Wiedźmin 3: Dziki Gon - 16 darmowych DLC dla każdego!

+
Nie spodziewałem się, że można się chwalić czymś takim. Nie damy wam zbroi i fryzurek, ale dostaniecie je po premierze, a my dzięki temu będziemy mogli je nazwać darmowym dlc. Nie wiem, czy mam śmiać się czy może płakać. Pijar pełną gębą.
 
Last edited:
Nie spodziewałem, że można się chwalić czymś takim. Nie damy wam zbroi i fryzurek, ale dostaniecie je po premierze, a my dzięki temu będziemy mogli je nazwać darmowym dlc. Nie wiem, czy mam śmiać się czy może płakać. Pijar pełną gębą.

Oj tam, nie marudź. Darmo jest to bierz, a nie marudzisz...
 
Nie spodziewałem, że można się chwalić czymś takim. Nie damy wam zbroi i fryzurek, ale dostaniecie je po premierze, a my dzięki temu będziemy mogli je nazwać darmowym dlc. Nie wiem, czy mam śmiać się czy może płakać. Pijar pełną gębą.

Może dlatego, że nie dali rady by tego zrobić na premierę bo są zajęci takimi rzeczami jak optymalizacja, balans etc. Nawet jak coś jest za darmo to cebulak będzie narzekał...Myslenie nie boli
 
Last edited:
Popatrz na to z innej strony taki Ubisoft czy Electronic Arts oni specjalnie wypuszczają niedoroby żeby potem płacić dodatkową kasę za coś co już powinno być na samym początku
 

Zbroja dla konia (<3). Przecież to rozbój w biały dzień, żeby pieniędzy za to nie brać!
 
Nie spodziewałem się, że można się chwalić czymś takim. Nie damy wam zbroi i fryzurek, ale dostaniecie je po premierze, a my dzięki temu będziemy mogli je nazwać darmowym dlc. Nie wiem, czy mam śmiać się czy może płakać. Pijar pełną gębą.

Ale przecież właśnie o marketing w tym zagraniu chodzi. Rozgłos i wyróżnienie murowane, a przy okazji policzek w obecny system sprzedaży gier :p...


A jak dostaniemy to ZA DARMO, nie ma się co pieklić.
 

Guest 2686910

Guest
Ech, ale po co od razu do wyzwisk... Ogólnie się zgadzam, ale może jakoś kulturalniej, panowie.
Nawet jeśli to PRowa zagrywka (osobiście nie wierzę), to i tak za darmo. Nie ma co narzekać imo.
 
I tego się właśnie spodziewałem po Redach, piękny ruch z ich strony. Inni dyktowaliby cenę na równi z samą grą wy dajecie to za darmo i się Wam to chwali ;)
:cheers:
@Marcin Momot
Dotyczy to również steamowej wersji czy ta już żyje swoimi prawami?
 
Bez żartów proszę. Jakie za darmo? To jest w cenie gry, tylko że przemianowane na darmowe dlc dla wszystkich, które ma przedłużyć zainteresowanie grą. Aż tak niskiej zagrywki się nie spodziewałem.
 
Uuuu skoro Redzi stworzyli już 16 darmowych DLC to znaczy, że mogliby wydać grę, a tak to się nudzą i niecnie czynią W3 jeszcze potężniejszym. :p Swoją drogą wydaje mi się to trochę naciągane. To tak jakby wziąć dowolną grę, wyciąć kilka rzeczy a potem powiedzieć, że daje się je za darmo. Ale to taka moja dywagacja, może przez to Redzi chcą zademonstrować, iż sprzedawanie osobno DLC wyciętych z gry (witaj BioWare) jest niesprawiedliwe względem graczy i za to im chwała i cześć!!!

Bez żartów proszę. Jakie za darmo? To jest w cenie gry, tylko że przemianowane na darmowe dlc dla wszystkich, które ma przedłużyć zainteresowanie grą. Aż tak niskiej zagrywki się nie spodziewałem.
No fakt, w cenie gry, bo trzeba kupić W3 by te DLC odpalić, ale czy to źle, że po premierze będą rozwijać grę?
 
Last edited:
Top Bottom