Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Cały rok 2016 ma być rokiem Wieśka. Jeśli nie przełożą premiery Krwi i Wina tak ze trzy razy, to coś jeszcze będą musieli wymodzić, inaczej krótki ten rok będzie.
 
Ja się modlę o REDKita między DLCkami, a dodatkiem. Ja chcę starych:
Jaskra, Letho, Roche'a, Ves, Vesemira i Lamberta
 
Cały rok 2016 ma być rokiem Wieśka. Jeśli nie przełożą premiery Krwi i Wina tak ze trzy razy, to coś jeszcze będą musieli wymodzić, inaczej krótki ten rok będzie.

Rok Wiedźmina może oznaczać po prostu rozwój marki, a więc kolejne komiksy, planszówki, może gra mobilna. Poza tym, prawie na pewno wyjdzie wydanie zbiorcze podstawka + DLC + duże dodatki. Może na jesień albo na Boże Narodzenie. Oczywiście nie mówię że na pewno nie będzie kolejnych dodatków, może nawet REDzi tego jeszcze nie wiedzą, ale nie nastawiałbym że na 100% coś jeszcze dorzucą ;)
 
Te wszystkie okolicznościowe duperele nie utrzymają w umysłach graczy Wiedźmina między lutym a grudniem tak, jak dodatkowe dwadzieścia godzin gry.

Jeśli rynek łyknie te rozszerzenia, tak jak wydaje się łykać samego Wieśka, to zdziwiłbym się gdyby Redzi poprzestali na dwóch.
 
Osobiście cieszyłbym się gdyby pojawił się taki płaszcz z kapturem (opcjonalnie zdejmowanym/zakładanym w zależności od sytuacji i miejsca jak w serii AC) możliwy na założenie na pancerz :D ale to moje zdanie...mógłby mieć oddzielny slot w menu postaci jak inne elementy ubioru.
View attachment 15681
 

Attachments

  • maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    110.2 KB · Views: 42
ja cieszyłbym się gdyby dawano w DLC jakieś questy poboczne które miałyby jakąś swoją fabułę jak np duchy przeszłości, kabaret, po nitce do kłębka itp
 
ja cieszyłbym się gdyby dawano w DLC jakieś questy poboczne które miałyby jakąś swoją fabułę jak np duchy przeszłości, kabaret, po nitce do kłębka itp

Popieram. Albo chociażby ciekawsze zlecenia. Gdy zaczynałem grać każde zlecenie wydawało mi się super zrobione, ale gdy później ciągle było to samo - ciągle coś latającego - niby inna nazwa, ale schemat walki ciągle był ten sam..
 
Ja już kończę wątek główny, a gra średnio mnie zachęca żeby kontynuować misje poboczne, spora część już poszarzała inne są srogo ponad mój level jeszcze inne straciły termin ważności i w ogóle ich nie ma. Nie wiem jak można to było tak spieprzyć... DLC z misjami to chyba nie wiele pomogą, trzeba by się było zająć tym level capem na zadaniach, gdy zadanie wiązało by się z ryzykiem porażki, wystarczyło by dodać tą czerwoną czachę i już.
Bardziej chciałbym widzieć rynsztunki innych szkół, ale po gryfie to się boję co by z tego mogło wyjść.
Swoją drogą wiadomo co nam tam dadzą?
 
mam nadzieję że lekki i że co najmniej w okolicach 15 lvlu:)
Wygląda kozacko, mam nadzieję, że przyda się bardziej niż temerski
 
Tak z ciekawości nie wiem czy ktoś już to dał ale takie coś skrywa plik dlc w folderze base. Jak było to przepraszam :)
[DLC]
dlc_yen_alternate_look=false
dlc_ciri_alternate_look=false
dlc_triss_alternate_look=false
dlc_gwent_cards=false
 
Top Bottom