Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

+
@Ukash
Dysk Twardy - Western Digital 1000 GB
Zasilacz - Chieftec Nitro 85
Obudowa jakaś chłodząca. Nie pamiętam jaka, ale wiatraków było jak przy autostradzie w Niemczech.
 
Mogę potwierdzić Dziki Gon GOTY chodzi na Kompie z Win 8.1, Karcie GeForce 750Ti 2GB, oraz procku Intel Pentium G3260 i 4GB Ram. średnie detale, choć zdarzają się freezy.
 
Muszę się przypomnieć, bo napisałem tu o plaźmie 46" ... pięknym obrazie na niej w rozdzielczości 1024x768, braku pixelozy, artefaktów itd. Wiem, że trudno wam w to uwierzyć, ale tak właśnie jest ... dalej nie będę kontynuował ...

Obecnie mam nowy monitor Sony 50" Full Hd 50W809C. Z tej okazji, kupiłem pierwszy z dodatków "Krew i Wino", z którego zakupem czekałem na nowy wyświetlacz i mam nadzieję, że W3 wypadnie równie dobrze, co Fallout 4. Dzisiaj zrobię sobie premierę.


Zastanawiam się jeszcze, czy jest sens wymieniać kartę graficzną. Obecnie, mam najbardziej wypasioną Ati Sapphire 280x z 3GB ram ze wszystkich wersji w całej wsi. Nie wiem, co o tym myśleć i co ew. po za Direct 12, mogła by obsługiwać nowa karta np. Sapphire Radeon R9 FURY NITRO 4GB HBM.
 
Last edited:
Witam,

Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem nowego laptopa, hp elite book 8570w. Laptop wyposażony jest w kartę graficzną AMD Fire Pro M4000. Zanim stanę się szczęśliwym posiadaczem Wiedźmina 3 chciałbym mieć pewność, że karta graficzna tego mojego laptopa szczęścia szczęśliwie mi go uciągnie (pozostałe podzespoły spełniają minimalne, a nawet zalecane wymagania sprzętowe, więc o nie się nie martwię). Jest ktoś kto byłby w stanie rozwiać moje obawy?

Pozdrawiam ( :
 
Warren_przez_V;n6932590 said:
Witam,

Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem nowego laptopa, hp elite book 8570w. Laptop wyposażony jest w kartę graficzną AMD Fire Pro M4000. Zanim stanę się szczęśliwym posiadaczem Wiedźmina 3 chciałbym mieć pewność, że karta graficzna tego mojego laptopa szczęścia szczęśliwie mi go uciągnie (pozostałe podzespoły spełniają minimalne, a nawet zalecane wymagania sprzętowe, więc o nie się nie martwię). Jest ktoś kto byłby w stanie rozwiać moje obawy?

Pozdrawiam ( :
Nie kupuj, gra nie pójdzie za słaby sprzęt - karta graficzna 2 kategorii z premierą w 2012, za tą samą kwotę w czasie premiery tego laptopa miał być świetnego PC z monitorem, klawiatura i myszą który posłużył by ci znacznie dłużej.

Tu masz wymagania od REDów a tu podane przez CDP.
 
Warren_przez_V;n6932590 said:
Witam,

Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem nowego laptopa, hp elite book 8570w. Laptop wyposażony jest w kartę graficzną AMD Fire Pro M4000. Zanim stanę się szczęśliwym posiadaczem Wiedźmina 3 chciałbym mieć pewność, że karta graficzna tego mojego laptopa szczęścia szczęśliwie mi go uciągnie (pozostałe podzespoły spełniają minimalne, a nawet zalecane wymagania sprzętowe, więc o nie się nie martwię). Jest ktoś kto byłby w stanie rozwiać moje obawy?

Pozdrawiam ( :

Pamiętam, gdy miałem Sony Viao 14" i3, Ati ... chyba 5060- laptop i bez problemu grałem na nim w Dead Island. Jednak, ja kupilem tego lapka nie do gier, tylko pracy. Był mały a wyświetlacz, miał na tyle duży, że bardzo komfortowo mi się z niego korzystało. Dodatkowo, miał także podświetlaną klawiaturę ... jak to mówią: "cud, malina ...".

Obecnie, posiadam pc i ... lapka, ale innego. Nie wyobrażam sobie, aby grać znowu na laptopie. Po pierwsze, grzeje się niemiłosiernie, po drugie, musisz go czyścić co jakiś czas pół roku - rok i rozkręcać ... chyba, że masz w domu klimatyzację i sterylne warunki, jak w montowni Intela :D
Moja konfiguracja to Ati R280x, 16 GB Ram, Intel 4590 - 3,8 GHz ... i jakoś to hula. Problemem, jest Fallaut 4, gdzie karta bardzo się grzeje. Na szczęście, kupiłem sobie ostatnio chłodzenie wodne procesora i wszystko diametralnie się zmieniło, nawet karta graficzna nie grzeje się już tak, jak wcześniej.

Odnieś to wszystko do małej, niemal szczelnie zamkniętej obudowy laptopa. Porównaj sobie wydajność okrojonego procesora z z laptopa i normalnego, z przeznaczeniem do pc. Odnieś proporcje np. mojej karty graficznej do jakiejkolwiek w laptopie. Oto moja karta, ta z linku.

sapphiretech.com/productdetial.asp?os=Win7_64&Pid=A70D30F5-C1A1-4D75-91B0-29C4DA612103&tag=download&lang=eng

Zobacz sobie także, jak zmodyfikowałem laptopa Tohiba A500 na Core 2 Duo z dobrą kartą Ati. W końcu laptop padł ... po pięciu latach. Weź pod uwagę również fakt, że laptopa nie da się naprawić, wymienić czegokolwiek itd. Można jedynie kupić drugiego, dokładnie takiego samego, by użyć go, jako dawcę części, płyty głównej. Zapłaciłem za nią 3 000 zł a po 3 - 4 - 5 latach spadła do wartości 100 - 200 zł. Nie da się jej zmodyfikować, rozbudować itd. Możesz jedynie poprawić chłodzenie i dostęp do niego w celu cyklicznego czyszczenia.





 
Dzień dobry, jestem nowym użytkownikiem forum. Witam wszystkich;) Mam jedno, mam nadzieję proste pytanie. Czy wersja pudełkowa Wedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku oprócz płyty DVD zawiera również kod umożliwiający pobranie gry z GOG ? Pytam ponieważ zależy mi na wersji pudełkowej a mój laptop nie na wejście na płyty ;) dziękuję za informację
 
Dzień dobry, jestem nowym użytkownikiem forum. Witam wszystkich;) Mam jedno, mam nadzieję proste pytanie. Czy wersja pudełkowa Wedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku oprócz płyty DVD zawiera również kod umożliwiający pobranie gry z GOG ? Pytam ponieważ zależy mi na wersji pudełkowej a mój laptop nie na wejście na płyty ;) dziękuję za informacje

Z tego co pamiętam to tak.
 
Top Bottom