Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

+
Jesli mój dual core i hd 6670 i 4 gb ramu wystarczy to kupie bez saztanowienia. O optymalizajcę sie nie martwie bo gorszej jak w sims 3 to nie ma :D
 
Jesli mój dual core i hd 6670 i 4 gb ramu wystarczy to kupie bez saztanowienia. O optymalizajcę sie nie martwie bo gorszej jak w sims 3 to nie ma :D

Obawiam się, że na czymś takim to sobie co najwyżej soundtracka posłuchasz.
Chociaż... REDzi potrafią zaskakiwać. :thumbup:

Żartowałem. Do minimum w rozdziałce max 720p powinien wystarczyć.
 
Jak myślicie, na jakie ustawienia mi mój komp pozwoli ? Posiadam i5 4670k OC 4.2Ghz, 8GB RAM i Gigabyte GTX 770 z 2GB pamięci video. Ciekawe czy całkowite wymaxowanie ustawień na rozdzielczości FullHD będzie wymagało wydajności GTX780ti, czy może będzie to się dało zrobić na trochę słabszym sprzęcie z mniejszą liczbą FPS, ale nadal z zachowaniem pełnej płynności.
 
Last edited:
Jak myślicie, na jakie ustawienia mi mój komp pozwoli ? Posiadam i5 4670k OC 4.2Ghz, 8GB RAM i Gigabyte GTX 770 z 2GB pamięci video. Ciekawe czy całkowite wymaxowanie ustawień na rozdzielczości FullHD będzie wymagało wydajności GTX780ti, czy może będzie to się dało zrobić na trochę słabszym sprzęcie z mniejszą liczbą FPS, ale nadal z zachowaniem pełnej płynności.

Twój komputer ma bardzo zbliżoną budowę do mojego z tym żę ja mam i7 2600k i R9 270x :D
Myślę, że u Ciebie Physx zeżre dużo mocy karty graficznej :/
Ale spokojnie na wysokich w 1680x1050 pójdzie :D Liczę że u mnie będzie to samo :D
Nie wiem jak na innych rozdzielczościach bo nie mam takiego monitora :) ale dla mnie to tylko bez sensowne zwiększanie wymagań gry ( im większy monitor tym lepszy sprzęt potrzebny :( )
 
Jako ,że wczoraj troche trolowałem i moderator mi odpowiedział :victory:
To może dzisiaj mi powie czy włosy Geralta od NVIDII będą na konsolach ,czytałem o futrach ,których konsole nie otrzymają.
Na co gracze konsolowi mogą liczyć jeśli chodzi o te "bajerki"?
 
Słuchajcie, a co z tymi futrami i włosami? Będą na PS4? Bo tak sobie obejrzałem gameplaye i to wygląda tak fajnie że nie wiem czy nie zmienię planów sprzętowych...
 
Więc mam rozumieć, że na PS4 będzie wyglądał trochę lepiej niż na konferencji microsoftu?

Może będzie lepsza rozdzielczość, wyglądać powinna gra podobnie. Swoją drogą w serwisie Giant Bomb John Mamais trochę narzekał na Ps4 jeśli chodzi o developing. Xbox podobno łatwiejszy do programowania. Playstation na zasadzie prób i błędów
 
Jak myślicie, pogram na tym kompie w W3 na średnich detalach ?

Procesor: Amd fx x6 fx-6300
Karta Graf.: Nvidia gtx 650 Ti 2gb
Ram:8GB DDR3
 
Sądzę, że w przypadku konsol będzie wyglądać to bardzo podobnie, ewentualnie PS4 dostanie wyższą rozdzielczość, plus może jakieś subtelne różnice w cieniowaniu, AA itp.
Co do narzekań na sprzęt Sony, być może problemem jest pamięć.
Nie dlatego przecież M$ nie wrzucił do nowego klocka GDDR5, bo im było kasy szkoda (jak sądzą niektórzy), a dlatego, że jest to pamięć wideo (wyspecjalizowana nie ogólna) i w pewnych sytuacjach może sprawić więcej szkody niż pożytku.
No, ale to tylko takie gdybanie. Tak czy siak PS4 jest mocniejsza, w związku z czym lepszą rozdziałkę zapewne dostanie.

Ja tam czekam na wymagania wersji blaszakowej. I naprawdę nie ma sensu teraz pytać czy pójdzie mi na średnich, wysokich, itd. bo na razie nikt nie wie nic na pewno, Redzi również. Może jesienią będziemy mądrzejsi.
 
Top Bottom