Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Widzę tu całkiem niemałe grono zwolenników zbroi dłuższych lub sukienkowych tak? A sio mi od wilka. Najlepszy zestaw i basta!
Zgadzam się, ale i tak zdążył mi się przejeść, do pary z pierwszym tierem Niedźwiedzia i ostatnim Kotem.
Na tą chwilę właściwie nie ma dla mnie innej opcji, niż to:

 
Ma być trailer? Zaskoczony jestem. Myślałem, że do takiego "drobnego", 10 godzinnego dodatku wystarczy teaser, żeby za dużo nie zdradzać :p W sumie to już chyba wszystko zdradzono przy okazji testów w serwisach growych.
 
@ZdzichsiuPL, karty neutralne takie jak Vesemir, Geralt czy Yennefer występują w dwóch wersjach po to aby każdy składając swoją talię mógł je wrzucić. Odpowiedni rewers sprawi, że nie będą się wyróżniać.
 
@HuntMocy
Czyli w talii dostaniemy przykładowo dwie sztuki Geraltów, z tym że jeden będzie do potworów, a drugi neutralny? Bo na filmie Geralt jest przedstawiony jako karta potworów, a nie karta neutralna.
 
Jeden będzie do Potworów, a drugi do Wiewiórek. Gwint, tak jak każda karcianka oparta na deck-buildingu nie polega na tym że gramy wszystkim co mamy, musimy stworzyć własną talię tak żeby karty dobrze ze sobą działały. Różne rewersy po prostu sprawią, że karty neutralne nie będą się wyróżniać w talii dając np. przeciwnikowi sygnał, że na ręce mamy akurat jakieś karty neutralne.

Oczywiście mogłem źle zrozumieć wypowiedź Rafała i faktycznie karty neutralne zostały podzielone, ale byłoby to trochę bez sensu. W wersji elektronicznej karty neutralne możemy wrzucić do dowolnej talii co znacząco ubarwia rozgrywkę.
 
W weekend pisałam, że wersja na PS4 na CDP.pl się rozeszła. Wchodzę przed chwilą na stronę, a tam przedsprzedaży dodruk, który będzie dostępny w listopadzie 2015. O ile pamiętam to Redzi pisali, że nie miało być żadnych dodruków, bo to w końcu edycja limitowana :p Zabawne trochę.
 
Tak, wiem o co chodzi, gram w karcianki. Tylko wolałbym neutralne karty zostawić neutralnymi. Ale faktycznie, nie pomyślałem o tych tyłach.
 
Ja dzisiaj w gazetce RTV AGD pewnej sieci sklepów zobaczyłem zestaw dodatek+Gwint do kupienia od 13 października.
 
@ZdzichsiuPL, przyjrzałem się dokładnie filmikowi i na 99% jest tak jak pisałem. Widać wyraźnie, że Avallac'h występuje zarówno w talii Wiewiórek jak i Potworów, z pozostałymi kartami neutralnymi musi być tak samo.

Tylko wolałbym neutralne karty zostawić neutralnymi.

Tak by było najlepiej, ale wtedy musiałby być wspólny rewers dla wszystkich. Szkoda tylko że na awersie nie została kolorystyka z kart neutralnych.

@Sybelle_, taki był pierwotny plan. Być może popularność karcianki przebiła wszelkie oczekiwania i podjęto decyzję o dodruku? Moim zdaniem dobrze i mam nadzieję, że nie skończy się jedynie na bonusie do DLC tylko przerodzi w pełnoprawną grę z kolejnymi frakcjami i nowymi kartami :)
 
Last edited:
Gdzie obiecana łatka, ja się pytam?

P.S. To chyba już najwyższy czas aby unikać tego tematu - zwiastuna nie oglądałem i nie zamierzam.
 
Wiadomo jak ten dodatek będzie się uaktywniał ?
Czy z poziomu menu jak dodatkowa przygoda, czy w grze jakoś ?
Bo planuje drugie podejście do wieśka i zastanawiam sie czy już nie zacząć, przed przed premiera dodatku.
 
@Psyhe, dodatek jest częścią świata gry, po zainstalowaniu pojawią się nowe miejscówki i pytajniki na mapie. Linię fabularną rozpoczniesz biorąc z tablicy nowe zlecenie. Wątki i zadania związane z dodatkiem przejdziesz zarówno w trakcie kampanii (także w Nowej Grze Plus) jak i po jej zakończeniu, będziesz też mógł odpalić dodatek jako nową grę, Geralt dostanie wtedy odpowiedniego kopa do doświadczenia oraz mocniejszy ekwipunek. Także do wyboru do koloru :)
 
Top Bottom