Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

+
Nie działa na Xboxie. Na prezentacji Microsoftu głowa i futro gryfa nie falowały, natomiast w Novigradzie na PC już tak.
@Marcin Momot w którymś z postów potwierdził (chyba gdzieś w temacie E3... w okolicach 400tnej strony), że gameplay z Novigradem był pokazywany na Xboxie. Wypowiedź Pana Marcina brzmiała mniej więcej w tym tonie:
"Nie powinniśmy nie doceniać Xboxa. Jest to moja ulubiona konsola."

------------

To było o gameplayu z gryfem.
Nie - to była rozmowa po drugim gameplayou. Pamiętam bo gdy wspomniałem, że gameplay wygląda jak z konsoli (dodatkowo zamieściłem obrazek do porównania - patrz poniżej)
Po czym jeden z forumowiczów zwrócił moją uwagę na futro na głowie gryfa przytroczonej do siodła.
Później wypowiedział się @Marcin Momot
(poszukam tej strony w wolnej chwili i dodam link .. ) - ok nie wytrzymałem zacząłem przekopywać ale nie widzę....

OK Większość osób wraz z moderatorami twierdzi, że 1 i 2 gamplay były na innych platformach (1 = Xbox / 2 = PC)
3-ci gameplay był na 100% na PC

Obrazek (na PC chciałby móc zobaczyć grę także w takiej kolorystyce)
http://a.pomf.se/jjxldf.png
 
Last edited:
Nie wprowadzajcie ludzi w błąd, było już wiele razy pisane, że tylko gameplay z konferencji MS szedł z Xboxa, pozostałe z PC.
Jakbyście jeszcze podali specyfikacje tych PC, to ładnie by ucieliście 3/4 spekulacji ; )
 
Jak już?780 Ti? Przecież 780 Ti jest szybszy od Titana, sam mam 780 Ti i wiem co to bydle potrafi, szczególnie po solidnym podkręceniu.
Kumpel jakiś czas temu miał GTX 780 i kręcił go na 1350 na rdzeniu i 7200 na pamięciach i miał wydajność trochę ponad 780 Ti . Nie wspominając już o tym ze wyższa była od Titana. Te karty się bardzo dobrze kręcą, chyba że ma się niefart albo kartę od Gigabyte'a (totalne dno) to wtedy jest problem.

Mam Asusa jak ustawiałem na godzine przy maksymalnym napięciu 1213 na gpu 1225 ale karta podbiła do 79 stopni i się wystraszyłem dosyć mocno ;p Ogólnie to jest szansa na uwalenie GPU przy temp 80c?
 
Mam Asusa jak ustawiałem na godzine przy maksymalnym napięciu 1213 na gpu 1225 ale karta podbiła do 79 stopni i się wystraszyłem dosyć mocno ;p Ogólnie to jest szansa na uwalenie GPU przy temp 80c?

Ja mam ASUSA GTX 780 TI DC2 i u mnie lata na 1262/7400, wentyl na 82% i więcej niż 74 stopnie nie widziałem (w upały). Przy 90% jakieś 69 do 72.
Nie masz co się martwić o to że uwalisz kartę przy 80 stopniach :) Podkręć trochę obroty wentylatorów i tyle.
Jaki to dokładnie model karty?
 
Nie wprowadzajcie ludzi w błąd, było już wiele razy pisane, że tylko gameplay z konferencji MS szedł z Xboxa, pozostałe z PC.

Kiedy będą podane chociaż minimalne ustawienia PC ?
 
Last edited:
Moja prośba, Drodzy Redzi, jest taka, by było jak najwięcej ustawień graficznych w opcjach. Mój pc, na którym będę grał bestią nie jest i nie będzie, na dobrej grafice mi kompletnie nie zależy, a dla płynności bez problemu poświęcę fajerwerki. Dlatego proszę np. o całkowitą możliwość wyłączenia cieni, dymów i rzeczy najbardziej pamięciożernych.
 
Kwestie związane z wymaganiami będą poruszane bliżej premiery gry, póki co cały czas trwa optymalizacja :)
Mimo wszystko nawet ten "niezoptymalizowany produkt" musiał jednak na czymś chodzić na tych targach, prawda? ; )
 
zgadzam się @Keth nikt was nie prosi, o to, abyście podali dokladne wymagania, bo strzelilibyście sobie sami w ten sposób w pięte, kiedy trwa optymalizacja, niemożliwe jest podanie wymagań. Każdy tu prosi o potwierdzenie, że demko chodziło na 16gb ramu, gtx 770 i i5'ce, i w jakiej rozdziałce z jakimi wymaganiami. Skoro optymalizujecie, to znaczy, że skoro na takim sprzęcie gra działa, to będzie jescze lepiej :)
 
zgadzam się @Keth nikt was nie prosi, o to, abyście podali dokladne wymagania, bo strzelilibyście sobie sami w ten sposób w pięte, kiedy trwa optymalizacja, niemożliwe jest podanie wymagań. Każdy tu prosi o potwierdzenie, że demko chodziło na 16gb ramu, gtx 770 i i5'ce, i w jakiej rozdziałce z jakimi wymaganiami. Skoro optymalizujecie, to znaczy, że skoro na takim sprzęcie gra działa, to będzie jescze lepiej :)

Redzi pucują ciągle grafikę, to że ten build gry działał na jakimś konkretnym piecu w uber, nie oznacza, że dana konfiguracja pociągnie grę w takich samych ustawieniach w dniu premiery.
 
"Pucowanie" to przecież ulepszanie gry, więc ludzie będą mniej więcej wiedzieli, czego się spodziewać, po wymaganiach. Chyba, że proces optymalizacyjny wyjdzie jak w Watch Dogs, to ja dziękuje :p
 
"Pucowanie" to przecież ulepszanie gry, więc ludzie będą mniej więcej wiedzieli, czego się spodziewać, po wymaganiach. Chyba, że proces optymalizacyjny wyjdzie jak w Watch Dogs, to ja dziękuje :p

Przez pucowanie mam na myśli ulepszanie, wprowadzanie bajerów itp. Redzi, w którymś tam wywiadzie czy wrażeniach z E3 zaznaczyli, że chcą, by gra była jeszcze ładniejsza.
 
A w takim sensie, to ok :). Pomimo tego, że jest to wersja alfa, to i tak wymagania nie skoczą o 100% w górę czy w dół. Będą oscylować po prostu wokół pewnych, na których chodzi demo, ale to sprawa cdpred'u kiedy je udostępnią
 
Ja mam ASUSA GTX 780 TI DC2 i u mnie lata na 1262/7400, wentyl na 82% i więcej niż 74 stopnie nie widziałem (w upały). Przy 90% jakieś 69 do 72.
Nie masz co się martwić o to że uwalisz kartę przy 80 stopniach :) Podkręć trochę obroty wentylatorów i tyle.
Jaki to dokładnie model karty?

Asus GTX 780 DCUII OC rewizja B1
 
Witam. Wie ktoś może jak gra będzie wyglądać na radkach??? Mam w planach kupić teraz r9 290 dla której co najmniej wysokie ustawienia moim zdaniem nie powinny być problemem jednak interesuje mnie coś innego. Wszędzie słychać nvidia to, nvidia tamto, jakieś futra itd i teraz zastanawiam się nad tym czy jak mam taką kartę to wszystkie te bajery też tam będą ? ze tam te futra włosy fajnie wyglądaja, drzewa się kołyszą itd
ps. Za mantle bym się nie obraził ;)
 
Top Bottom