Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Pytanie do RED-ów. Kościany poker.

Pytanie do RED-ów. Czy jest szansa na wprowadzenie do świata trzeciej części Wiedźmina kościanego pokera? W formie DLC? Strasznie mi brakuje tej mini gierki, jej forma prezentacji była bardzo przyjemna w odbiorze. Z pewnością jest wiele osób, którym również brakuje kościanego pokera, a Gwint nie wzbudza u nich takiego zachwytu rozgrywką. Byłbym nawet w stanie zapłacić za DLC z kościanym pokerem.

View attachment 16467
 

Attachments

  • poker.jpg
    poker.jpg
    40.6 KB · Views: 33
Last edited:
Też mi brakuję pokera..gwint mi jakoś nie podpadł i omijam go szerokim łukiem ale to kwestia gustu bo nie którym gwint się bardzo podoba ;)
 
Gwint jest rewelacyjny, chcę go na androida. W przeciwieństwie do kościanego pokera, tu liczy się myślenie analityczne :D
 
Czy ja wiem, dla mnie po pewnym czasie był banalnie prosty, tylko grajek z lepszą talią mógł mi przysporzyć problemów. Swoją drogą zacność Gwinta nie przeszkadza we wprowadzeniu kościanego pokera jako dodatku, można mieć i jedno i drugie. Też bym zapłacił w pakcie z paroma misjami za tą mini-gierkę.
 
No bo to na tym polega, ciężko wygrać gdy ma się tylko podstawową talię kart, trzeba kupować i wygrywać lepsze żeby być niepokonanym. Suma sumarum obie gry są siebie warte, jedna polega na losowości a druga na grubości sakiewki. Żeby nie było, nie mam nic do obu gier, im ich więcej tym lepiej. Nie ma się co oszukiwać ale gra jakoś nie ma dobrego Endgame'u więc po skończeniu można chociaż sobie pograć, na jakiś czas starczy.
 
Oj, też chciałbym kości w DLC. W trójce jest dziwne, że słuch o nim nagle zaginął i wszyscy przenieśli się na gwinta. Nie no gierka fajna, ale brakuje mi pokera.
Gwint jest rewelacyjny, chcę go na androida. W przeciwieństwie do kościanego pokera, tu liczy się myślenie analityczne :D
Raczej dobre karty, a nie myślenie. Wygrywam z każdym przeciwnikiem tą samą strategią. Wypuść szpiegów w pierwszej rundzie, coś tam pograj słabymi kartami, aby przeciwnik je tracił i poddaj pierwszą rundę. Potem zmasowany atak w drugiej, przeciwnik traci większość kart, a runda i tak na konto Geralta. Potem w trzeciej wygrywa się jedną, albo dwoma kartami, które zostały.
 
Last edited:
Raczej dobre karty, a nie myślenie. Wygrywam z każdym przeciwnikiem tą samą strategią. Wypuść szpiegów w pierwszej rundzie, coś tam pograj słabymi kartami, aby przeciwnik je tracił i poddaj pierwszą rundę. Potem zmasowany atak w drugiej, przeciwnik traci większość kart, a runda i tak na konto Geralta. Potem w trzeciej wygrywa się jedną, albo dwoma kartami, które zostały.

Dopóki nie trafisz na przeciwnika, który ma tyle samo szpiegów co Ty i do tego silne karty, a tacy mi się zdarzają.
 
Czy dwa płatne dlc będą uruchamiana z menu jak w1 czy wklejone w grę jak. g2noc kruka, skyrim
 
Oj, też chciałbym kości w DLC. W trójce jest dziwne, że słuch o nim nagle zaginął i wszyscy przenieśli się na gwinta. Nie no gierka fajna, ale brakuje mi pokera.

Raczej dobre karty, a nie myślenie. Wygrywam z każdym przeciwnikiem tą samą strategią. Wypuść szpiegów w pierwszej rundzie, coś tam pograj słabymi kartami, aby przeciwnik je tracił i poddaj pierwszą rundę. Potem zmasowany atak w drugiej, przeciwnik traci większość kart, a runda i tak na konto Geralta. Potem w trzeciej wygrywa się jedną, albo dwoma kartami, które zostały.

Tak jest jak grasz z botami, jakby wydano grę osobno, to byłby multiplayer. I cała strategia gry i dobór kart byłby inny.
 
Plotki oparte na informacjach wyszperanych z plików sugerują nowe zadanie "Złoto Głupców" oraz nowe karty do gwinta "Bohaterowie z ballad".
 
Duża część graczy w Europie nie może jeszcze ściągnąć poprzednich DLC, a oni już o kolejnych rozmawiają :p.
 
Top Bottom