Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Gdzie limit gry pokazuje, że można dobić do 70 poziomu (potem tylko pkt umiejętności dodaje). Innej opcji niż przez NG+ nie widzę by wbić ten poziom, no, nie licząc konsoli i jakiś modów boostujących zyskane doświadczenie z zadań itp.

Więc w takim razie po co teraz wydano DLC zbroja Skellige z poziomem 45 skoro nie mogę jej ubrać? Na co ten dodatek? No chyba że dla konia (część zbroi dla płotki da się użyć).
 
Przecież ta zbroja się częściowo skaluje do poziomu postaci...
To skalowanie jest zrypane bo jest co 25 poziomow na pierwszym przejsciu W3 majac 35 poziom zbroja ze Skellige wymaga poziomu 41 a na drugim przejsciu gdy juz dlc było zainstalowane majac 15 poziom zbroja wymagała 16stego. Ktos kto ma poziom 17sty to moze tego DLC w ogole nie instalowac
 
Staty statami, mi się dodatkowo wizualnie ten sprzęt podoba. W ogóle, jeśli chodzi o DLC ze sprzętem, to ten, moim zdaniem, jest, jak dotąd, najlepszy. Aczkolwiek dalej mam nadzieję, że zrobią redański rynsztunek...
 
Ten pancerz i tak jest tak szkaradny i tak "wiedźmiński", że jedynym celem instalacji DLC powinny być całkiem ok (bo mało ważące) juki dla konia i ew. siodło.

Sprzęt dla konia był bardzo mocny, ale po wyjściu patcha 1.07 stanie się całkiem bezużyteczny - zniknie problem nadmiernego ciężaru, bo dadzą kufry i usuną grawitację dla ziółek i składników.

Aczkolwiek dalej mam nadzieję, że zrobią redański rynsztunek...

Ja najbardziej z ekwipunków chciałbym zobaczyć w DLC zestaw szkoły żmii, lekki, awanse na inne poziomy niż kota, żeby zachować różnorodność.

Więc w takim razie po co teraz wydano DLC zbroja Skellige z poziomem 45 skoro nie mogę jej ubrać? Na co ten dodatek?

Szczerze mówiąc na c****, nikt takiego poziomu nie dobije, a jak jakimś cudem komuś się to uda, to będzie miał zbroję do napierdzielania strażników, ostatniej rozrywki na tym poziomie.
 
O ile się nie mylę to konsolą można sobie potwory przyzywać, poziomy chyba też można wybierać.

A ten archegryf to podczas zadania z Niebiańska Kuźnia (czy jakoś tak, to zadanie od Ioany)?
 
Zapomniałeś o archegryfie z 48 lvl
Ostatnia rzecz jaką w tej grze zrobiłem, to załatwiłem dziada. Easy peasy, odrobina namysłu jakich odwarów, eliksirów oraz petard użyć, nałożenie oleju, quena i dobranoc.

A ten archegryf to podczas zadania z Niebiańska Kuźnia (czy jakoś tak, to zadanie od Ioany)?
Nie, wpisz sobie hasło na YT, będzie pokazane gdzie się ów ptak znajduje. Randomowa wysepka na Skellige.
 
Dwa tygodnie temu był 1 DLC zamiast dwóch bo CDPR pracował nad łatką 1.07. Tydzień temu nie było żadnego DLC bo CDPR pracował nad łatką 1.07. W tym tygodniu miał być jeden DLC (strój Ciri) którego jak na razie nie ma bo CDPR pracuje nad łatką 1.07. To już jednak lekka przesada. Może pan Marcin Momot chociaż napisałby co z tym strojem Ciri w tym tygodniu.
 
Żmija powinna dodawać coś do alchemii IMHO.

I zatrucia, dla odmiany jak miecze z tego zestawu. A co do wyglądu to fajnie by się prezentował na 1 tierze jak coś podobnego do stroju Letho, a na wyższych coś w rodzaju tych strojów braci ze szkoły żmii których w dwójce, bodajże 1 z nich można chyba zabić po stronie Rocha, jeżeli dobrze pamiętam.

Gdyby miał wyjść, to zapewne z zatruciem lub alchemią, albo obrażeniami od petard czy coś.
 
DLC z Ciri podobno jest już na xboxa, co dziwne, bo na GOGu nic. Tymczasem

 
Dwa tygodnie temu był 1 DLC zamiast dwóch bo CDPR pracował nad łatką 1.07. Tydzień temu nie było żadnego DLC bo CDPR pracował nad łatką 1.07. W tym tygodniu miał być jeden DLC (strój Ciri) którego jak na razie nie ma bo CDPR pracuje nad łatką 1.07. To już jednak lekka przesada. Może pan Marcin Momot chociaż napisałby co z tym strojem Ciri w tym tygodniu.
pewnie szyją:hope:
 
Będzie w niedzielę o 23:59 :D
A ze strojem Ciri faktycznie delikatna przesada. Sprzedali się wersją na ps4 więc nie mogą mówić, że robią.
 
ehh ciągną i ciągną te DLC mogli wypuszczać normalnie po dwa jak dawniej nie wiadomo czy będzie jeszcze jakiś quest jeżeli tak to chciałbym go zrobić i zacząć gre od nowa
 
Top Bottom