Wiedźmin 3: Dziki Gon - 16 darmowych DLC dla każdego!

+
Nie spodziewałem się, że można się chwalić czymś takim. Nie damy wam zbroi i fryzurek, ale dostaniecie je po premierze, a my dzięki temu będziemy mogli je nazwać darmowym dlc. Nie wiem, czy mam śmiać się czy może płakać. Pijar pełną gębą.

Staraliśmy się dobrze wytłumaczyć dlaczego to jest fajne - nie wycinamy niczego z gry. Proces produkcji wygląda tak, że skupiamy się w 100% na tym aby skończyć to co ma się znaleźć w grze w momencie jej certyfikacji a później tłoczenia (co zajmuje kilka dobrych tygodni).
Chcieliśmy jednak aby wszyscy którzy nas wspierają i zakupią grę dać prezent - dlatego też przez czas od jej ukończenia i certyfikacji będziemy tworzyć dodatkową zawartość.

Przykre jest to że nawet działanie w 100% pro gracze może być odebrane jako chęć zrobienia kogoś w konia.
 

Guest 2686910

Guest
Bez żartów proszę. Jakie za darmo? To jest w cenie gry, tylko że przemianowane na darmowe dlc dla wszystkich, które ma przedłużyć zainteresowanie grą. Aż tak niskiej zagrywki się nie spodziewałem.
Przyjemne z pożytecznym. W ostatniej fazie developmentu część zespołu pracującego nad grą niezbyt ma co do roboty (Art team, quest designerzy), więc mogą się zająć czymś na boku, a później to wydać. Tym lepiej, jeśli wydłuża to życie gry. Tym lepiej, jeśli tworzy dobry PR.
@Rafal Jaki Precisely. Nie przejmujcie się, ja doceniam :p
 
DLC 17 - "Kowal z Podgrodzia wchodzi do gry!", wtedy to już mogliby nawet zrobić rudego Geralta i nikt by nie narzekał.

Ale bardzo fajny żart z konkurencji (a może podyktowany forumowymi heheszkami z Bethesdy?) z tą zbroją dla konia. Ogólnie wszystko wygląda prześwietnie i jaram się.
 
Zbroja dla konia wróży, że mamy jakieś pole do manewru jeżeli chodzi o kustomizację wierzchowca. Fajny bajer w sumie.
 
Ja to widzę tak. 16 darmowych DLC, 2 w jednym pakiecie, jeden pakiet na tydzień. Znaczy się do 15 kwietnia co tydzień będziemy dostawać coś nowego. Raczej małego, mało znaczącego, ale fajnie, że gra będzie żyła po premierze i to całkiem niekrótko.
W dobie allegro i innych ebayów ma to także znaczenie dla firmy i jej akcjonariatu. Grze bez multi trudno jest zatrzymać graczy na dłużej, a przecież CD Projekt RED zależy żeby grę kupować od nich i ich partnerów, a nie z drugiej, czy trzeciej ręki.

Gra nie będzie mieć DRM, a darmowe DLC jako zachęta do dłuższego obcowania z grą? Ja to kupuję. Jasne, oczywiste jest, że wolałbym to wszystko dostać w dniu zero, na dzień dobry. Ale gra wygląda mi na olbrzymi projekt i tłumaczę sobie to wszystko w ten sposób, że lepiej, że twórcy odkładają w czasie wypuszczenie (a mam nadzieję także i dopieszczenie/skończenie) różnych małych umilaczy, bo dzięki temu mają teraz więcej czasu na zadania niezbędne: optymalizacja, poprawianie bugów, ulepszanie animacji. Są rzeczy ważne i ważniejsze.

Dzięki REDZI!
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Oczywiście że to marketingowa zagrywka. Przecież skoro to wszystko jest za darmo to czemu tego nie wrzucą od razu do gry zamiast bawić się w cyrki ze ściąganiem i reklamowaniem? Do premiery niecałe 4 miesiące, na pewno zdążyliby wrzucić takie pierdoły jak brody i zbroje... Które zresztą już są gotowe, bo widnieją na obrazku.

Tak czy owak nie mam zamiaru narzekać. Reklama fajna. Byleby wśród tych DLC nie było gnomów wyciętych z gry (bo mają w niej być od razu, a nie że mam specjalnie coś ściągać)
 
Świetna wiadomość, dostawać coś co tydzień i po kolei wrzucać do gry (mam nadzieję, że nie trzeba grać od nowa).

Pytanie tylko: czyżby REDzi nie zdążyli zrobić tych 16 dodatkowych rzeczy i odkładają je na później, aby doszlifować to co jest bardziej istotne? Wg mnie to całkiem możliwie i wtedy DLC tak naprawdę jest tym co się powinno znaleźć już wcześniej w grze.

Ale czy tak czy siak nie mam takiego podejścia jak raison d'etre, bo lepiej zdążyć zrobić ważniejsze rzeczy, a resztę zostawić na późniejsze DLC niż całkowicie z nich rezygnować. Dlatego bardzo dobrze ze strony REDów, że udoskonalają grę o nową zawartość mimo tego, że pewnie mają już dość po tylu latach ciężkiej pracy :D
 
Tak patrzę to trochę ta broda Geralta wygląda dziwnie. Jakby miał nałożoną piankę po goleniu. :D
@Qyzu' - To będą raczej drobne przedmioty, czy dodatki, więc raczej od nowa grać nie trzeba będzie.
 
Obrazek jest na tyle mały, że dopiero teraz zauważyłem. No czyli będą specjalne animacje przy zmienianiu fryzury i zarostu, to kolejna miła wiadomość.
 
A co do tej Yen. Niby ładna, ale z tą miną to nie trafili. Ciężko po tej minie ocenić jak ona naprawdę będzie wyglądać, bo wg mnie wygląda jakby chwilowo nie ogarniała co się dzieje wokół niej :p
 
Obrazek jest na tyle mały, że dopiero teraz zauważyłem. No czyli będą specjalne animacje przy zmienianiu fryzury i zarostu, to kolejna miła wiadomość.


Tu masz większy.
Prawy i pokaż obraz.
 

Guest 2686910

Guest
A co do tej Yen. Niby ładna, ale z tą miną to nie trafili. Ciężko po tej minie ocenić jak ona naprawdę będzie wyglądać, bo wg mnie wygląda jakby chwilowo nie ogarniała co się dzieje wokół niej :p
Nie.
 
Top Bottom