Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

+
Chcę jak najwydajniej za cenę do 1000 zł Tak przeglądałem różne nagrywki, i ta karta, którą zamierzam kupić wypada w grach typu Śródziemie Cień Mordoru, Watch Dogs czy najnowszy Ryse, a nawet Assassin's Creed Unity bardzo dobrze, rzekłbym, na maksymalnych ustawieniach, przy procesorach i5 i mniejszym ramie. Stąd też pomysł na zakup właśnie tej karty. Wydawała się najwydajniejsza w takim przedziale cenowym.
 

Guest 2686910

Guest
@PolishShady Na takim budżecie faktycznie AMD to najlepszy wybór. Ale w tym przedziale masz przecież też R9 280X od tego samego producenta, a jeśli zejdziesz do i5 możesz się zastanowić nad R9 290 lub zapolować na gtx'a 970 od nVidii. Każda z tych kart zapewnia widocznie lepszą wydajność. Tak bym sugerował.

E: Procesor - i5 4690k lub 4670k. Bez k na końcu, jeśli nie chcesz podkręcać.

Swoją drogą - gdzie znalazłeś AC: Unity na tej karcie? Gra jeszcze nie wyszła, a tak patrząc na minimalne wymagania, to nawet się na nie nie łapie :p
 
Last edited by a moderator:

Attachments

  • 10385560_665200980260259_8703979260258457996_n.jpg
    10385560_665200980260259_8703979260258457996_n.jpg
    56.3 KB · Views: 45
Nie wiem ile będzie ważyć Wiedźmin 3. Może ważyć nawet 200gb. I tak instalacja będzie niesamowitą przygodą :D
 
W sensie chyba, że 16 kart graficznych GTX 1500Ti podłączonych pod SLI..... Ale po polskiemu nie ogarniam za bardzo więc pewnie przekręciłem coś.
:hmm:
 
Do wymagania Wiedźmina 3 musimy chyba dorzucić pojemny dysk twardy :p
View attachment 7212

Wystarczy, że wydarzą to, w wersji PC, na Blu-ray :D

Ale tak na poważnie to sądzę, że na 3 DVD (w końcu to trzecia część gry ;) ) instalacji możemy liczyć.

Poza tym ponoć jest coś takiego jak DVD-18 z pojemnością do (niemal) 16 GB ma krążek.Wówczas 3 płyty nie wyglądają tak źle :).
 
Last edited:
Wystarczy, że wydarzą to, w wersji PC, na Blu-ray :D

Ale tak na poważnie to sądzę, że na 3 DVD (w końcu to trzecia część gry ;) ) instalacji możemy liczyć.

Poza tym ponoć jest coś takiego jak DVD-18 z pojemnością do (niemal) 16 GB ma krążek.Wówczas 3 płyty nie wyglądają tak źle :).
Znak, że czas najwyższy zainwestować w napęd Blu-ray :p Moje DVD i tak już ledwie zipie, więc kupię przy okazji składania nowego komputera. Technologia DVD umiera tak jak umarła technologia CD :p
 
I tak DVD na rynku PC trzyma się nadzwyczaj długo, będąc tylko sporadycznie używana w filmach ale tak poza tym w niczym dedykowanym jedynie dla PC (podczas gdy na rynku konsolowym - PS3 - jest od 8 lat).
 
Znak, że czas najwyższy zainwestować w napęd Blu-ray :p Moje DVD i tak już ledwie zipie, więc kupię przy okazji składania nowego komputera. Technologia DVD umiera tak jak umarła technologia CD :p

EeEE ja CD używam do samochodu :D
 
Ahh... gdzie te czasy, gdy gra mieściła się na dyskietce:

A posiadanie jednej czy dwóch wystarczało by cieszyć się z gry z kolegami - takimi tytułami jak:
Colgate


Prehistoryk
;)
 
Top Bottom