Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

+
Juuhuuu! Ale jestem happy! Ulepszyłem kompa i w tej chwili Wiedźmin 2 śmiga mi na full detalach z Ubersamplingiem w całkiem stabilnych 40-60 fps :) Teraz mogę śmiało liczyć na Ultra w W3 :)
 
Juuhuuu! Ale jestem happy! Ulepszyłem kompa i w tej chwili Wiedźmin 2 śmiga mi na full detalach z Ubersamplingiem w całkiem stabilnych 40-60 fps :) Teraz mogę śmiało liczyć na Ultra w W3 :)

...nie powiedział nikt nigdy ;)

A jakie masz konkretnie bebechy?
 
U mnie W2 z uber chodzi w 30-60fps i liczę że W3 chociaż na średnich pójdzie.


@ivanfabric Patrząc na wymagania to czego się innego spodziewać, pójdzie na średnich to i tak będzie sukces.
A tak nawiasem to wolę być zaskoczony pozytywnie niż odwrotnie.

Nie spełniam, mam r9 270x i5 4570 8gb ram i gram w rozdzielczości 1440:900.
 
Last edited:
Pesymista jesteś ;)

---------- Updated at 08:09 PM ----------

i5 4690K @4.2GHz, GTX 970, 16GB ramu 2133MHz

Świeżutki Windows z tylko dwiema grami i wszystko hula ładnie-pięknie:) A jeszcze do czwartku sie gryzłem i wkurzałem bo mi klatki leciały nawet do 8-15 w Vergen. Ale miałem AMD FX 8350, jednak Intel to potęga!

---------- Updated at 08:16 PM ----------

U mnie W2 z uber chodzi w 30-60fps i liczę że W3 chociaż na średnich pójdzie.


@ivanfabric Patrząc na wymagania to czego się innego spodziewać, pójdzie na średnich to i tak będzie sukces.
A tak nawiasem to wolę być zaskoczony pozytywnie niż odwrotnie.

To nie spełniasz zalecanych?
 
Last edited:
Siema , na jakich ustawieniach bedzie smigal u mnie wiesiek? Procek i7 -4700hq grafika geforce gtx 860m 4gb , 16gb ram , niewiem dokladnie jak moge równać 860m do 770 -tki i dlatego pytam .
 
Last edited:
@ivanfabric W takim razie z pewnością pójdzie na ultra. W FullHD oczywiście.

HairWorks, maybe??

---------- Updated at 08:32 PM ----------

U mnie W2 z uber chodzi w 30-60fps i liczę że W3 chociaż na średnich pójdzie.


@ivanfabric Patrząc na wymagania to czego się innego spodziewać, pójdzie na średnich to i tak będzie sukces.
A tak nawiasem to wolę być zaskoczony pozytywnie niż odwrotnie.

Nie spełniam, mam r9 270x i5 4570 8gb ram i gram w rozdzielczości 1440:900.

No to średnie, płynne 60 fps i do przodu! Też dobrze:) Ja myślałem, że na PS4 będę grał, ale zacisnąłem pasa i zęby i upgrejdnąłem.
 
Mam małe pytanie, jako że nie śledziłem zbytnio tematów dotyczących wymagań sprzętowych. Czy te rozpisane konfiguracje dla minimalnych i maksymalnych odnoszą się do ustawień grafiki z włączonymi bajerami Nvidii? Bo taka myśl mnie teraz naszła, że:
- po pierwsze, ileś-tam miesięcy temu twórcy zarzekali się, jakoby gra spokojnie chodziła na 'wysokich' na kompie z GTX-em 660 na pokładzie. Może to było przed implementacją wodotrysków Nvidii?
- wymagania posiadają bardzo wysoki próg wejścia. Cóż więcej mówić, możliwym jest, że Redzi mają tu na myśli minimalne + dodatki od N.
Jeśli się mylę, proszę mnie wyprowadzić z błędu. :D
 
Te wymagania są tak bezsensowne że chyba nie odnoszą się do niczego:p
Pamiętaj także że są tam wymienione podzespoły czerwonych na których to nie da się uruchomić nie których bajerów nvidia.
 
Czy stało się coś, o czym nie wiem? Tak się tu zrobiło luźno odnośnie tej grafiki, a jeszcze jakiś czas temu gdy podawałem swój konfig to ludzie krzyczeli, że na Ultra na pewno w 60 FPS'ach nie pójdzie :p Teraz podobny sprzęt podany, i pójdzie? Ale szczerze mówiąc chciałbym aby tak się stało, nawet bez tego hairworksa mieć 60 ze wszystkim innym maxed out : P
 
Tak na serio, to ja liczę na 60 fps, 1080p, a detale to tyle ile fabryka da byle bez spadku klatek. Czy to bedzie high, czy ultra, czy mieszanka, to już mniej ważne.
 
Tak na serio, to ja liczę na 60 fps, 1080p, a detale to tyle ile fabryka da byle bez spadku klatek. Czy to bedzie high, czy ultra, czy mieszanka, to już mniej ważne.

Zgadzam się z Tobą. Od Twojego configu różni mnie tylko procesor, bo mam I7 4790, i ram 8 GB(z tego co widziałem nie ma jak na razie różnicy FPS bo gry nie wykorzystują, ale RAM zawsze dobry do innych operacji na komputerze : ) ) więc również liczę na 60 FPS bez hairworks, a z nim z 50 FPS.
 

I w nic nie grałem ;-;

Swoją drogą po formacie dostałem takiego kopa, że czuję jakbym nowy komputer kupił, teraz W3 pójdzie na pewno XD
 
Patrząc po ostatnim zwiastunie, widać że gra powinna spokojnie chodzić na sprzęcie z wymagań minimalnych, powyżej minimum ;)
 
Ale mogę liczyć, że ładne wykresówki dla poszczególnych rozdzielczości (oraz ustawień) przedstawisz?
 
Top Bottom