Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

+
I to jest straszne i okropne. Niestety w sierpniu ubiegłego roku dokonałem już wyboru i siedzę koło skrzynki za cztery tysiące. Muszę przeżyć, że Unity działa świetnie, a W3... zobaczymy.

Sprzedaj, kup konsolę...Też tak zrobię...:D
 
Dobra, pytam tutaj.
Który magik wie czy na tym zadziała ta gra :

Ma dostęp do czegoś takiego.
Płyta asus
Intel5 4670
Amd radeon 7900 series

Nie chce mi sie czytać, nie interesuje mnie to, nie chce mi sie szukać...
Jestem człowiek prosty, ( myśl że ograniczony), prosze o proste odpowiedzi.
 
Odpada. Aż tak ograniczony nie jestem.
Czyli lipa. A co z tego nadaje sie ?

Serio?Nie chcesz konsoli na któej wszystko wygląda i tak i tak gorzej, jest mega wykastrowane z rozdzielczości głównej oraz rozdzielczości tekstur?
Dlaczego nie chcesz grać w 900p w 30 fps z mierną grafiką i spadkami fps, ponieważ konsole mają kalkulatory w środku.
Pewien jesteś? :)

Napisz ile masz ramu, i jaka to dokładne karta ten Twój Radeon 7900 series :)
 
Serio?Nie chcesz konsoli na któej wszystko wygląda i tak i tak gorzej, jest mega wykastrowane z rozdzielczości głównej oraz rozdzielczości tekstur?
Dlaczego nie chcesz grać w 900p w 30 fps z mierną grafiką i spadkami fps, ponieważ konsole mają kalkulatory w środku.
Pewien jesteś?
Skąd w tobie tyle jadu?
 
Jeżeli ktokolwiek miał kiedyś wątpliwości, że wersje na konsole źle wpływają na wersję PCtową to chyba zostały one rozwiane. Dodajmy do tego "wsparcie" od NVidii i mamy tragedię gwarantowaną. Zieloni pewnie się cieszą, bo "kolejny raz my mamy kartę, która uciągnie XXX tytuł a reszta jest beee".
 
@eustachy_J23
Nie chodziło o pamięć karty :)
Po za tym pytałem czy to HD 7950 czy 7970

@Esterhazy

Żaden jad, śmieje się po prostu z postawy ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia o sprzęcie i wypisują totalne bzdury.

@husar1805

Ściągnij program GPU-Z i sprawdź dokładnie, daj coś od siebie a nie na łatwiznę idziesz.
 
Ram 8gb.
Karta jest sprezentowana Tyle co na niej pisze:
xfx 47900 series

ps
"Ściągnij program GPU-Z i sprawdź dokładnie, daj coś od siebie a nie na łatwiznę idziesz."

Dobra chwila.
 
Pan Badowski w jasny sposób otwartym tekstem stwierdził, że na każdej platformie gra będzie wyglądała praktycznie identycznie. Te same zasięgi wyświetlania, te same modele, tekstury itd. Zero różnic, bo nie ma czasu i środków na robienie wersji chociażby pc. Z tym że aby uzyskać to, co jest na konsolach (tylko to, bo nie więcej) potrzebny jest sprzęt wielokrotnie te konsole mocą przewyższający. Wiele to mówi o zastosowanym silniku. Może i on jest multiplatformowy, ale w piece jest prawdopodobnie wciskany wyciorem od armaty. Chciałbym by ktoś ze studia wytłumaczył, na cóż to idą te moce przerobowe. Kupowanie czegokolwiek do pc specjalnie pod W3 ma znikomy sens, bo sama karta graficzna będzie droższa od konsoli.
 
Last edited:
Top Bottom