Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
To ja mam do szanownej braci małą prośbę. Może, ktoś z was spotkał się z takim oto problemem, gdy po znalezieniu wszystkich części zbroi kota, w waszych "katatoniczkach" nie zapisał się jeden ze schematów?
Bo widzicie byłem wszędzie pozbierałem wszystkie schematy, a ten odpowiedzialny za wyśmienitą zbroje jakimś cudem się nie zapisał.
Może wiecie w jakim pliku trzeba pogrzebać i co zmienić, żeby "na siłę" wpisać do pamięci Geralta ten schemat?
Z góry dziękuje.

Możesz użyć consoli by nauczyć się konkretnego schematu.
 
Muszę przyznać, że set Szkoły Wilka jest naprawdę fajny w wyglądzie, prawdziwa kurtka dla wiedźmina. Szkoda, że pozostałe szkoły nie są zaprojektowane w ten sposób.
 
Witam.
Mam takie pytanie, wiecie skąd mogę dostać/kupić/znaleźć jajo potwora? Tylko jego mi brakuje do stworzenia mistrzowskich spodni cechu wilka.
Z góry dzięki za pomoc.
 
Zbroja wilka wygląda naprawdę fajnie, choć spodziewałem się że wyglądem będzie przypominać tą z pierwszej części wiedźmina.
Ps. Błagam Redzi dajcie jakąś skrzynie bo już brakuje mi miejsca w ekwipunku, a chciałbym skompletować wszystkie wiedźmińskie zbroje jak i miecze;P
 
Ja zawsze marzyłem o zbrojowni w rpgu, gdzie będzie można swobodnie powiesić miecze itp. Widać jeszcze muszę poczekać, aż ktoś w końcu da mi taką możliwość.
 
To prawda, w Skyrimie możesz wszystko wieszać :p Ja brak skrzyni zastępuję po prostu wywalaniem setów pancerzu w Geraltowym pokoju w Kaer Morhen. Zawsze mogę po nie wrócić, leżą sobie bezpiecznie :p
 
Najlepsze darmowe DLC jak dotychczas, suknia piękna, ładnie układa się na tyłeczku i poniżej ;). Zbieranie instrukcji też daje kupę radochy i co lepsze jest równie ciekawe jak zbieranie wcześniejszych. Dziękuję CDP..
 
podobno Myszowora mozna złapac w zadaniu związanym ze Słonecznym Kamieniem moze mi ktos powiedziec o co tam chodzilo bo nie przypominam sobie takiej misji a druga sprawa to ŁYSE GORY tam mam NIEODKRYTE MIEJSCE OZNACZONE ZNAKIEM ZAPYTANIA i wyczytalem ze to z misja sie tylko robi .... dodam ze została mi jedna misja by udac sie na wyspe mgieł bo jak sadze to ostatnia misja??
 
podobno Myszowora mozna złapac w zadaniu związanym ze Słonecznym Kamieniem moze mi ktos powiedziec o co tam chodzilo bo nie przypominam sobie takiej misji
Skoro nie byłeś jeszcze na wyspie mgieł to misja ze słonecznym kamieniem dopiero przed tobą.

dodam ze została mi jedna misja by udac sie na wyspe mgieł bo jak sadze to ostatnia misja??
Też tak sądziłem i zarwałem całą nockę próbując dokończyć główny wątek fabularny (co i tak ostatecznie mi się nie udało) :) Od tego momentu przed tobą jeszcze parę (byc może najlepszych w całej grze) godzin przygody.
 
Osobiście jestem zawiedziony setem wilka. Z tego co zdążyłem się zorientować to jest to ładniejsza wersja gryfa. Liczyłem na statystyki bardziej zbliżone do kota, albo łączące w sobie elementy innych setów.

Edit: Pospieszyłem się z osądem. Po ulepszeniu wszystkiego do poziomu mistrzowskiego i po porównaniu statystyk stwierdzam, że nie jest tak źle jak w pierwszej chwili pomyślałem. Szkoda tylko, że jest to pancerz średni, więc w moim przypadku, gdzie rozwijam głównie szermierkę, bonus "techniki szkoły gryfa" jest dla mnie bezużyteczny, bo jedynym znakiem który używam regularnie jest quen.
 
Last edited:
Szkoda tylko, że jest to pancerz średni, więc w moim przypadku, gdzie rozwijam głównie szermierkę, bonus "techniki szkoły gryfa" jest dla mnie bezużyteczny, bo jedynym znakiem który używam regularnie jest quen.
Ale się wszyscy uwzięli na te bonusy z rodzaju zbroi, gdy o wiele lepsze bonusy można uzyskać za pomocą drzewek.
 
Ciekawe co bedzie w kolejnym DLC, licze na jakas misje bo akurat skonczyłem dzisiaj wszystko wraz z głownym zadaniem a bym sobie jeszcze troche polatał :D no i czekam na NG+ ale nie wiadomo czy to bedzie w ramach dlc czy pojawi sie z nowym patchem
 
Zebrałem już prawie wszystkie karty do Gwinta i sporo myślałem o tym, kogo można by jeszcze dodać w DLC / większych dodatkach.

Postacie, które bym na pewno dorzucił:

-Leo Boneheart (musowo 10 pkt)
-Coën
-Pierceval Schittenbach (zrobiłbym z niego szpiega, w kocu robił w książce niejako za zwiadowcę)
-Angouleme (naturalnie byłaby to słabsza karta)
-Eyck z Denesle (z 7 pkt bym mu dał)
-Dorregaray
-Tissaia de Vries (karta bohatera z dyszką plus jakąś umiejetnością)
-Rience
-Falka (Ciężko powiedzieć ile jej dać pkt, ale raczej dałbym jej jakąś umiejętność)
-Karkstein (umiejętność "leczenia"? Dodawałby po punkcie każdej karcie z rzędu)
-Wszystkie Szczury. Umiejętność ataku w grupie
-Calanthe (naturalnie karta bohatyra, dyszka pkt)
-Pavetta (mało pkt, ale jakaś mocna umiejętność)
-Chapelle (Ze 6 pkt bym mu dał)
-Istredd
-Lytta Neyd
-Nenneke (0 pkt, ale jakaś mocna umiejętność związana z leczeniem)
-Shuni (podobnie jak wyżej, ale parę pkt bym jej dał)
-Torque
-Vysogota z Curvo (Hm... Mało pkt, ale jakaś umiejętność na pewno)
-Codringher i Fenn (mogliby być razem na jednej karcie. Karta bohatera, 0 pkt, szpiedzy oczywiście. Muszą być dokoksowani, a co)
-Vilgefortz (10 pkt na pewno, karta bohatera)

Spora lista się zrobiła :p
 
Top Bottom