Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Ale zdajesz sobie sprawę (choć nie, raczej nie zdajesz), że fakt, że na konsoli A sprzedano wiecej niż na konsoli B nie oznacza, że nie opłaca się produkować czegoś także na konsolę B (oczywiście warto wyliczyć najpierw koszt i potencjalny dochód)?

(tacy ludzie sprawiają, że powątpiewam w homo oeconomicusa...)
Pogadajmy o tym dlaczego nie wyszedł zatem W2 na PS3 skoro tak wielu ludzi "chciało".
 
Zdjęcia stroju Ciri. Odwołuję wszelkie narzekanie :affection:
(Spoilery z zakończenia)






 
Ale on jest w patchu ten strój ,czy się go pobiera po przez configure na gog ? :)

---------- Zaktualizowano 20:30 ----------

A jest , nie zauważyłem, mój błąd :D
 
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego strój Ciri został nazwany zerrikańskim? Bo jak najbardziej pasuje on do ubrań Skelligijczyków, kombinacja kolorów, elementy kolczugi czy zdobienia.



W stroju z DLC wygląda jak rodzona córka Cracha



Zerrikańczycy kojarzą mi się natomiast bardziej ze strojami pozyskanymi z naturalnych składników jak skóra, kości, brązem i żółcią, czymś bardziej odsłoniętym. Pasował mi wygląd Azara Javeda. Wiadomo, że Zerrikania była dzikim krajem o nieznośnym klimacie.
 
Wszystko cacy, tylko na co ten brzuch na wierzchu? :)

Żeby ładnie się prezentował? :confusion:

Czekam na dzień, w którym projektanci gier uwzględnią realne odwzorowanie wygody oraz użyteczności ubiorów postaci, a nie tylko ich stronę wizualną.

Pozbądźmy się chociaż takich absurdów jak wydekoltowane ubrania w mroźnym środowisku, czy wysoki obcas jako najlepsze obuwie do walki/podróży.
 
Pozbądźmy się chociaż takich absurdów jak wydekoltowane ubrania w mroźnym środowisku, czy wysoki obcas jako najlepsze obuwie do walki/podróży.
Dziękuję, zaczynałem się bać, że tylko mi to przeszkadza. W innym temacie była dyskusja juz na ten temat i powtórzę to tez tutaj- byłoby super gdyby Ciri zaczęła wreszcie ubierać się jak na kompetentnego szermierza przystało.
Ja dalej mam nadzieje na to, że gdy gdyby będzie juz taka możliwość w środowisku modderskim będzie ktoś kto zmieni jej ubiór na jakąś fajny, rozsądny lekki pancerz
 
Ja jestem ciekaw czy skoro na strój Ciri było półtoratygodniowe opóźnienie - i wyszedł on wczoraj/w sobotę - to czy w tą środę/czwartek dostaniemy kolejne, czy jęczybuły będą znowu marudzić i płakać "Eeeej, no robiliśmy pacza, sory ale nie będzie bo ogólnie to gorąco i nie można pracować i weźcie się, będzie później".
 
chędożyć DLC patch 1.07 zepsuł dwa questy sprawy rodzinne oraz najgroźniejszy potwór na skellige o ile te drugie to quest poboczny to sprawy rodzinne to quest główny
 
Żeby ładnie się prezentował? :confusion:

Czekam na dzień, w którym projektanci gier uwzględnią realne odwzorowanie wygody oraz użyteczności ubiorów postaci, a nie tylko ich stronę wizualną.

Pozbądźmy się chociaż takich absurdów jak wydekoltowane ubrania w mroźnym środowisku, czy wysoki obcas jako najlepsze obuwie do walki/podróży.

Jak to powiedział jeden gość z EA "jest pewna granica pomiędzy tym co się dzieje na ekranie, a realizmem który odebrałby ludziom zabawe" Mniej więcej tak to szło - sensu wypowiedzi nie zmieniłem.

Czepiać się można wszystkiego. Mnie na przykład bardziej boli fakt, że bandyci bez zbroi są na kilka uderzeń mieczem, że podpalone ubrania czy sierść same się gaszą itd.

Wiedźmin i tak pod względem realizmu czy jakiejkolwiek logiki wypada lepiej od większości gier. W innych produkcjach bronie są przeskalowane do absurdalnych rozmiarów, pancerze są zaprojektowane bez logicznej myśli, a animacje walki są totalnym absurdem (patrz skyrim).
 
@Hiczkokus
To tłumaczenie nie sprawdza się akurat w tym wypadku. Bo nie rozumiem w jaki sposób normalny pancerz Ciri miałby zepsuć komuś radość z gry. I byłbym bardziej skłonny do zrozumienia, gdyby nie była ona jedyną postacią w grze, która walcząc mieczem ubiera się jakby szła na imprezę.
Powiedziałbym nawet, że jej ubiór kojarzy mi się z pannicą, która chodzi z mieczem bo ładnie wygląda i jest fajnym dodatkiem, ale ciężko to przyznać, dy rozpieszcza córka Nilfgardziego ambasadora jest bardziej adekwatnie ubrana do walki, niż trenowania w Kaer Morhen Cirilla.
 
Czekam na dzień, w którym projektanci gier uwzględnią realne odwzorowanie wygody oraz użyteczności ubiorów postaci, a nie tylko ich stronę wizualną.

Nie grałbyś w taką grę, bo (zapewne) wydałaby Ci się cholernie nudna. Zawsze trzeba iść na jakiś kompromis. Polecam kanał na YT pod tytułem Skallagrim. Analizuje on głównie gry osadzone w średniowieczu i to jak realistyczne mają projekty pancerzy/broni - ostro pojechał między innymi po tych ze Skyrima.

Gra to tylko gra, a strój Ciri wcale nie jest taki zły. Poza tym, że zbyt skromny na Skellige. Chyba najbardziej przesadzonym elementem są te wszystkie piruety i nadmiar ruchów u Geralta (ogólnie w sztukach walki i szermierce chodzi o to, żeby było jak najmniej ruchu a najwięcej efektu - nawet sam Geralt o tym mówi, a po chwili zaczyna napieprzać Młynek :D).
 
Top Bottom