Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Nie mówię, dobra informacja, ale wypadałoby coś wspomnąć o alternatywnym stroju Ciri, skoro już tydzień temu na PS4 był, a teraz niedawno na XO.
 
Jak to rzekł rootsrat
Po prostu żenada
Zdanie to podzielam ja i pewnie większość PC-owców. Tak się nie robi. Wpierw czekamy na konsole, a potem dostajemy na samym końcu. Swoją drogą, jestem ciekaw jaki powód tego się znajdzie? GOG Galaxy pewnie "padł"....
 
Najgorsze jest nawet nie przesuwanie patcha ogólnie, bo wiadomo, że mają sporo roboty, ale dzisiejsza sytuacja. Sami nakręcili ten olbrzymi flame, mówiąc, że pojawi się w tym tygodniu-> w ciągu 24 godzin, a przecież sami wyjaśniali że nie będą podawać szczegółów. I mogli zaczekać i daćaktualizację w jednym terminie, a nie platformami i strefami czasowymi.
 
Wracając do tematu DLC :) Strój Ciri pojawił się na amerykańskim PS Store. Na polskim nadal ani widu ani słychu ;) Jak wspominałem wcześniej ze stroju Ciri posiadacze Xboxa mogą się już cieszyć również w Polsce. Pewnie na polskim/europejskim PS Store ubranko pojawi się razem z nowym patchem dopiero jutro. Pytanie co z PC. W dużej mierze zależy to pewnie od godzin pracy osób które aktualizują gog.com. Oby to nie byli Polacy :D
 
Tak, tak cyfra. Bla, bla, bla... Jakby wliczali cebulę z PSN to wyszłoby drugie tyle na PS4.

Ale zdajesz sobie sprawę (choć nie, raczej nie zdajesz), że fakt, że na konsoli A sprzedano wiecej niż na konsoli B nie oznacza, że nie opłaca się produkować czegoś także na konsolę B (oczywiście warto wyliczyć najpierw koszt i potencjalny dochód)?

(tacy ludzie sprawiają, że powątpiewam w homo oeconomicusa...)
 
Top Bottom