Wiedźmin 3: Dziki Gon - 16 darmowych DLC dla każdego!

+
Serdeczne dzięki za taki prezent. :)
Liczę, że nas jeszcze nie jeden raz tak pozytywnie zaskoczycie. :)
 
Last edited:
zbroja dla konia... hmm.. ciekawe czy to pójdzie w tym kierunku co w Złotym Kompasie :)

 
Ekhm.. wszystko fajnie ale ta zbroja to serio? Bo niedługo będziemy mieli taki wizerunek Geralta:
 
Nie wygląda na coś przesadnego i robiącego z Płotki rumaka ciężkozbrojnych spod Grunwaldu. :) Także ten... :coffee:
 
Ale @nejm owi chyba chodziło o tą, którą ma Geralt, która mi też się nie podoba wcale, pomijając to, że cała akcja jak najbardziej i pozostałe DLC są świetne.
 
@Muad'Dib Przecież jest pokazana na tym skrawku :p Taki tęczowy rycerz.
@robert70r Mówiłem bardziej o tym co ma Geralt na sobie. W dziwnym kierunku idą te modele ubiorów. Zbroi dla konia w ogóle nie rozumiem bo i po co? Geralt nie walczył konno. Zamiast tego alternatywny strój dla Jaskra/Zoltana/Triss/Ciri/kogokolwiek z towarzyszy byłbym imo lepszym rozwiązaniem skoro i Yennefer takowy dostanie. Trochę marnotrawstwo czasu według mnie. Reszta jak najbardziej na tak. Fajnie że Redzi będą po skończeniu gry jeszcze trochę ją rozwijać i coś tam dostaniemy dodatkowego.
 
Last edited:
@nejm, w grze będzie walczył na koniu, zostało to już potwierdzone. A sam pomysł na taki właśnie dodatek jest zapewne żartobliwym nawiązaniem do płatnej zbroi dla konia z Obliviona :p

A co do strojów dla reszty przyjaciół to skąd wiesz że takowych nie będzie? Dodatków ma być 16, póki co ujawnili cztery. Wśród pozostałych 12 mogą się znaleźć alternatywne ciuchy dla Jaskra i innych.
 
@nejm , w grze będzie walczył na koniu, zostało to już potwierdzone. A sam pomysł na taki właśnie dodatek jest zapewne żartobliwym nawiązaniem do płatnej zbroi dla konia z Obliviona :p.

Znaczy wiem że to może być nawiązanie do Bethesdy tylko wydaje mi się że można by to przeznaczyć na coś innego z lepszym skutkiem. Ale jeśli ma być walka konno, to ma to jakiś sens faktycznie. Zatrzymałem się na etapie plotki, że jednak takiej walki w finalnej wersji nie będzie ;)

A co do strojów dla reszty przyjaciół to skąd wiesz że takowych nie będzie? Dodatków ma być 16, póki co ujawnili cztery. Wśród pozostałych 12 mogą się znaleźć alternatywne ciuchy dla Jaskra i innych.

Możliwe. Chętnie bym zobaczył jakieś alternatywne wersje. Jak nie będzie, to się obóz Triss wkurzy, że są dyskryminowani :p
 
Last edited:
(...)
Może to tylko wrażenie, albo ta zbroja (szeroka w barach), czy ujęcie (kąt) - ale czy głowa Geralta nie wydaje się wam ... mała :D
Chyba właśnie przez zbroję można odnieść takie wrażenie...hmmm?

Czy ja wiem? Jak dla mnie wygląda normalnie. :)
 
Last edited:
Powiem króko - Yen wygląda świetnie. Geralt ma bardzo dobrze zrobioną (i profesjonalnie nałożoną) piankę do golenia, a ten kolorowy płaszczyk do temerskiego rynsztunku jest doprawdy epicki.
@Marcin Momot, możecie podrzucić mi na dniach obecną wersję gry? Na figurkę i medalion poczekam do lutego, ale grę poproszę w najbliższym czasie. :)

Ale jak to tak? Wyślemy jednej osobie, to musielibyśmy wysłać wszystkim;) Do premiery nie zostało dużo czasu, zleci szybko. Cierpliwości;)
 
@Marcin Momot mnie interesują te screeny z japońskiego portalu. Jest szansa, że te, bądź jakieś nowe w rozsądnej rozdzielczości dostaniemy... soon? :)

Niestety nic mi nie wiadomo na ten temat. To są screeny z tego samego dema, które jest już szeroko dostępne w sieci. Kolejna partia będzie przedstawiać nowe rzeczy.
 
Top Bottom