Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

+
Ja mam intel i5 3230m karta amd Radeon HD 7670m (1gb vram) i 16gb ram. Grę odbieram zaraz po maturce we wtorek (moja ostatnia-przypadek?:D) i też oczywiście dam znać jak to wygląda (w 900p)
 
miałem okazje pograć w gta V na tym sprzęcie, wiem ,że ma mniejsze wymaganie ale szlo na low/medium
 
Ja mam intel i5 3230m karta amd Radeon HD 7670m (1gb vram) i 16gb ram. Grę odbieram zaraz po maturce we wtorek (moja ostatnia-przypadek?:D) i też oczywiście dam znać jak to wygląda (w 900p)

Jaką masz we wtorek? Jam ma ustny polski.
 
U mnie na pokładzie MSI 970 GTX, I5 3470. Gram w fullhd na 24 calach. Chętnie podzielę się informacją co do ustawień i szybkości działania ale dopiero we wtorek wieczorem po powrocie z pracy.
 
Jaką masz we wtorek? Jam ma ustny polski.
Ustny polski mam jutro :) We wtorek historia rozszerzona. Z jednej strony to rozszerzenie z ktorego jestem najsłabszy a i wynik najmniej istotny :p Ale już od dwóch dni powtarzam sobie "skup się na tym cholernym teście, nie na tym, że za chwile pójdziesz odebrać swój egzemplarz W3". Dobra, wróćmy do tematu, ale będę 3mał za Ciebie kciuki :)
 
Tak i ja, GTX 970, Intel Core i7 4790 i 8 GB RAM, podzielę się we wtorek opiniami na temat wydajności :) Mam nadzieję, że ostatnie informacje co do Ultra na 770 się sprawdzą i będę miał bez problemu Ultra w 60 FPS'ach :) Bez hairworks rzecz jasna, bo przy tym podobno spada mocno.
 
Może pozbiera się te informacje od forumowiczów i wrzuci w jeden post potem żeby było łatwiej, konfiguracja + ustawienia + średni FPS.
 
Może pozbiera się te informacje od forumowiczów i wrzuci w jeden post potem żeby było łatwiej, konfiguracja + ustawienia + średni FPS.
Myśle, że to dobry pomysł, ale jeśli zaczniemy je wrzucać w ten temat to nie bedzie off-topic, a yych opinii nie bedzie znowu az tak duzo zeby kazdy nie znalazł tych bliskich swoim. Uporządkować można je po kilku dniach jak już trochę się uzbiera :)
 
No więc jutro powinienem dostać cieplutki egzemplarz gry i w nocy po północy będę próbował grać. Kibicujcie mojej GTX 650ti (2GB ofc). :D
 
Jeżeli mój złomowaty HD 5850 1GB nie spali się w menu to chętnie wam opowiem jak to działa na takich złomach co mają 5,5 lat.
 
Mam takie pytanie, miałem w sumie kupować nowego kompa ale ale ale, stwierdziłem że chyba nie ma sensu.. Taki mam obecnie sprzęt:

Radeon 6850
4 GB Ramu
Intel Core 2 Quad Q6600


Więc jak, pójdzie mi na najniższych detalach w FULL HD w 30 fps chociaż? xD
 
Więc jak, pójdzie mi na najniższych detalach w FULL HD w 30 fps chociaż? xD
Nie bardzo, no i mało RAMu masz, a z tą kartą nie ma opcji by oczekiwać FHD. Jak wspominałem wcześniej, prawdopodobnie w sobotę sam przetestuję wiedźmaka na swojej HD6850 i zobaczymy czy jest grywalny chociażby w 800x600.
 
Top Bottom