Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Można prosić o jakaś informacje odnośnie tego czy nadchodzące dodatki będą kompatybilne z Nowa Grą+?
 





 
Kupili mnie. Pudełko i karty do gwinta robią swoje. Pewnie w drugim dodatku dostaniemy kolejne dwie talie.

Płatność przy odbiorze jest niedostępna dla zamówień na produkty w preorderze.
Super cdp...
 
Last edited:
Działa Wam w ogóle sklep cdp? bo ja przechodzę do koszyka by zapłacić i cały czas strona się ładuje :p
 
Swoją drogą myślałem że na płyty dwóch dodatków są przeznaczone 2 wolne miejsca w steelbooku, a tu wychodzi że to będzie tylko kod do pobrania, w takim razie lipka. Karty kuszące ale szkoda że bez płyty. (Jestem staromodny, lubie mieć gry na płytach)
 
Swoją drogą myślałem że na płyty dwóch dodatków są przeznaczone 2 wolne miejsca w steelbooku, a tu wychodzi że to będzie tylko kod do pobrania, w takim razie lipka. Karty kuszące ale szkoda że bez płyty. (Jestem staromodny, lubie mieć gry na płytach)

A tam staromodny od razu,ja sam zawsze jeśli mam wybór między edycją cyfrową a pudełkową zawsze wybieram tą drugą opcję..ja lubię dotknąć i pomacać to co mam..to taki mój fetysz :D
 
@keez667 Sądzę, że raczej nie. Pisali o tym, że będzie w pudełku w wybranych sklepach, ale nie znalazłem żeby gdzieś indziej było. "Tylko w Cdp.pl". Kurczę, tylko dzięki kartom u nich to zamówiłem - po ostatniej wpadce z EK miałem już nic u nich nie kupować :/ No, ale zdecydowanie lepiej redzi teraz wyglądają (teraz rzeczywiście wszystkie wersje będą równe), a ja będę grał w Gwinta w realu :victory: Ciekawe tylko ile egzemplarzy pudełkowej wersji jest, bo jako edycja limitowana kiedyś się skończy.


edt: Jednak w ultimie też można... http://www.ultima.pl/ct/pc/gry/role...-dziki-gon-serca-z-kamienia-edycja-limitowana Szkoda, że nie było wcześniej informacji, to bym u nich zamówił zamiast w cdp, a tak już opłacone:evil2:. No trudno, nie zamierzam się bawić w anulowanie itd. Pewnie więcej zachodu by było niż to warte,ale to znaczy że jeśli przy drugim dodatku też będzie edycja pudełkowa z kartami to nie tylko w cdp będzie i ich nie zasilę, bom pamiętliwy.
 
Last edited:
W tym dodatku będziemy walczyc na zlecenie Pana Lusterko z nieśmiertelnym Olgierdem von Evercowem.Będziemy wykonywac misje mające na celu znieśc jego dar nieśmiertelności.Otrzymamy także nowe karty do gwinta.
Oto co będziemy robic w tym dodatku w skrócie:
"Zaplanuj podróż i ruszaj w drogę -- Serca z Kamienia to przygoda, podczas której poznasz grupę zawodowych włamywaczy, udasz się na wesele będąc opętanym przez ducha oraz staniesz w szranki z jednymi z najbardziej przebiegłych potworów, jakie kiedykolwiek stanęły na twojej drodze."
 
Najpierw:
Płatność przy odbiorze jest niedostępna dla zamówień na produkty w preorderze.
Teraz, gdy chcę już zapłacić przelewem:
Wybrana metoda płatności nie jest już dostępna.

Da się gdzieś indziej kupić ten dodatek w formie pudełkowej, bo cdp.pl to kijowy sklep.

Dobra, jest na ultimie, jakby ktoś chciał:
http://www.ultima.pl/ct/pc/gry/role...-dziki-gon-serca-z-kamienia-edycja-limitowana
 
Last edited:
Top Bottom