Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
@Psyhe, dodatek jest częścią świata gry, po zainstalowaniu pojawią się nowe miejscówki i pytajniki na mapie. Linię fabularną rozpoczniesz biorąc z tablicy nowe zlecenie. Wątki i zadania związane z dodatkiem przejdziesz zarówno w trakcie kampanii (także w Nowej Grze Plus) jak i po jej zakończeniu, będziesz też mógł odpalić dodatek jako nową grę, Geralt dostanie wtedy odpowiedniego kopa do doświadczenia oraz mocniejszy ekwipunek. Także do wyboru do koloru :)

OK ! czyli można zacząć grać, dzięki
 
Mnie interesuje ekwipunek który nosi Geralt podczas walki z Olgierdem i napadu. Czyżby set żmiji ?
 
Ja pozwolę sobie zapytać, czy macie w ogóle w planach (czy chociaż się nad tym zastanawialiście) jakoś trochę rozszerzyć wątek Eredina? (przykładowo jego relacje z Avallac'hem, które są ciekawie opisane w książce, a niestety w grze tego nie ma ._.) Czy w jakiś dalekim dodatku, bądź rozszerzeniu?

Nie wiem, czy zostało przegapione czy cu, więc pytam ponownie XD Chyba, że to jest zaliczane do rzeczy ściśle tajnych?
 
Set Ofirski, jest w achievementah do skompletowania.

W dodatku ma być zarówno Set Ofirski jak i Żmij. Na trailerze widać co najmniej 3 nowe wdzianka. 1:29, 1:33 i widziany już wcześniej na obrazkach ubiór weselny w 1:37.
 
Last edited:
Trudno oprzeć się wrażeniu że wszystkie dodatki to próby łatania contentu W3.
Redzi za bardzo skupiają się na głosach fanów typu: dajcie Shani!, dajcie Gnomy!, dajcie kowala z Podgrodzia(sic!)
Ja powiem tak: wydajcie Enhanced Edition z dopracowaną walką (animacjami i sterowaniem) - na klawiaturze i myszce!, dopracujcie główny kontent fabularny (rozszerzcie i wyjaśnijcie niektóre wątki - dziury), naprawcie ustawienia graficzne (wiele pozycji w config jest "broken"), znormalizujcie ekwipunek, przywróćcie medytacje i eliksiry kilkuminutowe itd. itd.
Jako przykład mogę podać mody które naprawiają grę w tych kwestiach a wydają się bardziej przemyślane niż koncepcje CDProjekt?!?

Jest jeden problem: mianowicie Redzi boją się naprawiać/zmieniać oryginalnego contentu!!! Jako przykład podam półśrodki takie jak dostępna opcja czy naprawić sterowanie czy zostawić zabugowane w menu gry, czy chociażby eliksir "Wolven Hour".

Nie da się naprawić W3 bez porzucenia nieudanych rozwiązań oryginału kosztem rozpoczęcia gry od nowa!
Redzi nie wprowadzają głębszych zmian/napraw ponieważ boją się utraty kompatybilności savów czy zmiany "przyzwyczajeń" obecnych graczy.
 
Ważna informacja z facebooka CDP.pl dotycząca dostawy dodatków w wersji limitowanej:

W związku z wieloma zapytaniami dotyczącymi dodatku "Serca z Kamienia" w edycji limitowanej, informujemy, że osoby które:
- zamówiły dodatek na platformę PC do 07.10.2015 do godz. 11:00 włącznie, otrzymają go najpóźniej w dniu premiery;
- zamówiły dodatek na platformę PlayStation 4 do 05.10.2015 do godz.16:00 włącznie, otrzymają go najpóźniej w dniu premiery.
Zamówienia na edycję limitowaną "Serc z Kamienia" złożone po tych terminach, będą realizowane z drugiej dostawy, która jest przewidziana na listopad 2015.
 
Trudno oprzeć się wrażeniu że wszystkie dodatki to próby łatania contentu W3.
Mam rozumieć, że wywnioskowałeś to z z jednego teasera i jednego trailera? WSZYSTKIE dodatki? Jeszcze nawet jeden nie wyszedł.
Jako przykład mogę podać mody które naprawiają grę w tych kwestiach a wydają się bardziej przemyślane niż koncepcje CDProjekt?!?
Po to są mody, żeby każdy mógł sobie zoptymalizować grę pod siebie. Nie oczekiwałbym od twórców, żeby robić cos pod grupkę osób skoro większości dana rzecz pasuje.
dostępna opcja czy naprawić sterowanie czy zostawić zabugowane
Do tej pory gram tym zabugowanym i zmieniać nie zamierzam.
Boże, nic się nie da naprawić, nic nie działa, dziury w fabule, dziury w gameplayu. I tak w czterech tematach w kółko to samo.
Przecież Wiedźmin 3 to mierny gniot. Trzeba nieśc to przesłanie światu, który nie chce zrozumieć. Nie wiedziałeś? To już wiesz.
 
