Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

+
Te powyżej to podobno ustawiania High. Dla odmiany zamieszczam poniżej grafikę z ustawieniami ultra. Znalezione na Neogafie
 

Attachments

  • ultra.jpg
    ultra.jpg
    135.9 KB · Views: 49
Cześć,
Ktoś się orientuje czy Wiesiek 3 będzie chodził na sprzęcie: Procek i7 Sandy Bridge 2,2GHz, Radeon HD6770M 2 GB i 8 GB ramu ?
Wiesiek 2 chodził super, ale jak to ma się do Wieśka 3 ?
Nie wiem czy kupić grę na PC czy na PS4, stąd pytanie.

Dzięki
 
mam geforce GT 640 2gb, 6GB ram, i5-4430. Gra na najnizszych ustawieniach. wszystkie opcje wylaczone jest po prostu niegrywalna. Ktos wie czemu?
 
Prawdopodobnie dlatego, że twoja karta graficzna jest około 3.5 raza słabsza, niż karta z minimalnych wymagań gry.
Możesz spróbować zmniejszyć rozdzielczość najwyżej.
 
tak to jest jak czlowiek kupuje kompa, a sie nie zna :D no i mam tylko zainstalowany Jakis Nvidia geforce experience. Jak instalowalem Windowsa od nowa to zadnych sterownikow ne znalazlem na plycie. Cos poza sterownikami do karty i directem jest potrzebne? No i ktos moglby polecic jakas karte graficzna do wiedzmina zeby w miare chodzil?
 
Osobiście posiadam i7-3770k ustawiony na 4.2, GTX 970, 8 gb ramu oraz dysk SSD. Ustawienia Ultra, brakuje tylko HairWorks, które moim zdaniem za dużo obciąża sprzęt. Wszystko śmiga od 52 do 60 klatek.
 
Witam. Dla tych wszystkich ktorzy mają wątpliwości, czy Wisiek pójdzie na słabym sprzęcie, podaje swoją specyfikacje. Dostałem troche Ramu od kumpla (4GB) choć nie wiem
czy to miało znaczenie.
procesor: AMD Phenom(tm) II X4 945 Processor, 3013 MHz
karta graficzna: ATI Radeon HD 5700 Series
PŁYTA GŁÓWNA: Gigabyte GA-880GA-UD3H*[PL-SAM3-GA-031]TYP SYSTEMU 64-BIT
Pamięć: Patriot PVS34G1333LLK PC3-10666 1333MHz 4GB (2 x 2GB Kit) + 2x 2 GB. Kingston od kumpla -pasuje - obie to DDR3

WSZYSTKO NA NAJNIŻSZYCH USTAWIRNIACH. Tylko światło i bloom włączone. Rozdziałka 1440/900.
Wiesiu działa w sposób grywalny. Po 4 godzinach rozrywki troche przycinał ale okazało sie że miałem jeszcze podkręcone cienie i inne.

Pisałem z telefonu błagam o wyrozumiałość.

Ps. Wiedźmin nie człowiek
 
Na moim sprzęcie procesor i5 323om (to laptop) i karcie radeon hd 7670m oraz 16 gb ramu i oczywiscie wszystko na low działa w granicach 15-20, jak walczy sie w tlumie w miescie to troche wolniej. Dowod na to ze karta o kilka poziomow slabsza tez dziala ;p
 
Last edited:
Patch 1.03 świetny, z 53-55 FPS we wioskach mam teraz stałe 60, a w miejscu w którym zanotowałem największy stały spadek, do 45 FPS, mam teraz 53. Oby tak dalej, jeszcze ze dwa takie patche i wszystko ustawię spokojnie na wysokie przy 60 FPS, na komputerze nie spełniającym minimalnych wymagań.
 
Patch 1.03 świetny, z 53-55 FPS we wioskach mam teraz stałe 60, a w miejscu w którym zanotowałem największy stały spadek, do 45 FPS, mam teraz 53. Oby tak dalej, jeszcze ze dwa takie patche i wszystko ustawię spokojnie na wysokie przy 60 FPS, na komputerze nie spełniającym minimalnych wymagań.
Też myślę, że po tym patchu było spore polepszenie :)
 
Siemandero Białe Wilczki i Wilki . Dwa pytania do was . Kazda opinia sie liczy.
Mam PC-eta :
CPU : i7 2600K 3,4 Ghz 4x rdzenie Sandy Bridge
GPU : GeeForce GTX 570
RAM : 8 GB
Chciałbym wiedzieć czy ktoś grał w Wiedzmina na podobnym sprzęcie. ?
Drugie pytanie : Skad najlepiej kupic Wiedzmin 3 : kwestia ceny i dodatków
u Mnie w Białymstoku gośc z najlepszego sklepu oznajmił mi cene 119 za podstawowa wersje z DLC itp bez amuletu . A za sam kod gry krzyknął mi 10 złoty .Pytałem 3 razy goscia i nie wkręcał mnie . Powiedzial ze pelna wersja gry bez DLC i oczywiscie tych pierdołek z podstawowej. Czy ktoś słyszał o tym ?

z gory dziekowac za opinie itp.

Gracz jakich wielu
 
A jak myślicie pójdzie wiedźmin 3 na takim czymś ? :D :
Pentium dual core e6300 (2x2.8GHz)
Windows 7 64-bit
3gb ramu
amd radeon hd 4350 (512 mb vramu)
WD10EZEX
 
@LeoBonhart
xD
słuchaj, wiedźmina 2 przeszedłem na tym sprzęcie na mrocznym tak około 6-8 razy szykując savy na dziki gon,także :D żeby szło w tak około 60 fps (płynnie bez zająkniecia, ) wszystko na minimalnych + najmniejsza rozdzielczość :D
 
Last edited:
Nie znam się aż tak, jak inni forumowicze, ale wydaje mi się, że na tyle, żeby stwierdzić, że ta karta sobie z Wiedźminem 3 po prostu nie poradzi, na żadnych ustawieniach grafiki.
 
ale tak na serio jakbym do tej konfiguracji dołożył z 2 gb ramu i wymienił kartę graficzną na taką z conajmniej 1 gb vramu (ale taką w miare dobrą) to myślę że na minimalnych bym odpalił :D
 
ale tak na serio jakbym do tej konfiguracji dołożył z 2 gb ramu i wymienił kartę graficzną na taką z conajmniej 1 gb vramu (ale taką w miare dobrą) to myślę że na minimalnych bym odpalił :D
A jakby babcia miała wąsy, to by była wojewodą. (Jak powiedział Lambert do Ciri w pierwszym tomie Sagi :p) Też chętnie bym zobaczyła wzmiankowany cud.
 
Top Bottom