Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

+
Witam,
myślicie, ze na takim sprzęcie gra pójdzie na (wysokie/ultra) w HD 1080p :/?
CPU: Intel Core I5 4670K 4.0Ghz
GPU: NVIDIA Geforce GTX770 2GB
RAM: 8GB 1600Mhz
 
W obecnej fazie gry na ultra da się grać tylko na 780 TI... trzeba czekać na wymagania jakie podadzą, poza tym zostało 8 miesięcy to wszystko może się zmienić:)
 
Moim zdaniem, oglądając ostatni trailer Wiedźmina 3, stwierdzam, że wymagania sprzętowe będą zbliżone do tych z Watch Dogs (no, może z lepszą optymalizacją) ;)
 
W_D przy takiej lipnej grafice powinno wymagać max gtx 660...
a co do W3 to przed nimi 8 miesięcy to, przez ten czas maja możliwość sporej optymalizacji.
 
Nie przesadzajmy, WD nie ma brzydkiej grafiki, po prostu nasze oko było przyzwyczajone do tego, co nam pokazali na E3 2012 ::)
 
Ja się zbytnio wymaganiami nie przejmuje, ponieważ i tak zimą zrobie upgrade specjalnie pod Wieśka. Oby tylko fundusze wystarczyły. Tylko czekać aż podadzą wymagania.
 
Patrząc na ten gameplay i grafikę w grze sądzę że minimalne wymagania powinny być chyba zbliżone do zalecanych dwójki. Bo o ile zakładam że pokazali "ultra" to minimum nie powinno być aż tak wymagające dla komputerów.
 
No więc tak, gra wygląda naprawdę dobrze na XOne. Jako iż ta konsola chodzi na bardzo zbliżonej architekturze, to musieliby się poważnie postarać, żeby zepsuć optymalizację na PC. Tutaj fajny wykres stosunku mocy Xboxa One do kart graficznych dostępnych na PC: https://i.imgur.com/5RoUDJ8.png

Jeśli NVidia nic nie namiesza w kwestii wsparcia dla czerwonych kart to jestem spokojny. Tak więc tylko jedno życzenie do Redów - nie zepsujcie tego proszę :D

@mejku
Język polski jest na tyle bogaty, że można wyrażać emocje bez uciekania się do wulgaryzmów, o co niniejszym apeluję.
Szypek


Całe szczęście moderatorzy nie piszą dialogów do Wiedźmina :D
 
Last edited:
Uhh. Jak mnie to cieszy, że nie muszę się martwić o wymagania. Zamówione na PS4 i mam nadzieję, że tam grafika też zrobi swoje :D.
 
Ja tam też już się nie martwię, pogram sobie w 1080p na maksa tak czy owak. W2 z ubersamplingiem i modami jakie wrzuciłem sobie na grafę, wygląda OBŁĘDNIE. Spada mi czasem do tych 42 fps ale i tak i tak płynnie jest :) Nie mogę się doczekać już W3. Trailer ze 20x oglądałem już jak nic :D Też tak macie?Czy ja jestem fanatykiem ?:D
 
Ja tam też już się nie martwię, pogram sobie w 1080p na maksa tak czy owak. W2 z ubersamplingiem i modami jakie wrzuciłem sobie na grafę, wygląda OBŁĘDNIE. Spada mi czasem do tych 42 fps ale i tak i tak płynnie jest :) Nie mogę się doczekać już W3. Trailer ze 20x oglądałem już jak nic :D Też tak macie?Czy ja jestem fanatykiem ?:D

Nie, nie tylko Ty :D.
 
Ten gameplay był z xone naprawde??
Chyba nikt do tej pory tego oficjalnie nie potwierdził, ale w komentarzach (polskich i zagranicznych) bardzo często pojawia się takie stwierdzenie. Z resztą chyba wszystkie gry zaprezentowane na konferencji M$ były odpalane na konsoli, przynajmniej ja to tak odebrałem.
 
Według mnie tylko Wiedźmin 3 był prawdziwym gameplayem na scenie. Cała reszta to tylko filmik puszczony w odtwarzaczu i kolesie na scenie udający ze grają. Zwróciliście uwagę, jak idealnie wychodziły im wszystkie sceny? I że nikt w głupi sposób nie zginął, każdy znał swoje miejsce a stream na głównym ekranie przełączał się płynnie i bez najmniejszych problemów pomiędzy graczami, ekranami i w ogóle wszystko wyświetlał perfekcyjnie? Według mnie bullshit.
 
No to jak myślicie core i5 3350p 3.1GHz 8GB ram 1333MHz ddr3 sapphire hd7870 GHz Edition 2GB/256bit pociągnie wiedźmina w 1080p albo 1600x900 czy coś w wysokich w tych 60fps? Bo się zastanawiam czy nie lepiej kupić ps4 zamiast lepszej karty za ponad 1000zł

Redzi trochę mnie już wkurzają, gameplay tylko parę minut :/ i ciągle posucha odnośnie info o wymaganiach. Tak czy siak kolekcjonerka zaklepana :p
 
Last edited:
No to jak myślicie core i5 3350p 3.1GHz 8GB ram 1333MHz ddr3 sapphire hd7870 GHz Edition 2GB/256bit pociągnie wiedźmina w 1080p albo 1600x900 czy coś w wysokich w tych 60fps? Bo się zastanawiam czy nie lepiej kupić ps4 zamiast lepszej karty za ponad 1000zł

Redzi trochę mnie już wkurzają, gameplay tylko parę minut :/ i ciągle posucha odnośnie info o wymaganiach. Tak czy siak kolekcjonerka zaklepana :p

Grafike zmień na lepszą może :D
 
No tak grafikę zmień, watch dogs ze spieprzoną optymalizacją lata w wysokich w 40-60fps, nie widzę sensu kupowania lepszej karty bo lepsze kosztują ponad 1000zl . Już lepiej ps4 kupić
 
Top Bottom