Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

+
Czyli jednym słowem opłaca się dołożyć nawet już leciwą kartę GT 520 jako dedykowaną do liczenia fizyki.

Porównałem z grubsza konfigurację i te 630W mnie ratuje i da radę, przy tym nie dochodząc aż do granic wytrzymałości ;)

Wielkie dzięki Wam za rozwianie wątpliwości :)!
 
dobra, a jaki .w.g was sposób na podmianę sterowników jest najlepszy ? chodzi mi to czy sie bawić w jakieś programy usuwające, wchodzenie w tryby alarmowe itd..
 
GTX 770(wysokie) w 1920x1080 ~26 FPS a w 2560x1440 ~ 21FPS
Jeżeli to prawda to skalowanie jest bardzo słabe.
 
optymilizacja leży, do 60fps przy ustawieniach 1080p Ultra+HBAO potrzebny jest GTX Titan X :( to jest jakas masakra...

Gtx 970 w 1080p ledwo daje 45fps, czyli będzie trzeba zjechac z fpsami do 30 zeby niebylo rwania obrazu :(


nie mogę w to uwierzyc, bede grał w konsoolwe 30fps :( lub zjazd z detalami :(
 
Last edited:
Ludzie. Robi się gorąco w oczekiwaniu na Wiedźmina 3. Mi również zaczyna się udzielać i zaczynam martwić się czy odpalę to cudo na swoim lapku. Mój laptop to lenovo Y580: i5 3230m gtx 660m 12gb ram. Cały czas uspokajam się tym że Assassins Creed Unity hulał mi na średnich z domieszką niskich a wymagania przecież podobne. Jak myślicie zagram w wiedźmina na tym sprzęcie ?
 

Guest 2686910

Guest
Miałem dylemat - 60 fps i trochę mniejsze detale czy wszystkie bajery i 30 ramków na sekundę.
Jeśli to, co tu jest, jest prawdziwe i tak zostanie to dylemat sam się rozwiązał. Może i dobrze.
 
Zobaczymy jak gra się skaluje i tak dalej, ale jeśli miałbym oceniać poziom optymalizacji tylko na podstawie tego testu, to zważywszy na jakość grafiki, stopień jej zaawansowania werdykt mógłby być tylko jeden, optymalizacja jest do dupy. Tak w ogóle czegoś tu nie rozumiem, dopiero co mieliśmy doniesienia, że GTX 770/R9 280X radzą sobie z ultra, bez hairworksa, a tutaj bez tegoż i z ssao zamiast hbao mamy na GTXie 770 średnio wspaniałe, niegrywalne 26 klatek, gdzie karta ta, przy takiej grafie, z palcem w nosie powinna pociągnąć W3 w klatkach kilkudziesięciu.

GTX 770(wysokie) w 1920x1080 ~26 FPS a w 2560x1440 ~ 21FPS
Jeżeli to prawda to skalowanie jest bardzo słabe.

Yep. Póki co wygląda to nie tyle słabo, co wręcz tragicznie, jak najgorsze porty z konsol. Nie tego się spodziewałem.
 
Ok, karta zbliżona do mojej odpala w 11fps. Wyłącze antyaliasing i jakieś bajery, do tego gram na 900p a nie 1080p więc myślę, że dobije do 20fps. Jak dla mnie playable :D
 
Top Bottom