Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
WIELKA prośba dla CD PROJEKT RED. Zróbcie DLC z alternatywnym wyglądem dla Ciri jak w artbooku. Chodzi mi głównie o tą fryzurę z czarną opaską <3

@Marcin Momot

Będzie coś takiego? ;)


Świetne są.
 
Yen była dla Ciri przez długi czas wzorcem kobiecości, więc mogę ją sobie nawet wyobrazić przefarbowaną na brunetkę.
 
Powinna mieć mysie, popielate, a ma całkowicie białe nawet jako dziecko, więc...

Od białych bliżej do popielatych niż od tego co jest w większości na artach. Chodź z drugiej strony właśnie w tym DLC mogą dać takie jakie powinna mieć, czyt. popielate :)
 
Od białych bliżej do popielatych niż od tego co jest w większości na artach. Chodź z drugiej strony właśnie w tym DLC mogą dać takie jakie powinna mieć, czyt. popielate :)
Mysio-popielate to ciemnoszary blond, nie prawie białe włosy.

PS Choć, a nie chodź.
 
Ogólnie najbardziej podoba mi się to, jak unikalne są te projekty. Chyba nigdzie nie widziałem tak wymyślnych fryzur :D Mam nadzieję, że w tym DLC będzie ta z opaską.
 
Mi się podoba motyw przewodni, to jest zasłonięcie lewej strony twarzy (blizny), zupełnie jak w książkach. Widać też, że kombinowano z kolorem i białymi pasemkami. Zdecydowanie nie pogardziłbym takim DLC. :)
 
I potem w prerenderowanych cutscenkach będzie zamieniało na wygląd domyślny, tak jak jak z Yennefer; to ja podziękował...
 
@Aurelinus

Jest w ogóle cokolwiek w tej grze, co Ci się podoba?

Gra mi się bardzo podobała ;p. Ale to nie znaczy, że jestem ślepy na głupie błędy ;p i że będę piał peany na rzeczy, które mnie kilkakrotnie rozbroiły naiwnością i brakiem logiki. I nie sądzę, by ich uniknięcie wymagało "niewspółmiernego nakładu pracy". Po prostu coś ktoś skopał.
Inna sprawa, że nawet, gdyby mi się kompletnie nie podobała, to nie powoduje, że mam się przenieść na księżyc, bo tu wszyscy są zakochani ;p.
 
Czy komuś z Was udało się w grze spotkać takiego przeciwnika lub BOSS'a?



Czy jest to kolejny element gry, który został wycięty. DLC? Płatny dodatek?
 
Wiadomo kiedy pojawi się nowe dlc "Zestaw nilfgaardzkiego rynsztunku" i "Zestaw wybornych kusz" na ps4 ? bo jak narazie ani widu ani słychu
 
Top Bottom