Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Czyli tylko mi nowy strój się podoba?
O ile ten Triss mi nie pasował (ładny, ale nadawałby się na misję z balem lub no przyjęcie Loży w Montecalvo), o tyle ten Ciri mi się podoba bardzo.
 
Szczerze mówiąc, to jeśli NIE będzie NG+ będą srodze zawiedziony. Przeszedłem grę dwa razy, w tym raz z modem który naprawia moim zdaniem zupełnie zepsuty system przyznawania doświadczenia. Trzeci raz przejdę TYLKO z NG+. bo nie chce mi się od zera budować postaci, zdobywać przedmiotów itp.

O! Takiej opinii mi trzeba. Możesz rozwinąć trochę? Co twoim zdaniem jest zepsute w systemie XP i w jaki sposób ten mod to poprawił? Może być na PW, żeby nie robić tu offtopu. Będę wdzięczny. A, no i jeszcze podaj proszę, który to mod.

Dzięki :)
 
Fuj ten strój. Już wolę ten pierwszy
czy jeden z tych
 
Z faktu, że w samouczku nie pojawiła mi się ZAWARTOŚĆ DODATKOWA orientuje się ktoś, gdzie zadanie się zaczyna?
Pytanie nadal aktualne.

Dobra, chyba mam, w Rudniku zlecenie nowe mi się pojawiło (ponoć taki wstęp do głównego zadania)
 
Last edited:
Mi we Wrońcach i Rudniku. Skończyłem już to zadanko. Naprawdę przyjemne, w końcu coś nowego. Niedługie, niestety, ale ciekawe. I na końcu dostajemy chyba drugi najlepszy miecz w grze, nie licząc mistrzowskiego wilka. :)
 
No nie powiem, zacząłem zadanie, w jakim etapie (czy połówka itd) to nie wiem, co jest logiczne przecież, ale już czuję, że zadanie będzie ciekawe, coś jak Skellige's most wanted, które mi się bardzo podobało (w przeciwieństwie do tego 1. zlecenia z górnikami).
 
Jednej rzeczy związanej z tym questem naprawde żałuje- zbyt dużo było wiadomo o nim wczesniej. Zdjęcie z wizerunkiem medalionu kota, nazwa zadania. Więc wchodząc do wioski, było już wiadomo co się stało. Wolałbym chyba już troche bardziej kryptyczne informacje przed wypuszczeniem DLC, za to więcej funu już podczas robienia questa. Ale cóż- tak czy siak quest był zacny :)

A co do samego questa mam pytanie dotyczące waszych przemyśleń
Jak zostawiamy wiedźmina przy życiu, zaznacza nam na mapie jego kryjówkę. Gdy tam dochodzimy i przeszukamy jego kryjówkę, znajdujemy kilka innych trofeów z potworów, gdzie Geralt zaczyna się zastanawiać dlaczego ich nie oddał zleceniodawcą. Myślicie, że często mu się zdarzało, tego typu "nieporozumienia" z klientami? Tzn. o każde nawet najmniejsze niedociągnięcie do warunków zlecenia wyżynał całą wioskę?
 
Może kolekcjonował? Wiesz, przykładowo taki łeb gryfa dawał +10% do odcinania kończyn, może sądził, że efekty się kumulują?
 
@bitels.sas

Przecież jak skończymy zlecenie, to też nam trofeum zostaje.

Swoją drogą ja go zabiłem - wiadomo jak to było z wiedźminami ze szkoły Kota. W dodatku zabił niewinnych ludzi a i nie pierwszy raz musiało mu się to zdarzyć.

A powiedzieliście staruszce, co się naprawdę stało, czy ją okłamaliście?
 
Co do staruszki. Dziewczynka wszystko widziała, prędzej czy później i tak by powiedziała, że tam wiedźmin wszystkich zarżnął, więc moim zdaniem kłamstwo było bezcelowe.

Co do miecza - autoskaluje się, więc może zostać nawet i najlepszym mieczem w grze. Tylko szkoda, że kolor run niebieski, mi się ten czerwony z niedźwiedzia podobał.
 
Last edited by a moderator:
Bardzo fajne zadanie (tak naprawdę to 3 zadania).
Kota oszczędziłem. To wieśniacy pierwsi się na niego rzucili. Nie chcieli zapłacić, a potem zwyczajnie woleli go zabić.
 
@Falandar patrząc na to przez pryzmat mechaniki gry, to rzeczywiście masz racje. No cóż, może popełniłem błąd, próbując to zrozumieć, przez pryzmat świata, gdzie po skończonym zleceniu wiedźmin dostarczał trofeum zleceniodawcy (bo niby i po co mu gnijący łeb utopca)
i tak- powiedziałem staruszce co się stało i że zabił ich wiedźmin, wyszedłem z założenia, że nie ma co tego ukrywać
A za pierwszym razem go zabiłem (oszczędziłem go za drugim, bo chciałem zobaczyć czy może w tym rozwiązaniu będzie bardziej wytłumaczona jego postać.
@ZdzichsiuPL zgodziłbym się z Tobą, gdyby zabił jedynie ludzi którzy go zaatakowali, a on wyrżnął całą wioskę, czyli również kobiety i starców (oraz dzieci, jeśli były jakieś inne jeszcze)
 
Ten alternatywny stroj dla CIri powinien się pojawić w tym tygodniu skoro juz gotowy

Miejmy nadzieję, że go nie wystawią i zrobią nowy, bo chyba nikomu się nie podoba - a nawet jeśli, to i tak wolą oryginalny. :D

@ZdzichsiuPL

Racja - sprowokowali, ale to nie usprawiedliwia mordowania kobiet i innych, którzy się na niego nie rzucili. Tłumaczył się tym, że się "zdenerwował" - ale wszyscy dobrze wiemy, jak to wygląda u wiedźminów z jego szkoły.
 
Strój dla Ciri jest... koszmarny... Redzi mają poważny problem z człowiekiem (ludźmi) którzy zajmują się projektowaniem zbroi i ubrań... Jak nie szkaradne zbroje, to kiecka DLC dla Triss, jak nie kiecka dla Triss to ta abominacja dla Ciri. OBRZYDLIWE.
 
Dla mnie ten strój wygląda spoko. Jeśli komuś się nie podoba to nie musi go używać :p Przecież jest alternatywną wersją i to za free. Wolę oryginalny ale ten mi pasuje. ALE RACJA...Mogliby zrobić coś bardziej pasującego do Ciri.
Czekam tylko jak wyjdą wszystkie dlc to na spokojnie przejdę grę kolejny raz, a dzięki tym strojom będę miał ciut "świeższe" podejście :D
 
Ściągnałem nowe zadanie, zainstalowałem, ale na żadnej tablicy nie pojawiło się nowe zlecenie...

EDYTA: A nie, pojawiło, ale na mapie głównej nie pokazało mi tablicy na żółto...
 
Top Bottom