Boże, nic się nie da naprawić, nic nie działa, dziury w fabule, dziury w gameplayu. I tak w czterech tematach w kółko to samo.

To dlatego, że im zależy. :D

 
Nie no spoko jak niektórzy (ofc moderator forum) sądzą że wszystko w Wiedźminie 3 jest wspaniałe, piękne, dopracowane na maksa, nie ma żadnych błędów to sens dyskusji jest znikomy.
Może by tak spojrzeć na długość tematu z błędami i temat z niespełnionymi obietnicami, a na koniec porównać wersję 1.01 z 1.08? Ale po co, przecież wszystko jest wspaniałe, gra nie ma żadnych problemów.
Pora zdjąć różowe okulary z oczu, ale po fanbojach/moderatorach forum CDProjektRed raczej nie można się tego spodziewać...
 
@crass2012, ktoś nie zgadza się z twoją krytyką więc znaczy, że sam absolutnie nie ma żadnych zastrzeżeń i w sumie to nie może mieć, bo jest moderatorem społeczności? Ok...
 
Trudno oprzeć się wrażeniu że wszystkie dodatki to próby łatania contentu W3.
Szczególnie, że dodatki mają być całkowicie osobnym tworem od głównej fabuły.
Niezła łata.
Redzi za bardzo skupiają się na głosach fanów typu: dajcie Shani!, dajcie Gnomy!, dajcie kowala z Podgrodzia(sic!)
Ja powiem tak: wydajcie Enhanced Edition z dopracowaną walką (animacjami i sterowaniem) - na klawiaturze i myszce!, dopracujcie główny kontent fabularny (rozszerzcie i wyjaśnijcie niektóre wątki - dziury), naprawcie ustawienia graficzne (wiele pozycji w config jest "broken"), znormalizujcie ekwipunek, przywróćcie medytacje i eliksiry kilkuminutowe itd. itd.
Jako przykład mogę podać mody które naprawiają grę w tych kwestiach a wydają się bardziej przemyślane niż koncepcje CDProjekt?!?

Słowem - droga REDanio, zróbcie tak, żeby crassowi się podobało, bo teraz jest, nie przymierzając, tak se.
Smutek. :C
 
Podoba mi się, że mamy na tym forum kilku takich otwieraczy oczu.
Parafrazując Geralta: myślałeś o wzięciu sobie skrzynki pod nogi i krzyczeniu na rynku?
 
nie jest różnica w merytorycznej dyskusji i przedstawianiu kontrargumentów na czyste fakty które przedstawiłem (nie tylko ja ale duża cześć społeczności graczy, a które Redzi częściowo naprawili - tak, tak: sterowanie czy więcej slotów na eliksiry w dlc) a pisaniu postów w stylu "mi się podoba ten bug i basta"
E, jak komu.
Konstruktywna krytyka jest bardzo ceniona w branży gier komputerowych.

Rzeczywiście jesteście zaje... konstruktywni i merytoryczni...
Jakoś zawsze przytaczam fakty i dowody na ich poparcie a moja opinia nigdy nie jest odosobniona (nie robię tego w każdym poście bo bym się powtarzał setki razy ale proszę bardzo możemy podyskutować na jakikolwiek temat w którym się mylę)
Ale najprościej zmienić temat i najechać na autora.... Brawo

Ja nie piszę tych postów dla wszystkich użytkowników ale przede wszystkim dla wsparcia technicznego twórców.
Jakoś część błędów opisanych prze ze mnie po premierze naprawiono = istnieje szansa że Redzi wyłapują zgłoszenia na forum.
Jeśli niektórzy powyżej umieją tylko piać peany pod adresem Redów to współczuję...

To że krytykuję grę w obecnej formie i przedstawiam dostępne rozwiązania błędów / nieprzemyślanych decyzji twórców za pomocą modów tylko świadczy o tym że gra mi się podoba ale miejscami sprawia wrażenie gniota, więc staram się pomóc w jej naprawianiu.
 
Last edited:
Nie no spoko jak niektórzy (ofc moderator forum) sądzą że wszystko w Wiedźminie 3 jest wspaniałe, piękne, dopracowane na maksa, nie ma żadnych błędów to sens dyskusji jest znikomy.

Ze swoimi zastrzeżeniami do Dzikiego Gonu nigdy się szczególnie nie kryłem (bo rozumiem, że pijesz do mnie).


Do wszystkich zainteresowanych:
Prosiłbym o powstrzymanie się od wstawek osobistych.
 
wydajcie Enhanced Edition z dopracowaną walką (animacjami i sterowaniem) - na klawiaturze i myszce!
Powiedz mi co jest złego w walce? Grałem na klawiaturze i myszce, i co? Było super! Pozmieniałem jedynie parę klawiszy pod siebie i to było jedne z najlepszych sterowań w grach. Płynne, łatwe do ogarnięcia i przyjemne.
 
Top Bottom