Wiedźmin 3: Dziki Gon -- Edycja Gry Roku -- Zwiastun Premierowy!

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Wiedźmin 3: Dziki Gon -- Edycja Gry Roku -- Zwiastun Premierowy!



Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku pojawi się w sprzedaży już 30 sierpnia 2016 na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Obejrzyjcie zwiastun premierowy tutaj.
 
Zwiastun ani grzeje, ani ziębi ale i tak nieporównywalnie lepszy od swojej krótkiej wersji.

Eh... gdyby tylko aż tyle spoilerów nie napakowali...
 
Zwiastun ani grzeje, ani ziębi ale i tak nieporównywalnie lepszy od swojej krótkiej wersji.

Eh... gdyby tylko aż tyle spoilerów nie napakowali...
Pomijając zjawisko @ I_w_a_Na stwierdzam, iż pora po raz kolejny odpalić grę. Serio, czas pozabijać potwory.
PS. Ciekawa scenka z Prządką ;)
 
Ja nie sądzę, że gry nie należy odpalać (po raz kolejny).
Sam obecnie przechodzę ją trzeci raz i tylko teraz nieco się wstrzymałem czekając na najnowszą łatkę.
 
No własnie ja sobie zacząłem grac po raz kolejny i to uczucie kiedy przechodzisz, już któryś raz, wydaje ci się że wszystko widziałeś a napotykasz się na jakąś mały fragment co widzisz po raz pierszy, choćby to było zadanie na 5minut... bardzo kontent jestem.....
 
Tak, niekiedy można co odkryć, ot tak - szwendając się i rozmawiając z ludźmi. Ja tak miałem teraz (w trzecim podejściu), we fragmencie, który zdawało się znam niemal od podszewki.
 
Pełny zwiastun całkiem, całkiem w porównaniu z ta pierwszą zajawką :). Żeby jeszcze ta okładka była inna, to może bym nawet kupił do kompletu :).
 
Top Bottom