Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Na niższych poziomach - owszem, ładna. Mastercrafted wygląda średnio. I jeszcze ten czerwony kolor mi nie pasuje. Przydałby się jakiś recolor tekstur.

Mimo wszystko spodziewałem się czegoś więcej. Dalej niepokonanym zwycięzcą zostaje pierwszy poziom zbroi niedźwiedzia.
 
Mi zbroja bardzo się podoba, chociaż pierwsza niedźwiedzia ma to coś. Dlatego nosze mistrzowskie buty i spodnie wilka, mistrzowskie rękawice kota i pierwszy pancerz niedźwiedzia.
 
Znowu bym nie przesadzał- nie licząc pochw na miecze, tego czerwonego nie ma za dużo w całym stroju. A już na pewno nie jest kolorem dominującym
http://zapodaj.net/3a7f4969492ed.bmp.html

Ale wysuwa się na pierwszy plan i kompletnie nie pasuje w kontraście z pozostałymi kolorami. Poza tym jak już wcześniej wspomniałem, przynajmniej mi za bardzo przypomina pancerz Eskela. Tak czy inaczej wygląda na to że to kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje ;p
 
Gdzie szukać rynsztunku sz. wilka?
Zacznij od Hatoriego w Novigradzie, reszte map kupujesz od różnych kowali i płatnerzy. Jedynym problemem jest to, jeśli skończyłeś gre, zabiłeś Lugosa i Kaer Muire jest opuszczone. Wtedy trzy schematy trzeba szukać na własną rękę.
W opuszczonym drewnianym forcie na płd-zach od Fyresdal
W jednym z kurchanów na płd-wsch od Arinbiorn
W piwnicach zniszczonej twierdzy nad Lofoten

@Ghastly30 Akurat do Eskela bym nie porównywał tej zbroi, bo u niego mimo wszystko czerwony jest dominującym kolorem, a w tym rynsztunku, jedynie dodatkowym. Ale tak jak już powiedziałeś- kwestia gustu ;) Zawsze można mieć nadzieje na mody zmieniające delikatnie kolorystyke :)
 
Last edited:
Poszukiwanie rynsztunku wilka to na razie jak dla mnie najlepsze DLC. Karty mnie rozczarowały (liczyłem na to że faktycznie będą nowe), ciuszki kompletnie mnie nie interesują, zadania były króciutkie, a nowe zestawy sprowadzały się tylko do wyłożenia gotówki. Tutaj faktycznie trochę trzeba pozwiedzać, poszukać, przy okazji poznajemy historię kolejnego wiedźmina i paru innych osób. Poza tym, nie wiem czy wraz z tym DLC dorzucili też jakieś nowe lokacje czy też po prostu wcześniej na nie nie trafiłem, ale poszukując schematów trafiłem na kilka interesujących rzeczy, szczególnie w okolicach Kaer Morhen więc dla mnie to dodatkowy plus. No i sam zestaw fajnie się prezentuje, wreszcie jakaś sensowna kurtałka zamiast tony żelastwa :)

A tak z innej beczki, takie coś mi podesłał znajomy:


Możliwe, że to fake. Nie ma na liście Złota Głupców, a ciuchy i miecze ze szkoły wilka figurują jako dwa osobne DLC, w najnowszym dodatku jest to jednak cały zestaw. No i miecze ze ze szkoły żmii są już w grze. Jeśli jednak by się to potwierdziło to ja pierdziu! :eek: Zlecenie na bruxę i mantikorę cesarską, to by dopiero był niezły end game gdyby zlecenia zostały przygotowane dla wysokopoziomowych postaci :D
 
Musieliby zrobić specjalnie model Mantikory i Bruxy, stworzyć te potwory od podstaw i ich zachowania. Szkoda roboty na jakieś jedno pierdołowate zleconko. Dlatego nie wierzę w te DLCki :p

Czekam sobie najbarzej na NG+, ziew. I sobie chyba długo poczekam.
 
Wyjdę na marudę, ale kurtka Wilka kojarzy mi się z recyklingiem temerskiej zbroi, a alternatywny strój Triss jest po prostu OBRZYDLIWY.
 
Liczę na drugi zestaw włosów i bród z fryzurą z jedynki, więc mam nadzieję, że ta rozpiska to nie fake.
 
Mi się nowa kurtka podoba ale w kontekście wersji I i ostatniej.
Natomiast to co jest raczej średnie to jej bonusy. Jest to zwyczajny miks kota (spodnie i buty z % do dmg), gryfa (rękawice z % do znaków) i niedźwiedzia (generowanie adrenaliny na pancerzu). Z tego powodu wilk odstaje od reszty, nawet jeśli jest na poziom 34 i nijak nie da rady pogodzić go z drzewkiem umiejętności.

Tak czy siak pierwszy i ostatni poziom jest śliczny!
 
Słuchajcie... bo ekhm... chciałbym się mylić, ale... ekhm...

Nabyłem mapę u kowala i pierwszy quest (14lvl) z poszukiwaniem szkoły wilka kieruje mnie do Kaer Mohren. W necie widziałem, że pierwszy set jest właśnie na 14lvl... i ekhm... gram drugi raz, rozumicie, mam 10lvl, do Kaer Mohren wybieram się gdzieś na 20 - 21lvl (no helloooo... quest na Skellige jest na 16lvl) i tego... w sensie, no wiecie... Nie założę wczesniej tego setu?

Wiem, dużo wielokropków, ale to z powodu konsternacji, w którą właśnie popadłem... bo przecież Redzi nie zrobiliby tego w ten sposób chyba, nie? Bo to jest trochę idiotyczne, nie?
 
Mam identyczne odczucia. Nie ma takiej opcji żeby na ~14 lvl dotrzeć do Kaer Morhen grając w normalny sposób (tj. bez speedranowania) więc gdy już uda nam się go zdobyć jest bezużyteczny. Oczywiście później można go jeszcze ulepszać ale mimo wszystko bez sensu to trochę jest. Chyba ktoś tego nie przemyślał do końca.
 
Co jest niby idiotyczne, bo chyba nie załapałem twojego posta :blink: Zestaw wilka jest bardzo mocno związany z Kaer Morhen i część rzeczy z nim związanych jest właśnie tam. Sam zestaw ma jednak podobne poziomy jak pozostałe, wymagania poziomów zwiększają się wraz z ulepszaniem więc nawet jak zaczniesz robić to zadanie na 20 poziomie to wcale nie będzie on nieprzydatny. Po prostu od razu pójdziesz szukać ulepszeń, wersja mistrzowska wymaga 34 poziomu.
 
Top Bottom