdzie on jest?
 
Top Bottom