Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Coraz bardziej intrygują mnie te znaki runiczne na twarzy Geralta, co to może być? Geralt został naznaczony czy raczej klątwa?
 
W teaserze widać, że jest to coś, co prawdopodobnie nada Geraltowi jakieś specjalne umiejętności, dzięki którym może sobie poradzić w tej nietypowej sytuacji. Jednocześnie ma to chyba przypominać o długu jaki zaciąga u Pana Zwierciadełko. Ciekawym co to za deal będzie.
 
He he mam nadzieję, że nie tatuaż, bo się Tyson przyczepi z prawami do wizerunku czy jakoś tak.
Ja obstawiam, że to jakiś czar/zaklęcie, zniknie dopiero wtedy gdy wykona się dane zadanie, forma motywatora, żeby Geralt nie próbował wykołować zleceniodawcy. Możliwe, że Pan Lusterko maczał w tym palce razem z tą swoją czaszką, która może być jakimś artefaktem, albo sam Lusterko jakimś czarownikiem
 
Hmm, a może pakt zawarty z Panem Lusterko, "znamię" zniknie po wykonaniu zadania. Pan Lusterko stał się jeszcze bardziej tajemniczy, mam nadzieję że niedługo twórcy uchylą rąbka tajemnicy :)
 
Wogóle scena z teasera przypomina trailer Dishonored gdzie Odmieniec naznacza Corvo swoim znamieniem w lochu.
[video]https://youtu.be/ovs_nWX8iRI[/video]
 
Ja mam wrażenie, że w tym nagraniu chodziło głownie o "przenikanie się obiektów".
My tu śmichy-chichy, ale poważnie mam nadzieje, że to jakaś beta. Scenka jest fajna, z "tych" scen chyba najlepsza, ale w pewnym momencie wygląda jakby Geralt Shani wąchał:p
 
Dobra obejrzałem:p mam nadzieję, że wyeliminują przenikanie się obiektów.

No technicznie to wygląda bardzo słabo niestety. Najpierw Geralt z butelką, potem scena na łodzi. Koszmar. Jeśli tak to wyglądało na hands-onach (moje pierwsze skojarzenie o wycieku) to pochwał się nie spodziewam. Ale może to jakaś (dużo) wcześniejsza wersja i teraz już to wygląda o wiele lepiej.

Dodatek nie powinien działać gorzej niż podstawka i mieć więcej kardynalnych technicznych błędów. I mam nadzieję, że za 2 tygodnie dodatek będzie trzymał poziom wiedźmina 3, z jego wszystkimi zaletami i wadami. A jeśli będzie gorzej, to się chyba pogniewamy.
 
Ujmę to tak - bardzo bym chciała, żeby łódki na wodzie pozostawały w takim idealnym bezruchu w podobnych sytuacjach. Bardzo. I co do wąchania Shani - tego im nie zabronimy, chociaż nie ukrywam, że dziwnie wyglądała szczególnie ta ręka, która przez nią przenikała.
 
Last edited:
Może i to trochę niedopracowane, ale wydaje mi się, że pod względem "ruchliwości" postaci i animacji (oczywiście pomijając przenikanie się obiektów) w cutscence jest nawet lepiej niż w podstawce.
 
Top Bottom