Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
No cóż, mógłby się ściągnąć razem z dostawą dobrego czerwonego wina i pizzy, przydałoby się też kilka wiedźmińskich gadżetów i może coś do kreacji strojów dla czarodziejek (ale nie mod), parę rzeczy by się znalazło.
A tak poważnie - 17 gb to jest jednak sporo (mnie się miejsce na dysku zaczyna kończyć powoli, było kupić duży dysk, a nie "nic nie ściągam, to komputer do pracy, mały dysk starczy") i do tego trwa to straaaaaasznie długo (nawet przy internecie o akceptowalnej prędkości - u mnie mam 1,1 MB prędkości pobierania, a to nie jest maksimum wysiłku, jaki może w to włożyć moje łącze).
Poza tym @Marcin Momot - my tak trochę dla tradycji marudzimy. A naprawdę ludzie cieszą się z każdej naprawionej rzeczy.
 
@eley

w sumie od kilku patchów naprawiają tych npców co noszą skrzynki, mam nadzieje że teraz już się nie będą bugować, męczyli się z tym chyba od patcha 1.03
 
Help!!!!! :( ,bo chyba zaraz dostanę nerwicy....,a więc tak,zaktualizowała mi się gra do 1.10,choć po tym,uaktualnieniu jakoś nie odczułem,aby zmniejszyła mi się pojemność dysku o 15-17GB WTF ??? a kolejna sprawa ma się tak,iż po odpaleniu gry/save z 1.08 gra cały czas mi się Crashuje i wyskakuje komunikat,że gra zostaje zamknięta przez system, Co jest grane ??? :( A najgorsze w tym jest,że teraz nie mogę wrócić do patcha 1.08 jak i tym samo do gry. Proszę o pomoc! :)

Edit; Co się stało w GOG Galaxy i pobieraniem plików ? gdyż pobiera wręcz tragicznie,z max spadło wręcz do 0.1 mb/s
 
Teraz zaczyna się walka o ściągnięcie paczki darmowego DLC, które będzie kompatybilne z łatką 1.10.



GOG oczywiście padł. Tak więc wszyscy, którzy się ucieszyli zassawszy uaktualnienie niech jeszcze nie składają broni - 500 MB i przeciążone serwery wciąż przed wami.
 
@I_w_a_N

No to teraz dałeś mi do myślenia, instalowac czy nie.. bo do końca pobierania zostało mi jakieś 2 GB i w sumie chciał bym coś pyrnąc dziś wieczorem.
 
@I_w_a_N & @Drzemor
GoG Galaxy w ogóle nie widzi pliku pt. free dlc program 500MB. Zaraz po uruchomieniu Wieśka 3 (1.10) dostałem taki sam komunikat jak I_w_a_N. Zatem zalogowałem się przez www i ściągam w/w plik przez przeglądarkę.

EDIT:
Dopiero po ponownym logowaniu do GOG Galaxy - plik z DLC pojawił się.
 
Last edited:
Jak nie masz modów to warto spróbować (pod warunkiem, że masz szybkie łącze i GOG odzyska przepustowość).
Ponoć coś tam ponaprawiali.
 
@HuntMocy

Jest coś takiego? Pierwsze słyszę - zawsze myślałem, że gwint jest niezależny od wszelkich poziomów trudności.
Z resztą gra w znaczący sposób jest oparta na szczęściu czyli kartach wylosowanych przez gracza jak i jego przeciwnika.
 
Top Bottom