Wiedźmin 3: Dziki Gon - 16 darmowych DLC dla każdego!

+
Wiedźmin 3: Dziki Gon - 16 darmowych DLC dla każdego!
List otwarty od Marcina Iwińskiego, współzałożyciela CD PROJEKT RED

Gry towarzyszą mi od kiedy pamiętam. Od zawsze była to jedna z moich ulubionych form spędzania czasu. Gdy zakładaliśmy CD PROJEKT RED, przyświecała nam jedna idea -- chcieliśmy tworzyć gry z pasji, od graczy dla graczy. Z perspektywy czasu wydaje mi się, że sukces Wiedźmina wynika w dużej mierze z faktu, że nigdy nie zapomnieliśmy jak to jest być graczem.

Uczucie, które towarzyszy nam, gdy kupujemy grę, a po skończeniu odkładamy ją na półkę i podziwiamy całą naszą kolekcję... To jest coś, co sprawia, że czujemy się dobrze; coś, co sprawia, że fajnie jest być graczem. Świetne jest też, gdy twórcy naszych ulubionych tytułów zapewniają wsparcie dla swoich gier. Dobrze jest móc odezwać się do kogoś i błyskawicznie uzyskać pomoc; fajnie jest też, gdy pojawia się patch, który poprawia rozgrywkę, czy dodaje nowe elementy do gry. Te rzeczy naprawdę nie muszą być duże, mniejsze dodatki też potrafią cieszyć. Pamiętamy jeszcze czasy, gdy np. nowa mapa do gry nie oznaczała konieczności sięgania do portfela.Świat się zmienił, rozumiemy jego biznesowe realia, ale uważamy, że to naprawdę nie musi oznaczać, że np. dodatkowy miecz czy zbroja dla konia muszą być płatne. Szczególnie, że dosłownie przed chwilą zapłaciliśmy za całkiem nową grę.

Nadchodzi Wiedźmin 3: Dziki Gon -- nasza największa i najbardziej ambitna gra, a zarazem projekt, który mam nadzieję kojarzą już w tej chwili fani RPG na całym świecie. To nasza okazja, aby pokazać graczom i branży, że można inaczej. Aby podziękować Wam za zakup gry, każdy gracz, niezależnie od wersji gry, tj. platformy czy edycji, otrzyma 16 DLC za darmo. Mamy nadzieję, że te DLC-ki dadzą Wam dodatkową radochę z gry, a zupełnie przy okazji, jeśli ktoś w branży zdecydowałby się postąpić podobnie, to na pewno się nie obrazimy.


Trzymajcie się,
Marcin

Program DARMOWYCH DLC do Wiedźmina 3: Dziki Gon składa się z 16 całkowicie bezpłatnych dodatków dostępnych dla każdego gracza, który nabył kopię Dzikiego Gonu. Program obejmuje każdą z platform, na których pojawi się gra, tj. Xbox One, PC lub PlayStation®4, oraz każdą z wersji gry (cyfrową, fizyczną, kolekcjonerską i standardową).

20 maja udostęniony zostanie pierwszy pakiet DLC (zawierający dwa DLC z planowanych 16), w skład którego wejdzie Temerski Rynsztunek (wraz z darmową zbroją dla konia), oraz dodatkowe fryzury i brody dla bohatera gry, Geralta. Poczynając od tego momentu w każdym kolejnym tygodniu publikowany będzie darmowy pakiet składający się z dwóch nowych DLC. Gracze będą uprawnieni do pobrania DLC za darmo niezależnie od tego czy nabyli grę w przedsprzedaży, czy po premierze. Instrukcje dotyczące sposobu pobrania DLC na poszczególnych platformach zostaną podane w późniejszym czasie.


Dodatkowe informacje dotyczące programu 16 DARMOWYCH DLC znajdują się w poniższych pytaniach i odpowiedziach

P: Co muszę zrobić, żeby otrzymać 16 darmowych DLC?
O: Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, aby otrzymać 16 darmowych DLC jest kupienie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wszystkie DLC będą dostępne za darmo na wszystkich platformach (Xbox One, PC i PlayStation 4).


