Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

+
Ja mam takie pytanie z całkiem innej beczki. Mianowicie chodzi mi o to, jaką najmocniejszą kartę graficzną można załadować pod płytę główną
z ASUSa P8H67 REV 3.0? Obecnie jest tam założony GeForce GTS 250. Procek to i5 2400S 2.5GHz.
 
Popełniłeś mały błąd :). Poprawiłem.
Ale będzie "ubaw", jeżeli (/kiedy[?]) okaże się, że GTA V na PC jest lepiej zoptymalizowane od W3 na PC.
No i może tak być. W Maxie Payne 3 optymalizacja moim zdaniem (9800GT jeszcze) była super, z drugiej strony REDzi mają sporo czasu na optymalizację........ się zobaczy.
 
Witam przepraszam za ponowienie pytania ale czy osoba która zna się na sprzęcie komputerowym powie mi czy odpale Wiedźmina 3 na laptopie MSI:
GTX 765m
Core i7 3.4 ghz
16 gb Ram
Windows 7
 
Dzięki wielkie za odpowiedź ;) co do fhd i tak na to nie licze już z przyzwyczajenia obniżam rozdziałkę do 900p jedynie Far Cry4 zmusił mnie do zejścia o jeszcze jeden szczebelek niżej ale za to gram na wysokich ustawieniach w ok 50 może 45 klatkach bez spadków zresztą jestem zdania że na laptopie nie widać różnicy w poszczególnych rozdzielczościach( ekran jest zwyczajnie zbyt mały bo tylko 17') ale przyznam że kiedy znajomy odpalił Rome 2 w fhd na ultra detalach a potem zmienił rozdziałke na 900p różnica była on ma monitor bodajże 28' specjalny dla graczy u siebie jednak różnicy nie zauważyłem :)
Jeszcze raz dzieki ! teraz jestem spokojny ale i tak kolekcjonerki bym nie anulował ze wzgledu na figurkę i amulet :p
 
Hmm... Zacząłem ostatnio składać maszynę pod Wiedźmina 3 i mam dylemat, czy wybrać procka i7, sugerowanego przez CDPR w rekomendowanych czy może Intel Core i5-4690K do 3,9GHz i dobrymi możliwościami podkręcania. Co sądzicie?
 
Hmm... Zacząłem ostatnio składać maszynę pod Wiedźmina 3 i mam dylemat, czy wybrać procka i7, sugerowanego przez CDPR w rekomendowanych czy może Intel Core i5-4690K do 3,9GHz i dobrymi możliwościami podkręcania. Co sądzicie?

Ja bym brał i5, mimo wszystko i7 to nadal rozwiązanie dla ludzi którzy tego potrzebują w pracy lub dla entuzjastów. Lepiej zainwestować w dobrą płytę główną teraz jak myslisz o podkręcaniu.
 
Hmm... Mniej więcej taki zestaw powinien uciągnąć wieśka?

Normalnie napisałbym ze powinieneś sprecyzować na jakich detalach ma uciągnąć ale to chyba i tak nic by nie zmieniło. Wymagania podane ale jak widzisz po dyskusji na forum, chyba wprowadziły więcej zamieszania niż przed ich podaniem. Innymi slowy - mamy podane baaaaaaaardzo niejednoznaczne wymagania bo nie dość ze same w sobie sa niejednoznaczne to jeszcze nie wiadomo jakie rozdziałki, ficzery, fps itd.
 
Normalnie napisałbym ze powinieneś sprecyzować na jakich detalach ma uciągnąć ale to chyba i tak nic by nie zmieniło. Wymagania podane ale jak widzisz po dyskusji na forum, chyba wprowadziły więcej zamieszania niż przed ich podaniem. Innymi slowy - mamy podane baaaaaaaardzo niejednoznaczne wymagania bo nie dość ze same w sobie sa niejednoznaczne to jeszcze nie wiadomo jakie rozdziałki, ficzery, fps itd.
No ja mam srogą nadzieję, że minimalne dotyczą rozdzielczości 1080p i ustawień low z niektórymi na medium. Jeśli jest inaczej to epic fail i tyle jak dla mnie ; ) Niestety Redzi póki co głowa piach. Wiem, że się powtarzam ale będę to wałkować do skutku.
 
Normalnie napisałbym ze powinieneś sprecyzować na jakich detalach ma uciągnąć ale to chyba i tak nic by nie zmieniło. Wymagania podane ale jak widzisz po dyskusji na forum, chyba wprowadziły więcej zamieszania niż przed ich podaniem. Innymi slowy - mamy podane baaaaaaaardzo niejednoznaczne wymagania bo nie dość ze same w sobie sa niejednoznaczne to jeszcze nie wiadomo jakie rozdziałki, ficzery, fps itd.

Osobiście mam nadzieję, że zestaw, który złożyłem uciągnie wysokie/ultra i na jakichś 40/50 fps ale to tylko nadzieje. Może wypowiesz się co sądzisz? Tak mniej więcej oczywiście. Czy komputer, który złożyłem powinien dać radę na maximum? Dziękuje wszystkim za wcześniejsze odpowiedzi ^^
 
No ja mam srogą nadzieję, że minimalne dotyczą rozdzielczości 1080p i ustawień low z niektórymi na medium. Jeśli jest inaczej to epic fail i tyle jak dla mnie ; ) Niestety Redzi póki co głowa piach. Wiem, że się powtarzam ale będę to wałkować do skutku.
Minimalne wymagania i FHD ?
Tak racjonalnie patrząc to:
- Nie wydaje mnie się..... ;)
Z resztą nie ma co gdybać. Po premierze się okaże.
 
Dzisiaj jest jakieś spotkanie z wersją na PCty, nie? Przynajmniej PurePc.pl taką informację udostępnił. To może się coś dowiemy ciekawego :)
 
Dzisiaj jest jakieś spotkanie z wersją na PCty, nie? Przynajmniej PurePc.pl taką informację udostępnił. To może się coś dowiemy ciekawego :)

Raczej nie liczyłbym na żadne informacje. Dziennikarze dopiero 26. stycznia będą mogli nam coś udostępnić.
 
Top Bottom