Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

+
Z FB W3.

"Premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon odbędzie się 19 maja 2015. Jeśli planujecie grać na PC, poniżej znajdziecie minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe gry.
Minimalne wymagania systemowe
Procesor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD CPU Phenom II X4 940
Karta graficzna: Nvidia GPU GeForce GTX 660 lub AMD GPU Radeon HD 7870
Pamięć: 6GB RAM
System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub 64-bitowy Windows 8 (8.1)
Direct X: 11
Dysk twardy: 40 GB wolnego miejsca
Rekomendowane wymagania systemowe
Procesor: Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz lub AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
Karta graficzna: Nvidia GPU GeForce GTX 770 lub AMD GPU Radeon R9 290
Pamięć: 8GB RAM
System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub 64-bitowy Windows 8 (8.1)
Direct X: 11
Dysk twardy: 40 GB wolnego miejsca"
 
A ja składałem kompa pod "Wiedźmina 3" z zapasem.A tu takie niskie wymgania, szok. Pogram w takim razie na ultra w 4k
:cheers:
 
Last edited:
I5 3210M
pamięć RAM: 8 GB DDR3 (1600 MHz);
grafika: Intel HD Graphics 4000, Nvidia GeForce GT 650M (2 GB GDDR5, Nvidia Optimus).

znając wymagania, jakkolwiek pogram w W3? czy nie da rady odpalić?
 

Guest 3669645

Guest
Wymagania zawsze, ale to zawsze są przesadzone. Na lapkach się nie znam, ale odpalić gra powinna.
 
wymagania zawyżone, i7 w rekomendowanych W GRZE RPG??... hah ostatnio prawie każda gra ma i7 w wymaganych a tyle w tym prawdy co nic
 
wymagania zawyżone, i7 w rekomendowanych W GRZE RPG??... hah ostatnio prawie każda gra ma i7 w wymaganych a tyle w tym prawdy co nic

Dobrze wykręcony I5 2500K tak do 4.5/4.6 ghz również sobie poradzi .
Wymagania są kierowane do ludzi którzy mają nikłe pojęcie o sprzęcie i wtedy mają "ciepło w gaciach".
Po co komu słabiutka konsola? Skoro w jej cenie może spokojnie złożyć kompa który sobie poradzi lepiej od konsoli?
Bo to że grafa na konsoli będzie słabsza niż na PC to rzecz pewna.
 
Mi to w sumie i tak wisi, Intel Core i7 4790, GTX 970 i 8 GB RAM'u, chyba jednak uda mi się pociągnąć na Ultra, chociaż kilka osób mi tu kiedyś mówiło, że z takim kompem to mi się nie uda :D
 
Dobrze rozumiem, że sprzęt wymieniony w wymaganiach minimalnych i zalecanych podana jest konfiguracja wymagana do uruchomienia gry w Full HD i 60fps? Mam nadzieję, bo jednak chciałbym na tym moim GTX 660 zagrać na trochę wyższych niż minimalne ustawieniach.
Przy okazji, fajnie by było zobaczyć udostępnione przez twórców screeny prezentujące grę w różnych ustawieniach graficznych. Nie wiem, jakie na to szanse, ale jeśli gra wyglądałaby na najniższych ustawieniach jak pierwszy Gothic, to jednak wstrzymałbym się z zakupem i zaopatrzył się w grę dopiero po upgradzie. :)
 
No to dowalili heh, ale za pol roku ceny spadna, zreszta pewnie sa wymagania zawyzone :)
 
Last edited:
wg mnie nawet i5 4460 + gtx 970 starczy na ultra/very high z rozsądną ilością fps, naprawdę nie widzę powodów dla którego procesor miałby być bardzo mocny, co innego w grach rts gdzie procek ma dużo do przeliczania. ale kto wie, mogę się mylić
 
Top Bottom