P: Czy muszę nabyć grę w przedsprzedaży, aby otrzymać darmowe DLC?
O: Nie, każdy z elementów DLC będzie dostępny do pobrania niezależnie od tego czy gra została zakupiona przed, czy po 19 maja, 2015.

P: Mam standardową wersję gry (nie kolekcjonerską). Czy nadal kwalifikuję się do otrzymania darmowych DLC?
O: Tak. 16 darmowych DLC będzie dostępne niezależnie od tego jaką wersję gry posiadasz (standardową, kolekcjonerską, cyfrową lub fizyczną).

P: Jaki jest plan? Kiedy mogę spodziewać się opublikowania DLC?
O: Chcemy publikować nowe pakiety (w skład każdego z nich będą wchodziły dwa różne DLC) w tygodniowych odstępach, zaczynając zaraz po premierze 19 maja, 2015. Pierwszy pakiet opublikujemy 20 maja. Następny będzie dostępny tydzień później, 27 maja, a kolejny 3 czerwca i tak dalej. W pierwszym pakiecie znajdziesz Temerski Rynsztunek oraz zestaw nowych fryzur i bród dla Geralta. Kolejny pakiet zawierać będzie dodatkowe zadanie oraz alternatywny wygląd dla jednej z głównych bohaterek gry - Yennefer z Vengerbergu


Grę w przedsprzedaży można zamówić na buy.thewitcher.com.
 
o Yen widać :D A tak po za tym to Tylko Redzi mogą tak zrobić.Wielki szacunek i przeogromne dzięki :hatsoff:
 
Last edited:

Guest 2686910

Guest
Jeśli to jest ostateczna twarz Yen...

Gdzie ten luty.
 
Zwykła zagrywka marketingowa, że "O, my dajemy coś co powinno i tak znajdować się w grze, LECZ dajemy to za darmo więc jest fajnie, hehe"

Ale i tak dobrze, że nie trzeba płacić.
 

shasiu

Forum veteran
Z jednej strony fajnie, chciałbym by tak wspierali grę przez jak najdłuższy czas, ale z drugiej kojarzy mi się to z "wycięliśmy zawartość gry i damy ją wam za darmo"...
 
@Zawiszay

W dzisiejszych czasach większość firm kazałaby sobie płacić za takie właśnie rzeczy, które w grze powinny się znaleźć.

Wiadomość jak najbardziej pozytywna :). Świetny gest ze strony CDPR. Mam nadzieję, że a tych DLC nie poprzestaniecie i uda się wydać jakieś dodatkowe przygody do gry. Oczywiście nie darmowe :).
 
Wypadłoby to bardziej wiarygodnie, gdyby takie DLC zostało ogłoszone jakiś czas po premierze...

P.S. Może warto już teraz opublikować info o jakimś dostępnym za darmo, 1 GB patchu :D
 

Guest 2686910

Guest
Do tych, co mówią, że to tania zagrywka: może po prostu nie zdążą tego wcisnąć na płytę. Więc lepiej dać ściągnąć po premierze, niż nie wsadzać w ogóle czy przekładać premierę, nie?
 
Z jednej strony fajnie, chciałbym by tak wspierali grę przez jak najdłuższy czas, ale z drugiej kojarzy mi się to z "wycięliśmy zawartość gry i damy ją wam za darmo"...

"the fact that we are announcing the DLC before launch does not mean it is ready here and now. We are currently focused on polishing The Witcher 3: Wild Hunt but some of the teams are free to start working on additional content that can be released after we launch the game."
 
Yennefer wygląda nieźle.
Ale wciąż bym chciał jej model zobaczyć z bliska.

Temerski rynsztunek wygląda śmiesznie. Fryzury i brody dla Geralta jako day one DLC spoko, tak ma być. Chociaż imo to powinno być od razu w grze.
 
Jakieś tam zagrywki marketingowe muszą być. Takie jak ta są jak najbardziej do zaakceptowania.
 
@Marcin Momot
A tak odnośnie nowych bród, czy to oznacza że jednak broda Geralta nie będzie odrastać?

A może właśnie będzie odrastać i żeby ją odpowiednio przyciąć/wymodelować będzie trzeba wcześniej zapuścić?

Włosy pewnie raczej będą "automatyczne" (tak jak w Wiedźminie 2) ale broda :)....

 
Top Bottom