Wiedźmin 3: Dziki Gon -- data premiery Edycji Gry Roku

+
Wiedźmin 3: Dziki Gon -- data premiery Edycji Gry Roku



Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku to zbiorcza wersja najczęściej nagradzanej gry 2015. W jej skład wchodzą: Dziki Gon, zdobywczyni ponad 800 nagród, w tym 250 tytułów Gry Roku, a także dodatki Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, komplet dodatkowej zawartości udostępnionej po premierze, jak również wszystkie wydane dotąd ulepszenia i aktualizacje.

Zobacz zwiastun zapowiadający Edycję Gry Roku tutaj.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku pojawi się w sprzedaży 30 sierpnia 2016 na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Więcej informacji na temat gry znajduje się na www.thewitcher.com.
 
I całe nadzieje na poprawienie i rozbudowę olanych aspektów, czyli ER, poszły... się przejść.
Szkoda że nie będzie nowej okładki, w przeciwnym razie może i bym kupił raz jeszcze.

Przecież dawno było mówione, że żadnej ER nie bedzie. Ja się nad kupnem zastanowię, bo przy moim łączu dociąganie patchy przy ewentualnej reinstalacji to mordęga.
 
Też powiem, że szkoda iż nawet okładki nie zmienili ale nie oceniajmy gry po obrazku na opakowaniu.

Czy tylko ja uważam, że ta krótka zajawka jest tak raczej średnio zrobiona? Przy czym nie chodzi mi o same wykorzystanie (w kilku miejscach) wideo z poprzednich zajawek, a nietrafione dobranie natężenia głośności podkładu do dialogu. Poza tym czy owa rozmowa ma jakąś cenzurę, czy tylko mam takie przesłyszenie.

P.S. Muzyka z zajawki przywodzi mi na myśl pewne, dość bolesne, wspomnienia :( ...
 
No, jestem strasznie zdziwiony że nie zmieniono okładki. Tak to się edycja różni chyba tylko napisem "edycja gry roku" i faktem, że są jeszcze dodatki. Szkoda, była świetna okazja by tą brzydką grafikę zamienić na coś bardziej stylowego i klimatycznego.
 
Ogromne rozczarowanie. Spodziewane oczywiście, bo zapowiadane było, że EE nie będzie. Ale mimo wszystko jest. Gdyby było EE + Redkit (ALBO CHOCIAŻ SAM REDKIT) kupiłbym tę grę drugi raz. Kochałem tę serię i czuję się zdradzony, porzucony, a kochanka puszcza się dla pieniędzy z moim przyjacielem (gwint). Za to oszustwa z redkitem, oraz za brak EE, bo ta bardzo by się przydała, wiele rzeczy przydałoby się dopracować, uzupełnić o wycięte questy (jak diabli dół). Wielki smutek.
 
Szkoda, że przynajmniej okładki nie zmieniono, bylem nastawiony kupić edycję GOTY ale skoro okładka taka sama to po co kupować jak podstawka i dodatki były w pudełkach. Te okładki z dodatków są imo dużo lepsze niż ta z GOTY ;)
 
Imo lektor w polskiej wersji brzmi dużo lepiej niż w angielskiej, nie jest taki przytłumiony ;)
[video=youtube;6AjR-5sJd6g]https://www.youtube.com/watch?v=6AjR-5sJd6g[/video]
 
Ale w jednej i drugiej wersji jest cenzura :harhar: ...

Nie wiem co było w angielskiej wersji dialogu ale czy naprawdę w sieci nie można powiedzieć słowa "dupa" (zaraz pewnie moderacja da mi bana za przeklinanie :ph34r:)?
 
Top Bottom