Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

+
Wnioskuje od stworzenie nowego tematu z zawartością w postaci TYLKO suchych konfiguracji sprzętowych, ustawień gry i średniego FPS jaki uzyskaliśmy. Tak żeby to było bez komentarzy i bez szukania po postach. Komentować będziemy tu. W pierwszym poście stworzyć wzór do kopiowania i wklejania coś w ten deseń:
CPU: (z podaniem taktowania)
GPU: (z podaniem taktowania rdzenia i vram)
RAM: (z podaniem taktowania)
SSD: tak/nie
1) opcja graficzna gry
2) opcja graficzna gry
3) opcja graficzna gry
4) opcja graficzna gry
.
.
(x)
Średni FPS:

z opcjami graficznymi z gry musicie pomóc bo nie mogę na szybko znaleźć jakie są
 
Witam, mam pytanie czy któryś z dyskutujacych ma zamiar odpalić wiedzmina na gtx850m ddr3, zastanawiałem się nad zakupem ale w końcu zrezygnowałem i czekam na opinie, assasin creed unity na tej grafice przepuszcony przez nVidia expirience działał w mire płynnie na rozdzielczości 1366x768, na niskich detalach miałem min 28 fpsow maks 60 fpsow, co myślicie jak to bd wyglądac przy wiedzminie.
Pełna konfiguracja intel i7 4710 hq 8 GB ramu gtx 850m
 
Last edited:
@Rzodi

Karta może być pewnym problemem, ale po ostatnim dwongrade optymalizacji wszystko może się wydarzyć.
W nocy (jeśli serwery RED'om nie padną) powinny pojawiać się pierwsze testy wydajności.
 
Wnioskuje od stworzenie nowego tematu z zawartością w postaci TYLKO suchych konfiguracji sprzętowych, ustawień gry i średniego FPS jaki uzyskaliśmy. Tak żeby to było bez komentarzy i bez szukania po postach. Komentować będziemy tu. W pierwszym poście stworzyć wzór do kopiowania i wklejania coś w ten deseń:


z opcjami graficznymi z gry musicie pomóc bo nie mogę na szybko znaleźć jakie są
Pomysł już się pojawił wcześniej kolego, pewnie, że będziemy wrzucać :)
 
Zadziała W3 tak czy nie? W2 ledwo chodził na 640x480 na 20 fps low.

AMD Athlon X2 250 3GHz
Radeon HD 5450 1 GB DDR3
6 GB RAM DDR3 1333 mHz
 
Skoro W2 ledwo chodziłw rozdzielczości 640x480 na 20 fps no to masz odpowiedź- nie pójdzie :p

Swoją drogą nie wiem jak ludzie mogą grać w takiej rozdzielczości i przy 20 fps. Ani to płynne ani ładne. Przecież to obecne telefony mają wyższą rozdzielczość o_O
 
Jak najlepiej sprawdzić fps bez obciążenia grafiki tak żeby nie spadły? Na Radeonie oczywiście ja coś.
 
Mam pytanko do Was. Jak wiadomo gra będzie wykorzystywała PhysX.
Zastanawia mnie jedna kwestia czy w tym przypadku kiedy posiadam kartę Palit GTX 770 2GB VRAM, jest sens bym dołożył swoją poprzednią czyli GT 520 która byłaby odpowiedzialna tylko i wyłącznie za PhysX?

I nasuwa się jeszcze jedna myśl - rozumiem, że wtedy ona jest odpowiedzialna TYLKO za PhysX czy też inne dodatki Nvidi jak np. Hairworks?

EDIT:

Pojawiły się stery do Wieśka od zielonych :)

http://www.nvidia.pl/download/driverResults.aspx/85092/pl
 
Last edited:
Mam pytanko do Was. Jak wiadomo gra będzie wykorzystywała PhysX.
Zastanawia mnie jedna kwestia czy w tym przypadku kiedy posiadam kartę Palit GTX 770 2GB VRAM, jest sens bym dołożył swoją poprzednią czyli GT 520 która byłaby odpowiedzialna tylko i wyłącznie za PhysX?

I nasuwa się jeszcze jedna myśl - rozumiem, że wtedy ona jest odpowiedzialna TYLKO za PhysX czy też inne dodatki Nvidi jak np. Hairworks?

EDIT:

Pojawiły się stery do Wieśka od zielonych :)

http://www.nvidia.pl/download/driverResults.aspx/85092/pl

Taki zabieg zawsze jest korzystny dla fpsów. Pytanie tylko czy zasilacz uciągnie obie karty.
 
@zimny123z Myślę, że bequiet! Pure Power L7 630W ze spokojem da radę to pociągnąć :)

Czyli wszystkie bajery wtedy na siebie bierze GT 520. Pytanie czy nie będzie to w żaden sposób wpływało na spowolnienie pracy GTX 770 i czy ta karta uciągnie te zabawki?[FONT=Arial, serif] [/FONT]
 
@zimny123z Myślę, że bequiet! Pure Power L7 630W ze spokojem da radę to pociągnąć :)

Czyli wszystkie bajery wtedy na siebie bierze GT 520. Pytanie czy nie będzie to w żaden sposób wpływało na spowolnienie pracy GTX 770 i czy ta karta uciągnie te zabawki?

Sama gtx770 wystarczy do ultra bez chyba hair works. Ale głowy nie dam czy bez hair czy czegoś innego. Z dodatkową w ramach akceleratora fizyki luźniutko da radę. 630 wat może wcale nie być wystarczający. Geforcy nigdy nie słynęły z energooszczędności. Ale nie skreślałbym go może akurat wystarczy.
 
Top Bottom