Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku wersja 1.31(A) POMOCY

+
Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku wersja 1.31(A) POMOCY

Witam mam problem kupilem gre w lutym i wszystko gralo normalnie przechodzilem fabule a jakis czas temu wiedzmin zostal zaktualizowany (platforma GOG Galaxy) do wersji 1.31(A) no i wszystko spoko pomyslalem ze to jakas latka az tu nagle nie moge odpalic gry nawet nagralem filmik POMOCY nie moge z tym nic zrobic kombinuje juz tydzien :(
https://www.youtube.com/watch?v=rJsupw0RLm4&feature=youtu.be
 
Przecież wersja 1.31 została wydana już jakiś czas temu.
GOG najwidoczniej nie może zsynchronizować Twoich zapisów w chmurze. Spróbuj ją wyłączyć o ile się da.
Korzystam ze steam i tam taka opcja istnieje więc myślę, że nie powinno być problemów. Jeśli odpali będziesz zmuszony grać od nowa lub jakimś sposobem będziesz musiał wyciągnąć zapisy z chmury i wgrać je na dysk lokalny.
 
a jakbym zapisal save i wylaczyl chmura a nastepnie znowu go wgral to nie bedzie dzialalo ? Kurde nic nie dziala wylaczylem chmure to to samo sie dzieje przycisk z zielonego na szary zaraz znowu zielony graj i nic :/ co teraz ? :(
 
Last edited:
wiktorxpompa;n8957850 said:
naprawde na cale forum nikt nie da rady mi pomoc ??? :( :( :(

Wyłącz Gog Galaxy (całkowicie) i odpal plik witcher3.exe z folderu x64 znajdującego się w katalogu z grą.
 
No jeśli to nie od chmury spróbuj zrobić reinstall gry jeśli chcesz ją włączać poprzez GOG'a.
Jeśli jest Ci to obojętne - odpal go przez .exe, jak napisał kolega u góry.
 
Naprawilem w taki sposob ze odinstalowalem gre a potem jej nie zaktualizowalem bo ta aktualizacja sprawia ze nie moge odpalic wiedzmina nawet w bin/x64/Witcher3.exe bo mialem blad
 
Więc zrobiłeś reinstall gry nie instalując najnowszej aktualizacji.
Wniosek jest jeden, albo update rzeczywiście coś psuje, albo tylko w Twoim przypadku tak się dzieje. Szkoda, że nie mam W3 na GOG'u z chęcią sprawdziłbym u siebie.
 
WItam Otóż mam podobny problem . Korzystam z platfromy steam i po Zainstalowaniu dodatków gra nie chce się włączyć . Próbowałem już wiele i nic nie chce działać .... Reinstalowałem gre . Instalowałem sterowniki , reinstalowałem biblioteki , włanczałem bezpośrednio z pliku exe , Próbowałem włanczac ze zgodnościami 7,8 i vista . Nie mam pojęcia co się mogło stać ... gra przestała działać od tak ..... POMOCY !!
 
AHA no i zapomniałem dodać że kupiłem wczoraj 2 dodatki .... i może dlatego ? chociaż próbowałem bez odpalić i też nic i zgodność plików też robiona kilkukrotnie . NIE wiem o co chodzi.
 
Tak pierwsze robiłem kilkukrotnie i zawsze uruchamiam jako administrator , nawet wyłanczałem ten cały over , pierwsze raz mam coś tak dziwnego :S wydaje mi się że ostania aktualizacja coś mogła zmienić bo była dość duża ale jak to odkręcić lub zmienić nie mam pojęcia , już mi się pomysły skonczyly :S.
 
Top Bottom