Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

+
Ciekawe, bardzo ciekawe, i to już 5 marca. Ktoś przetłumaczy treść tego oświadczenia redów? my inglish not's tu gut.
 
Ciekawe, bardzo ciekawe, i to już 5 marca. Ktoś przetłumaczy treść tego oświadczenia redów? my inglish not's tu gut.

glownie sprawy techniczne,

o bazach danych sql, i o ich pomysle na wkladnanie tam roznych zasobow, i inforamcji o swiecie przez co serwer bazy moze je efektywniej wykorzystywac i daje nowa funkcjonalnosc np calkowitej liczby wielokatow na zadanym terenie albo pokrycia swiatel itp

czarna magia dla laika
 
glownie sprawy techniczne,

o bazach danych sql, i o ich pomysle na wkladnanie tam roznych zasobow, i inforamcji o swiecie przez co serwer bazy moze je efektywniej wykorzystywac i daje nowa funkcjonalnosc np calkowitej liczby wielokatow na zadanym terenie albo pokrycia swiatel itp

czarna magia dla laika

Na pewno powiedzą coś o trawie :troll:
 
Wiecie co?
Wy sie tu kloccie czy wam pojdzie a jak tym czasem pogram sobie na konsoli za 1500zł bez zadnego problemu
:huh:
 
@Kakas123

Witamy na forum.

Choć muszę zauważyć, że próba rozkręcenia flejma "na dzień dobry", to kiepski patent na zaczynanie forumowej aktywności. Wszyscy jesteśmy na tyle dojrzali by wiedzieć, że każda platforma ma swoje plusy i minusy. Tyle.
 
każda platforma ma swoje plusy i minusy. Tyle.
Słusznie prawisz mosterdzieju.

Muszę przyznać ,że forum wiedźmińskie jest jednym z paru miejsc w internecie gdzie panuje względny porządek, na wielu stronach internetowych panuje za przeproszeniem takie prostactwo i buractwo że można się za głowę złapać jak się coś takiego widzi.

A co do tematu to wymagania pewnie są zawyżone/spadną. Większość twórców podaje wymagania na miesiąc przed premierą,a ostatnimi czasami nawet jeszcze bliżej premiery. CDP podało wymagania dobre parę miesięcy przed premierą, a przecież wciąż odrobaczają i optymalizują grę.
 
Last edited:
mi też się zdarzają spadki do 20 fps w najnowszych grach. Kit że komputer kupowany 5 lat temu za 2500zł i do tego z marketu i warty na dzień dzisiejszy jakieś 200-300zł ;) ale spadki jak na NAJNOWSZYCH konsolach są ;)
 
mi też się zdarzają spadki do 20 fps w najnowszych grach. Kit że komputer kupowany 5 lat temu za 2500zł i do tego z marketu i warty na dzień dzisiejszy jakieś 200-300zł ;) ale spadki jak na NAJNOWSZYCH konsolach są ;)

Tylko te spadki na konsolach to sa przy graniu w W3 i to w trakcie optymalizacji i są rzadkie, a gdy włożysz płytę z W3 do swojego napędu to twój komputer pomyśli że sobie z niego kpisz ;P
 
Racja, żywotność mojego pc dobiega końca. BF4 był już w zasadzie niegrywalny, Far Cry 4 też niestety, ale taki Risen 3 na wysokich leci w stałych 30 ;) , Chociaż na widok samego pudełka od W3 komputer by mi pewnie wybuchł ;D. W poprzednim komentarzu chodziło mi tylko o to że komputery nie starzeją się tak szybko jak niektórzy mówią.
 
Last edited:
Racja, żywotność mojego pc dobiega końca. BF4 był już w zasadzie niegrywalny, Far Cry 4 też niestety, ale taki Risen 3 na wysokich leci w stałych 30 ;) , Chociaż na widok samego pudełka od W3 komputer by mi pewnie wybuchł ;D. W poprzednim komentarzu chodziło mi tylko o to że komputery nie starzeją się tak szybko jak niektórzy mówią.

Konsole dzięki podejściu różnych developerów(oczywiście zrozumiałemu bo jak można zarobić to się wyciska z tego zarobku ile się da) też się nie starzeją bo to tam najwięcej gier jest kupowanych, i o tych klientów się zabiega, druga sprawa że spowalniają rynek technologiczny :p
 
W sumie nawet dobrze że spowalniają rynek technologiczny, wtedy faktycznie trzeba by było zmieniać PC'ty co 2 lata i kupować po 4000zł ;P
 
W sumie nawet dobrze że spowalniają rynek technologiczny, wtedy faktycznie trzeba by było zmieniać PC'ty co 2 lata i kupować po 4000zł ;P

Wtedy raczej karty graficzne by szybko taniały bo powstawały by co chwila nowe, lepsze. A tak to nie muszą się wysilać, zrobią jedną. I tak jest mocniejsza niż to co jest na konsolach, więc nie muszą się śpieszyć, 2 firmy są monopolistami na rynku i mogą sobie spokojnie pieniądze liczyć bez wymyślania nowych technologi.
 
Wtedy raczej karty graficzne by szybko taniały bo powstawały by co chwila nowe, lepsze. A tak to nie muszą się wysilać, zrobią jedną. I tak jest mocniejsza niż to co jest na konsolach, więc nie muszą się śpieszyć, 2 firmy są monopolistami na rynku i mogą sobie spokojnie pieniądze liczyć bez wymyślania nowych technologi.
Spowalniaja, nie spowalniaja zależy jak si na to patrzy. I co z tego ze kartę graficzne sa mocniejsze jesli rynek gier konsolowych jest wiekszy niz gier na pc. (Chociaz gdzieś czytałem że odwrotnie jest w Pl i Rosji)
I większość osób woli grać, a nie przejmować się grafiką czy wymaganiami. Ci co chcą czegoś więcej inwestują duzo kasy w kompy i tez są szczęśliwi. Ot cała filozofia
 
Top Bottom