Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Raczej w środę, bo tak wychodziły wszystkie paczki (chyba tylko premierowa była we wtorek razem z grą).
 
Mam pytanie co do DLC - włącza się je jakoś konkretnie w grze, czy wszystkie są automatycznie włączone. Korzystam z GOG Galaxy. Chodzi mi o alternatywny wygląd Yen - czy muszę go jakoś ręcznie włączyć czy jest już zaimplementowany w grze odkąd pobrane zostały DLC?
 
Ciekaw jestem czy ten rynsztunek wilka, to będzie jedynie podstawa, czy zaraz za tym poszukamy ulepszeń.
Kilka postów wyżej masz odpowiedź.

---------- Zaktualizowano 15:36 ----------

Mam pytanie co do DLC - włącza się je jakoś konkretnie w grze, czy wszystkie są automatycznie włączone. Korzystam z GOG Galaxy. Chodzi mi o alternatywny wygląd Yen - czy muszę go jakoś ręcznie włączyć czy jest już zaimplementowany w grze odkąd pobrane zostały DLC?

Alternatywny wygląd dla którejkolwiek z postaci odpalasz w opcjach z poziomu menu głównego gry w zakładce "Zawartość dodatkowa".
 
Alternatywny wygląd dla którejkolwiek z postaci odpalasz w opcjach z poziomu menu głównego gry w zakładce "Zawartość dodatkowa".

Albo jestem jakimś totalnym debilem i nie mogę tego znaleźć albo w mojej wersji gry nie ma takiej opcji, czy by pobrać DLC z GOG muszę coś więcej zrobić niż tylko zaznaczyć/kupić 16 FREE DLC Pack? Bo to mam zaznaczone że posiadam, ale ni cholery nie wiem czy pobrało mi w ogóle te DLC...
 
Skoro szkoła Wilka to na pewno średnia. Pancerzem bazowym za pewne będzie pierwsza zbroja Geralta w grze którą pewnie będzie można ulepszać do poziomu mistrzowskiego.
 
W jakich godzinach to zwykle wychodzi?

Do tej pory było zwykle przed południem, o 10 czy 11.

@jiti, musisz kupić ten darmowy pakiet, a później w swoim profilu w Galaxy wejść w ten pakiet, zaznaczyć wszystkie DLC z listy i poczekać aż je pobierze i zainstaluje (powinno się to zrobić samo). Ewentualnie możesz DLC pobrać ręcznie przez stronę GOGa, a po pobraniu zainstalować jak każdy normalny plik.
 
Skąd masz takie informacje? Eurogamer napisał, że to cztery ulepszenia zbroi i dwóch mieczy.
Wlasnie nie mam zadnych tylko sie zastanawialem. Bo np te zwykle rynsztunki wystepuja w dwoch wersjach - na low lvl i high lvl, a jak tu jest typowy set to git.
 
Albo jestem jakimś totalnym debilem i nie mogę tego znaleźć albo w mojej wersji gry nie ma takiej opcji, czy by pobrać DLC z GOG muszę coś więcej zrobić niż tylko zaznaczyć/kupić 16 FREE DLC Pack? Bo to mam zaznaczone że posiadam, ale ni cholery nie wiem czy pobrało mi w ogóle te DLC...

Tak jak wskazał @HuntMocy - musisz wejść w zakupiony w GOG Galaxy pakiet i zaznaczyć DLC.
Taką operacje musisz wykonywać za każdym razem, kiedy wychodzi nowa zawartość.
 
Szkoła Wilka to na 90% pancerz lekki ew. ciężki. Wiedźmini z Kaer Morhen skupiali się na szermierce, nie magii.
 
Szkoła Wilka to na 90% pancerz lekki ew. ciężki. Wiedźmini z Kaer Morhen skupiali się na szermierce, nie magii.

A co ma piernik do wiatraka ? Kto powiedział, że średni pancerz w tej grze jest przeznaczony dla wiedźminów nastawionych na znaki ? To że rynsztunek szkoły Gryfa taki jest, nie znaczy że każdy inny średni ekwipunek też musi taki być.
 
Mam grę zakutalizowaną w dniu dzisiejszym do 1,06. Oczywiście w menu głównym, a nie w menu z poziomu rozgrywki. Po prostu brak takiej opcji. Już dawno temu to zauważyłem, oglądając jakiś gameplay na youtube. Dziwne co nie.

Spróbuj więc w Steam. Kliknij na gre w bibliotece i na głównej stronie w okienku powinieneś mieś pokazane wszystkie zainstalowane i nie zainstalowane dodatki, "Odhacz" to czego nie chcesz i pozwól żeby gra się zaktualizowała.
 
A co ma piernik do wiatraka ? Kto powiedział, że średni pancerz w tej grze jest przeznaczony dla wiedźminów nastawionych na znaki ? To że rynsztunek szkoły Gryfa taki jest, nie znaczy że każdy inny średni ekwipunek też musi taki być.

Generalnie chodzi o to że jedna ze zdolności daje boosta do znaków za elementy średniego pancerza na podobnej zasadzie jak lekki pancerz łączy się z szybkimi atakami, a ciężki bodajże z generowaniem adrenaliny.
 
Dokładnie tak - średnie pancerze są przeznaczone główne dla magów ze względu na specjalną umiejętność, a ciężkie wręcz przeciwnie (ich noszenie zwalnia generowanie wytrzymałości).

EDIT: No cóż - pancerz z wyglądu taki sobie. I szkoda, że średni. Trochę się zawiodłem.
 
Last edited:
Ale zawsze, można wziąć perka z rzucaniem znaków za adrenalinę, które to rozwiązanie IMO bardzo fajnie wychodzi w praktyce, jeśli mamy wystarczająco duże plusy do adrenaliny właśnie. Wiadomo- nie będziesz miał takich plusów do mocy znaków jak przy np gryfie, ale jesteś w stanie ciskać znakami nawet sprawniej niż za wytrzymałość.

Zbroja wilka ładna, nawet bardzo przypadła mi do gustu :) Jedyne co średnio mi pasuje, to to, że to jest chyba jedna z niewielu zbroi o tak "czystym" wyglądzie..

No i te staty takie troche dziwne...
 
Last edited:
Mi też się średnio podoba. Najgorszy jest ten czerwony kolor który w ogóle nie pasuje do Geralta, tak samo jak granatowy w zestawie kota. Jak by zachowali go w czarno-brązowo-srebrnej kolorystyce było by o wiele lepiej a tak wiedźmin wygląda w tym identycznie jak Eskel. Chyba nie doczekamy się już innej wersji zbroi z Kaer Morhen :[
 
Top Bottom