Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Też, niestety, zauważyłem takie reakcje. Do tego często dochodzą te kretyńskie fryzury, czyli obcięte na fircyka włoski, albo pseudo irokez.
Tak, zbroja z metalowym bebechem (napierśnik bodajże się to zwie profesjonalnie) + obowiązkowo łapawice, które wyglądają jak metalowe rękawice bokserskie królują w zagranicznych filmach. Nie mogę na to patrzeć, choćby miały sto tysięcy pancerza, to ich mojemu Geraltowi nie założę ;)
 
Ile jeszcze tych darmowych DLC'kow wyjdzie? Bo ta zbroja wygląda... źle (pomijając fakt, że to ciężki pancerz).
 
Ja to jestem ciekaw czy wszystkie zbroje muszą być takie grube i mieć 10 warstw? Zbroja wilka na najwyższym poziomie wygląda tak, jakby Geralt nosił 3 kamizele naraz, ten pancerz ze Skellige zapowiada się podobnie. Masa materiału, pas wielki jak u Świętego Mikołaja. Ech, chciałoby się coś skromnego ale z klasą :p
 
Ja sobie poczekam do wydania wszystkich DLC. Moze bedzie jeszcze z pare misji odszukiwania rynsztunku + misje taka jak ta ze zleceniem na najgrozniejszego potwora na skellige. Teraz zostały mi 4 zadania jak dołoza reszte to sie moze zbierze ogołem z10 misji (moze wiecej) i takim sposobem przedłuzy sie granie :D A najlepsze to by było szybkie wprowadzenie NG+(ciekawe czy w ogole wyjdzie), inaczej granie drugi raz nie ma dla mnie sensu.
 
To ja chyba też jestem w mniejszości, ale zbroja ze Skellige podoba mi się ... nawet bardzo. Freeeeeeeeeeedom !! !!
 
Tu nie chodzi o to, że ten pancerz tak jak wszystkie inne ciężkie w tejgrze są brzydkie, bo nie są. Design mają bardzo fajny i chętnie zobaczył bym coś takiego w innych grach RPG, choćby Skyrimie. Chodzi o to, że to kompletnie nie pasuje to do wiedźmińskiego fachu. Wyobrażasz sobie, np. Spider Mana w płytowej zbroi ? O to chyba się generalnie rozchodzi.
 
Zbroja bez szału ale zdecydowanie lepsza od tej ze szkoły wilka jak i nilfgardzkiej która jest mega paskudna....

Tu nie chodzi o to, że ten pancerz tak jak wszystkie inne ciężkie w tejgrze są brzydkie, bo nie są. Design mają bardzo fajny i chętnie zobaczył bym coś takiego w innych grach RPG, choćby Skyrimie. Chodzi o to, że to kompletnie nie pasuje to do wiedźmińskiego fachu. Wyobrażasz sobie, np. Spider Mana w płytowej zbroi ? O to chyba się generalnie rozchodzi.

Już mi się niedobrze robi jak widzę tą gadkę o jedynej i poprawnej zbroi jaką jest ta lekka. Naprawdę to jest gra a nie książka. Nie każdy musi chcieć Sapkowskiego Geralta w cienkiej kurteczce i rajtuzach. Według mnie redzi powinni dążyć do zachowania odpowiedniego balansu w tym temacie tzn. porównywalna ilość pancerzy każdego rodzaju wtedy wszyscy będa mogli wybrać coś dla siebie...
 
Last edited:
Tak samo miałem czekać na resztę darmowych DLC, żeby 3 raz zacząć grę, ale nie wytrzymałem i dziś zacząłem od nowa :D Jak wyjdą wszystkie DLC to pewnie zacznę grę 5 raz.
 
Chodzi o to, że to kompletnie nie pasuje to do wiedźmińskiego fachu.

Dlatego nie są stricte wiedźmińskie, z jednej strony to dobre, gdyż czyni wiedźmińskie pancerze bardziej unikalnymi, z drugiej boli że tych wiedźmińskich pancerzy jest strasznie mało, a na bazie zwykłych kurtek jeszcze mniej... REDzi popełnili jeden błąd, stworzyli za mało zwykłych kurtek (niekoniecznie wiedźmińskich), przydałoby się dodać więcej takich lekkich pancerzy jak z artbooka, jako alternatywy i byłoby idealnie dla każdego.

Co do zbroi z nowego DLC, nawet mi się podoba.
 
Wyobrażasz sobie, np. Spider Mana w płytowej zbroi




Szach-mat :whistle:

Pancerze jak pancerze, nikt nie każe w nich chodzić, a że jest w grze cała masa innych wdzianek to raczej nie powinno stanowić problemu. Co do grubości i warstw, na Skellige jest chłodnawo, nic dziwnego, że ubierają się w grubsze ciuchy ;)
 
No dobra, trochę mnie zatkało z tym Spider Manem. Następnym razem nic już nie będę mówił :D Ale nawet jeśli taki zapuszkowany Spider Man istnieje, to nie zmienia to faktu że wgląda po prostu głupio. Wszyscy się na mnie rzucili jak bym komuś coś zrobił, a mi nie przeszkadza to, że tych ciężkich pancerzy jest za dużo, tylko że tych wiedźmińskich, lekkich jest zdecydowanie za mało. Ktos, komu nie przeszkadza dziwaczny wygląd Geralta w odniesieniu do lore ma fajnie, bo wybór jest rzeczywiscie duży, ale jest też dużo osób takich jak ja które muszą wybierać między dwoma czy trzema setami żeby wyglądało to realistycznie.
 
Top Bottom